Лікування люмбалгії, Львів

Лікування люмбалгії
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Здоровий хребет ® (+ додати відгук)
Адрес..........................., вул. Менцинського, 5 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ z-pozvonochnik.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Лікування люмбалгії

 

Люмбоішіалгія або Люмбалгія (біль у попереку) - одне з найчастіших форм патології. Кожен другий дорослий чоловік, хоча б один раз, випробовує подібні болі. Клінічна картина люмбалгії була описана більше 240 років тому Котуньо. Основною причиною слід визнати домінування компресійного фактору у вигляді різних проявів остеохондрозу (грижі, протрузії, остеофіти, гіпертрофія жовтої зв'язки, псевдоспонділолістез). Приблизно в половині випадків виникнення або загострення люмбалгії пов'язано з травматичними моментами; підйом тяжкого при нахиленому вперед тулубі, незграбним рухом, падінням.У 10-15% хворих захворювання або загострення виникає у зв'язку із застудою або інфекцією.

Клініка

Найбільш характерною ознакою люмбоішеалгіі є болі в спині і нозі по ходу сідничного нерва. Хворі зазвичай локалізують свої больові відчуття в строгій відповідності з ходом сідничного нерва: в попереку, по задній поверхні стегна, в підколінної ямці, в гомілці, переважно по зовнішній поверхні її, в стопі і пальцях. В гострому періоді болі носять постійний характер, періодично загострюються. Вони не проходять і в стані спокою, але особливо посилюються при рухах. Больові точки (Валле): місце виходу сідничного нерва з тазової області, в області сідничної складки, посередині підколінної ямки, позаду внутрішньої кісточки, досередини від внутрішнього краю середньої третини підошви. Нерідко констатуються також больові точки над остистими відростками v поперекового, 1 крижового хребців і збоку від хребта (паравертебрально) на тому ж рівні (точки Гара). 
Сімтом Ласега-біль при натягу нерва-один із самих постійних ознак ішиаса. Він зустрічається майже у всіх випадках сідничної невралгії.


Перехресний симптом Ласега (інакше званий симптом Бехтерева): згинання в тазостегновому і одночасне розгинання в колінному суглобі здорової ноги викликають гострі болі в попереку і хворій нозі. 
Симптом Нері: різке пригинання голови до грудей хворого, лежачого на спині з випрямленими ногами, викликає гострі болі в попереку і по ходу сідничного нерва.


Симптом Сикарії: хворобливість в підколінній ямці при згинанні стопи. 
Симптом Бехтерева: біль при форсованому притисненні коліна до ліжка у хворого, лежачого на спині з розігнутими ногами (при цьому натягається сідничний нерв). А також стають позитивними симптоми Мінора, Ербена та ін.
Найважливіше діагностичне значення має вертебральний синдром, що включає в себе напругу паравертебральних м'язів, згладжування поперекового лордозу (іноді розвиток поперекового кіфозу), і анталгический сколіоз. Переважна кількість випадків люмбоішиалгії пов'язано з ураженням корінців L-5, S-1. Значно рідше страждає корінець L-4. У деякої частини людей корінці L-5 і S-1 дають додаткові гілочки до розглуження і в таких випадках при типовою в іншому клініці ураження цих корінців болі можуть віддавати в пахову область і в мошонку, даючи підставу припускати здавлювання нижніх крижових корінців. При здавленні S-1 корінця болі віддають в задньо зовнішню поверхню гомілки і по зовнішньому краю стопи, зазвичай спостерігається відсутність ахіллового рефлексу і слабкість задніх м'язів гомілки (неможливість стояти навшпиньки). Здавлення L-5 корінця викликає болі, що поширюються по задньо зовнішній поверхні гомілки на тил стопи, можуть спостерігатися випадання ахіллового рефлексу і слабкість розгиначів стопи, особливо великого пальця (хворий не може стояти на п'яті). Здавлювання корінця L-4 супроводжується болями, з віддаванням у поясниці по передній поверхні стегна і рідше внутрішньої поверхні гомілки, випадає чи знижується колінний рефлекс.


Особливу групу люмбоішиалгії становлять випадки, де є серединна протрузія або грижа міжхребцевого диска. У цій ситуації виникає здавлювання кінського хвоста з розвитком найгостріших болів паралічу стоп, анестезії промежини і тазових порушень. Цей найбільш важкий варіант "паралізуючого ішіасу" може бути обумовлений грижею будь-якого поперекового диска, але найчастіше - одного з двох останніх дисків. Можливість здавлювання при цьому, поряд з корінцями кінського хвоста, і висхідній артерії, іноді приймаючої участь у кровопостачанні нижніх відділів спинного мозку, призводить до того, що розвивається симптомокомплекс який має в своїй основі не тільки "псевдоконусний" каудальний синдром, але і власне інфаркт конуса або епіконуса спинного мозку. Більш легким варіантом паралізуючого ішіасу служать випадки гострого здавлювання корінця L-5: при цьому слідом за відносно коротким періодом жорстоких болів виникає параліч розгиначів стопи.


Зазвичай при неускладненому дискогенному радикуліті стадія сильних болів триває близько 2-3тиж і хворий одужує через 1-2міс. У більш важких випадках після деякого зменшення болів зберігаються стаціонарні болі протягом декількох місяців. У деяких випадках рецедіви болів дуже часті, так що хворий протягом декількох років майже постійно страждати від помірного болю.
При постановці діагнозу доцільно провести магнітно-резонансну томографію, тому грижі і протрузії на рентгенівських знімках не визначаються.


Лікування люмбалгії повинно бути комплексним. В нашому Центрі ми використовуємо нестероїдні протизапальні засоби, хондропротектори, гомеопатичні препарати, фітозбори (як для зовнішнього так і для внутрішнього застосування), грязьові апплікаціії. Використовуються прийоми мануальної хребта. 
Для збільшення пружності міжхребцевого диска і зменшення кислотності організму (зсув рН в лужну сторону) рекомендується вживання 1,5-2,0 літрів в день структурованої води (см.XOOMA WORLDWIDE). Добре випивати в день 1 склянку соку селери з морквою. 
Важливе значення мають вертебральний масаж і фізичні вправи.

 

 

Фото Лікування люмбалгії

Лікування люмбалгії фото 0

Товари схожі на Лікування люмбалгії

Інші товари схожі на Лікування люмбалгії

Неуропан луцьк
Зубна паста РОКС відбілююча луцьк
Маска для обличчя whitelux луцьк
бронхотон луцьк
неінвазивна карбоксітерапія Carboxy CO2 ( набір СО 2 гель-маска (10 процедур) , голки нетреба АКЦІЯ луцьк
1600.00 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу