Мансардне вікно Roto 435, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул.Наукова 3 Б (подивитись на карті міста)
Сайт............................ vikna.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Мансардне вікно Roto 435

Мансардне вікно з центральною віссю повороту – модель 435К / Н – класичне мансардне вікно, яке забезпечує експлуатаційні параметри, герметичність і теплоізоляцію на рівні, що значно перевершує попередні стандарти.

Мансардне вікно з центральною віссю повороту виробляється у двох варіантах матеріалів, залежно від характеру і внутрішнього декору приміщення: дерево або ПВХ.
Вікна моделі 435К / Н застосовуються у важкодоступних або недоступних місцях, таких як, високорозташованим вікна, встановлені для додаткового освітлення.
Можливо використовувати в комбінаціях з більш комфортними вікнами інших моделей.

У каталозі виробів Roto вікна з центральною віссю повороту позначені номером 4 .., потім слід звернути увагу на цифри, наступні за цим номером: – перша цифра в тризначної системі позначає номер моделі 4 .. – Друга цифра позначає кількість точок замикання вікна 43. – Третя цифра – вид скління, наприклад: 435 – буква позначає вид матеріалу, з якого виготовлено вікно: дерево (H) або ПВХ (K) – 435 H / K Дивись: “Технічні дані”.

43К в поєднанні з фасадним елементом
43К в поєднанні з фасадним елементом

Вікно з центральною віссю повороту 435K з трьох камерного профілю ПВХ не вимагає проведення консерваційних робіт і є ідеальним рішенням у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухня або ванна кімната на мансарді.
А любителям натурального будівельного матеріалу, яким є дерево, рекомендуємо вікно з центральною віссю повороту 435H, щоб вони могли насолоджуватися чарівністю неповторної атмосфери класично обладнаної мансарди. Вибір без обмежень! Вдосконалене вікно з центральною віссю повороту 43. – Краща пропозиція на ринку в цій групі вікон. У ціні стандартній комплектації: термоізоляційний склопакет (Rc = 0,91 м2С0/Вт), подвійне лакове покриття з підвищеною міцністю, нова ручка DecoLine і встановлений на заводі пароізоляційний фартух.

Фото Мансардне вікно Roto 435

Мансардне вікно Roto 435 фото 0

Товари схожі на Мансардне вікно Roto 435

Прайс-лист дахових вікон РОТО луцьк
Даховий вилаз луцьк
Покрівельні люки луцьк
Покрівельні люки луцьк
Вікно з центральною віссю 435 луцьк

Інші товари схожі на Мансардне вікно Roto 435

Реставрація брам луцьк
Вікна під замовлення Rehau, Veka луцьк
Теплиці, Парники луцьк
Тканинні ролетки (ролети) луцьк
Профіль WINDOFF
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу