Лікування цервікалгіі, Львів

Лікування цервікалгіі
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Здоровий хребет ® (+ додати відгук)
Адрес..........................., вул. Менцинського, 5 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ z-pozvonochnik.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Лікування цервікалгіі

 

Цервікалгія - Здавлювання шийних корінців в хребетному каналі може бути викликано задньо-боковими протрузії дисків. Бічні протрузії і остеофіти, що виходять з унко-вертебральних зчленувань, здавлюють корінцеві нерви в міжхребцевих отворах. Більшість хворих - люди середнього віку, однак за останні 15-20 років патологія хребетного стовпа омолодилася. Протрузії та грижі можуть виникати спонтанно або внаслідок травми. В анамнезі хворих зазвичай виникають повторні напади болів в шиї, розцінюємо як "міозит". Хворі скаржаться на болі в потилиці, що выддають в лобову область, на відчуття потріскування в шиї при рухах голови.Нагрузка на голову іноді викликає біль в пальцях руки. Відзначається напруга потиличних м'язів і м'язів верхнього відділу спини. Шийний лордоз може бути зглажений. Болючі натиснення на остисті відростки.


Клініка. Больовий синдром зазвичай виникає раптово по типу "прострілу", найчастіше після невеликого фізичного навантаження або незручного руху, і буває різко виражений, абсолютно знерухомлює хворого на деякий час. Голова хворого приймає вимушене положення. Болі поширюються на руку і надпліччя, надлопаточну і надключичну області. Болі часто загострюються вночі. На інтенсивність болю зазвичай значно впливає положення кінцівки. Поряд з болями - парастезии в різних сегментах руки, частіше в пальцях, гіпестезія (рідко анастезія) в зоні іннервації того чи іншого корінця. Болі в руці і шиї посилюються при різкому відведенні витягнутої руки назад, різкому піднятті її вгору (симптом натягу, аналогічний симптому Лагеса при ішіасі). Рухи голови викликають болі в шиї, що віддають в лопатку і плече. При чхання, кашлі, навантаження на голову невролгічні болі посилюються, іноді віддаючи при цьому в пальці. Відмічається гіпотонія м'язів руки і надпліччя.


При ураженні С-6 корінця болю або парастезии поширюються до великого пальця, випадає рефлекс із сухожилля m. biceps. Ураження корінця С-7 викликає болі або парастезії, що тягнуться до середнього пальця, і випадання рефлексу з сухожилля m. triceps. Синдром С-8 корінця викликає біль поульнарної поверхні передпліччя і в мізинці, іноді випадає рефлекс із сухожилля m. triceps. Приблизно в 10% випадків спостерігається двосторонність симптомів. Корінці С-3, С-4, С-5 уражаються незрівнянно рідше нижнєшийних. Тісні зв'язки шийних корінців з симтоматичним ланцюжком обумовлюють домінування в клінічній картині шийного радикуліту в більшості випадків не радикулярних, а симпатологічних і міалгічних болей. Болі які поширюються їх на ліву половину грудної клітини нерідко імітують стенокардію і навіть інфаркт міокарда. Нерідко співучасть в процесі і сплетення хребетної артерії обумовлює можливість появи запаморочення, похитування, паракузій. Болі, зумовлені шийним радикулітом, тривають зазвичай кілька тижнів. У гострому періоді порушується сон, хворі ходять по кімнаті, "заколисуючи" хвору руку.


Для уточнення діагнозу і вибору правильного курсу лікування проводиться магнітно-резонансна томографія. При підтвердженні протрузій або гриж-хворому необхідно носіння бандажа для шийного відділу хребта. Лікувальні заходи повинні бути спрямовані на усунення больового синдрому і м'язового спазма. В нашому Центрі при лікуванні протрузій і гриж міжхребцевих дисків ми широко використовуємо гомеопатичні препарати і хондропротектори. При вираженій напрузі м'язів шиї гарні результати дають ін'єкції анестетиків місцево. При зменшенні больового синдрому проводимо тракції шийного відділу хребта, масаж, прийоми мануальної терапії. Хороші результати дають теплові процедури, компреси, грязьові аплікації (особливо з блакитною глиною), лікувальна гімнастіка. Рекомендується питний режим (1,5-2,0 літра структурованої води в день) для відновлення пружності хряща міжхребцевого диска, зменшення кислотності в організмі (зсув рН в лужну сторону) і видалення шлаків.

Фото Лікування цервікалгіі

Лікування цервікалгіі фото 0

Товари схожі на Лікування цервікалгіі

Інші товари схожі на Лікування цервікалгіі

Сабельник Хондроїтин з глюкозаміном луцьк
БіоЙод fucus луцьк
Зубна паста РОКС гілка сакури луцьк
Подорожника екстракт луцьк
Бі Пі Формула луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу