Лікування Карипазиму, Львів

Лікування Карипазиму
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Здоровий хребет ® (+ додати відгук)
Адрес..........................., вул. Менцинського, 5 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ z-pozvonochnik.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Лікування Карипазиму

 

Карипазим (CARIPAZIM-висушений сік папайї) - протеолітичний ферментний препарат рослинного походження, отриманий з латексу динного дерева (папайї), який застосовується для лікування остеохондрозу, гриж і протрузій міжхребцевих дисків.


Єдиним виробником препарату «Карипазим фл 350 ПЕ» для лікування захворювань хребта є інститут фармакопеї ім.І.Г.Кутателадзе (Грузія).


Карипазим - високоефективний препарат, який застосовується успішно в ортопедичних, травматологічних, нейрохірургічних та неврологічних клініках. Також широко використовується при дискогенних радикулітах, грижах Шморля, тунельного синдрому;


• артрозо-артрити великих суглобів 
• плечо-лопатковий періартрит 
• неврити лицьового нерва 
• посттравматичні згинальні контрактури пальців 
• келоїдні рубці


Фармакологічні властивості препарату. 
До складу Карипазиму входять - папаїн, хімопапаіни і протеїназ, муколітичний фермент лізоцим, незначна кількість амінокислот, вуглеводів, солі Na, K, Mg, Ca. Присутність натуральних протеолітичних ферментів сприяє вибірковому виведенню білків некротичних тканин, синтезу колагену і зміцненню тканини диска.


Карипазим має протизапальну та протинабрякову дію, покращує стан хрящової тканини і усуває больові відчуття. Покращує кровообіг, стимулює фагоцитоз, знижує активність гіалуронідази і підсилює регенерацію тканини. Шляхом проникнення в тканини і, створюючи депо в ділянці уражених міжхребцевих дисків, вибірково діє на сполучну тканину, у тому числі на тканину самого диска і грижового випинання. Підвищує трофічну роль пульпозного ядра і відновлює тургор диска, роблячи його більш еластичним.


Карипазим вводять методом електрофорезу. При такому введенні Карипазим селективно накопичується в ділянці уражених міжхребцевих дисків. Фізіотерапевтичний шлях введення -безболісний неінвазивний метод. Він не застосовується внутрішньом'язово, підшкірно, внутрішньовенно, при гострих запальних процесах в тканині, при секвестрації грижі диска (відділення елементів ядра від диска, розвивається на фоні вже існуючої грижі м / п диска) і фораменальном розташуванні секвестру (самостійно існуюча субстанція в просвіті існуючого каналу, як правило це буває в кінцевій стадії гриж м / п диска).


Лікування проводиться курсами - 3 курсу (1 курс від 20 до 30 процедур). Допускаються перерви між процедурами в 1-2 дні. Повторні курси через 30-60 днів. Препарат не застосовується частіше, ніж 1 раз на день.


• для лікування остеохондрозу хребта, шийного остеохондрозу, протрузій міжхребцевих дисків - рекомендовано 1 курс лікування від 20 до 30 процедур 
• для лікування гриж міжхребцевих дисків - рекомендовано 2 курсу від 20 до 30 процедур


Між п'ятим і 8-ой процедурами можливо тимчасове загострення захворювання, яке проходить через 4-5 процедур. Дуже важливо лікування продовжувати, не припиняти!


Карипазим що вводиться відразу впливає на кілька сусідніх міжхребцевих дисків, відновлюючи цілий відділ хребетного стовпа.

 

Побічні реакції. 
При застосуванні Карипазиму можливі алергічні реакції. У разі підвищеної чутливості, яка проявляється свербежем та підвищенням температури, потрібно проводити антигістамінну терапію (тавегіл, лоратадин, зодак та ін), або місцева обробка гідрокортизоном або іншими антиалергічними препаратами.

 

 

Фото Лікування Карипазиму

Лікування Карипазиму фото 0

Товари схожі на Лікування Карипазиму

Мануальна терапія луцьк
Голкорефлексотерапія луцьк
Юмейхотерапія луцьк
Фітотерапія луцьк
Баночний масаж луцьк

Інші товари схожі на Лікування Карипазиму

Фемінал луцьк
Транзит ЖКТ луцьк
Часник луцьк
Маска для обличчя caviar луцьк
SOS з червоним перцем луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу