Літотриптор, Львів

Літотриптор
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Огієнка, 3 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ http://uro.lviv.ua/
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Літотриптор

Compact Sigma - це модульний ліптотріптор, що поєднує в собі перевірену компанією Dornier технологію екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії (ЕУХЛ) з багатофункціональним столом пацієнта і С-подібною дугою рентгенапарату і надає всі можливості для проведення літотрипсії і ендоурологічних процедур. При комбінації з іншими елементами, такими як ультразвук, лазер, оптичними приладами і т.п. Compact Sigma стає повною робочою станцією.

Використовуючи перевірену компанією Dornier технологію генератора штучних електромагнітних хвиль (EMSE), Compact Sigma забезпечує стійку і постійну передачу енергії. Володіючи великою глибиною проникнення і широким динамічним діапазоном, технологія EMSE ідеально підходить для цілого спектру застосувань.

Контакт С-подібної дуги з Compact Sigma забезпечується за допомогою механічного з'єднання і лазерного наведення. Це гарантує точність фокальній зони та локалізації каменю.

Наведення може здійснюватись з допомогою рентгену або ультразвуку, також можливе поєднання цих двох методик. С-подібна дуга обертається, забезпечуючи візуалізацію каменів в різних проекціях. При виборі ультразвукової локалізації використовується запатентований позиційний маніпулятор, який полегшує і спрощує локалізацію за допомогою ультразвуку.

Терапевтична голівка з гнучкими можливостями випромінює ударні хвилі з різних напрямків, забезпечуючи виконання всіх процедур при зручному розташуванні пацієнтів на спині, що є унікальною особливістю лінії літотріптеров Compact компанії Dornier.

- Забезпечує застосування як в положенні над столом, так і з положення під столом

- Усі пацієнти можуть лікуватися в положенні лежачи на спині

- Ударні хвилі випромінюються з різних напрямків

Система комплектується ультразвуковим сканером Profocus UltraView фірми BK (Данія), яка являється повнофункціональною ультразвуковою системою, що забезпечує зображення преміум класу, роблячи діагностику значно простішою. Високопродуктивна UltraView система пропонує IQPAC ™, високу роздільчу здатність, підтримку тканинної гармоніки, всі види обстежень з викорисnанням ефекту Доплера, також в систему закладено багато інновацій, призначених для задовільнити потреби клінічних фахівців. Компактний, мобільний дизайн дає можливість використовувати його практично в любому місці.

Фото Літотриптор

Літотриптор фото 0

Літотриптор фото 1

Літотриптор фото 2

Літотриптор фото 3

Товари схожі на Літотриптор

УЗД-сканер луцьк

Інші товари схожі на Літотриптор

для жінок луцьк
Імбілдинг луцьк
2500 грн.
Эй-пи-ви луцьк
85 грн.
 
Крем регенеруючий з мумійо луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу