Лікування люмбалгії, Львів

Лікування люмбалгії
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Здоровий хребет ® (+ додати відгук)
Адрес..........................., вул. Менцинського, 5 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ z-pozvonochnik.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Лікування люмбалгії

 

Люмбоішіалгія або Люмбалгія (біль у попереку) - одне з найчастіших форм патології. Кожен другий дорослий чоловік, хоча б один раз, випробовує подібні болі. Клінічна картина люмбалгії була описана більше 240 років тому Котуньо. Основною причиною слід визнати домінування компресійного фактору у вигляді різних проявів остеохондрозу (грижі, протрузії, остеофіти, гіпертрофія жовтої зв'язки, псевдоспонділолістез). Приблизно в половині випадків виникнення або загострення люмбалгії пов'язано з травматичними моментами; підйом тяжкого при нахиленому вперед тулубі, незграбним рухом, падінням.У 10-15% хворих захворювання або загострення виникає у зв'язку із застудою або інфекцією.

Клініка

Найбільш характерною ознакою люмбоішеалгіі є болі в спині і нозі по ходу сідничного нерва. Хворі зазвичай локалізують свої больові відчуття в строгій відповідності з ходом сідничного нерва: в попереку, по задній поверхні стегна, в підколінної ямці, в гомілці, переважно по зовнішній поверхні її, в стопі і пальцях. В гострому періоді болі носять постійний характер, періодично загострюються. Вони не проходять і в стані спокою, але особливо посилюються при рухах. Больові точки (Валле): місце виходу сідничного нерва з тазової області, в області сідничної складки, посередині підколінної ямки, позаду внутрішньої кісточки, досередини від внутрішнього краю середньої третини підошви. Нерідко констатуються також больові точки над остистими відростками v поперекового, 1 крижового хребців і збоку від хребта (паравертебрально) на тому ж рівні (точки Гара). 
Сімтом Ласега-біль при натягу нерва-один із самих постійних ознак ішиаса. Він зустрічається майже у всіх випадках сідничної невралгії.


Перехресний симптом Ласега (інакше званий симптом Бехтерева): згинання в тазостегновому і одночасне розгинання в колінному суглобі здорової ноги викликають гострі болі в попереку і хворій нозі. 
Симптом Нері: різке пригинання голови до грудей хворого, лежачого на спині з випрямленими ногами, викликає гострі болі в попереку і по ходу сідничного нерва.


Симптом Сикарії: хворобливість в підколінній ямці при згинанні стопи. 
Симптом Бехтерева: біль при форсованому притисненні коліна до ліжка у хворого, лежачого на спині з розігнутими ногами (при цьому натягається сідничний нерв). А також стають позитивними симптоми Мінора, Ербена та ін.
Найважливіше діагностичне значення має вертебральний синдром, що включає в себе напругу паравертебральних м'язів, згладжування поперекового лордозу (іноді розвиток поперекового кіфозу), і анталгический сколіоз. Переважна кількість випадків люмбоішиалгії пов'язано з ураженням корінців L-5, S-1. Значно рідше страждає корінець L-4. У деякої частини людей корінці L-5 і S-1 дають додаткові гілочки до розглуження і в таких випадках при типовою в іншому клініці ураження цих корінців болі можуть віддавати в пахову область і в мошонку, даючи підставу припускати здавлювання нижніх крижових корінців. При здавленні S-1 корінця болі віддають в задньо зовнішню поверхню гомілки і по зовнішньому краю стопи, зазвичай спостерігається відсутність ахіллового рефлексу і слабкість задніх м'язів гомілки (неможливість стояти навшпиньки). Здавлення L-5 корінця викликає болі, що поширюються по задньо зовнішній поверхні гомілки на тил стопи, можуть спостерігатися випадання ахіллового рефлексу і слабкість розгиначів стопи, особливо великого пальця (хворий не може стояти на п'яті). Здавлювання корінця L-4 супроводжується болями, з віддаванням у поясниці по передній поверхні стегна і рідше внутрішньої поверхні гомілки, випадає чи знижується колінний рефлекс.


Особливу групу люмбоішиалгії становлять випадки, де є серединна протрузія або грижа міжхребцевого диска. У цій ситуації виникає здавлювання кінського хвоста з розвитком найгостріших болів паралічу стоп, анестезії промежини і тазових порушень. Цей найбільш важкий варіант "паралізуючого ішіасу" може бути обумовлений грижею будь-якого поперекового диска, але найчастіше - одного з двох останніх дисків. Можливість здавлювання при цьому, поряд з корінцями кінського хвоста, і висхідній артерії, іноді приймаючої участь у кровопостачанні нижніх відділів спинного мозку, призводить до того, що розвивається симптомокомплекс який має в своїй основі не тільки "псевдоконусний" каудальний синдром, але і власне інфаркт конуса або епіконуса спинного мозку. Більш легким варіантом паралізуючого ішіасу служать випадки гострого здавлювання корінця L-5: при цьому слідом за відносно коротким періодом жорстоких болів виникає параліч розгиначів стопи.


Зазвичай при неускладненому дискогенному радикуліті стадія сильних болів триває близько 2-3тиж і хворий одужує через 1-2міс. У більш важких випадках після деякого зменшення болів зберігаються стаціонарні болі протягом декількох місяців. У деяких випадках рецедіви болів дуже часті, так що хворий протягом декількох років майже постійно страждати від помірного болю.
При постановці діагнозу доцільно провести магнітно-резонансну томографію, тому грижі і протрузії на рентгенівських знімках не визначаються.


Лікування люмбалгії повинно бути комплексним. В нашому Центрі ми використовуємо нестероїдні протизапальні засоби, хондропротектори, гомеопатичні препарати, фітозбори (як для зовнішнього так і для внутрішнього застосування), грязьові апплікаціії. Використовуються прийоми мануальної хребта. 
Для збільшення пружності міжхребцевого диска і зменшення кислотності організму (зсув рН в лужну сторону) рекомендується вживання 1,5-2,0 літрів в день структурованої води (см.XOOMA WORLDWIDE). Добре випивати в день 1 склянку соку селери з морквою. 
Важливе значення мають вертебральний масаж і фізичні вправи.

 

 

Фото Лікування люмбалгії

Лікування люмбалгії фото 0

Товари схожі на Лікування люмбалгії

Інші товари схожі на Лікування люмбалгії

Маска для обличчя aquaringer луцьк
Добра хода від мозолів луцьк
Корида плюс луцьк
Екстракт валеріана луцьк
Джойнтгель луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу