Головна Товари Лазерне видалення бородавок та новоутворів


Лазерне видалення бородавок та новоутворів, Львів

Лазерне видалення бородавок та новоутворів
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, Сахарова 82 (подивитись на карті міста)
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Лазерне видалення бородавок та новоутворів

Лазерне видалення бородавок та новоутворів

Видалення бородавок Львів, лазерне видалення бородовок ЛьвівНемає, мабуть, такої людини, яка жодного разу за своє життя не стикалася б із проблемою бородавок. Насамперед слід сказати , що бородавки – доброякісні новоутвори на шкірі – виникають внаслідок дії вірусів. Вони є заразними, легко передаються від однієї людини до іншої через предмети спільного користування.

Проникненню і поширенню інфекцій сприяють дрібні травми на шкірі (порізи або ранки), підвищена пітливість кистей і стоп, зниження імунологічної реактивності організму. Зараження можливе вдома, у школі, у тренажерному залі, у сауні тощо.

На частку простих бородавок припадає 70 % усіх випадків захворювань, на них страждають майже 20 % школярів.консультація дерматолога Львів, видалення новоутворів шкіри


Бородавки можна розпізнати за наступними особливостями:

  • вони «переривають» малюнок шкіри, унаслідок чого порушується чи знищується відбиток ліній стопи (у випадку бородавок на стопах);
  • вони можуть мати «губчасту» поверхню з маленькими червоними, коричневими або чорними цятками, які насправді є затрамбованими капілярами, що підживлюють бородавку.

 

Тому приймання ванн, розпарення тільки підживлюють вірус, а зрізання і тертя можуть спричинити його розповсюдження.

У більшості випадків бородавки трапляються поодинокі, але вони можуть бути і множинними – що вже є свідченням імунодефіциту і вказує на збій роботи організму. Є декілька способів лікування бородавок залежно від їхнього розташування та місця знаходження.

Електрокоагуляція

Електрокоагулятор – це амбулаторний хірургічний інструмент. Принцип роботи побудований на тому, що при проходженні електричного струму через тонкий голкоподібний електрод внаслідок опору матеріал нагрівається, і можна зрізати надшкірне утворення. За допомогою іншої насадки коагулятора можна зупинити кровотечу, скоагулювати судини. Миттєве нагрівання тканин дозволяє уникнути кровотечі та поширення заражених вірусом клітин у здорові тканини. Після процедури утворюється кірочка, яка відпадає десь через 7-10 днів. Недоліком такої процедури можна вважати появу рубця.

Кріодеструкція

Кріодеструкція – метод, який передбачає видалення бородавки за допомогою низьких температур, що викликають омертвіння тканин внаслідок глибокої заморозки. Традиційний газ – рідкий азот, час замороження – від 10 до 30 секунд.

Перевагою методу є висока ефективність лікування і практично відсутність болю при проведенні процедури апаратом КРІОДЕСТРУКТОРОМ (звичайний метод «паличкою» болючий та довготривалий), яка є комфортною навіть для маленьких дітей.

Видалення за допомогою лазера

Основним ефектом хірургічного лазера є випаровування і коагуляція клітин шкіри. Видалення бородавок за допомогою лазера проводиться пошарово під місцевою анестезією. Під впливом лазерного проміння молекули води буквально «вибухають», при цьому відбувається випаровування найтонших шарів тканини. Під час лазерного видалення бородавок усі бактерії гинуть від лазерного променю, і це дозволяє уникнути запальних процесів.

Хочемо наголосити, що умовою успішного шліфування бородавок є їх повне видалення. Та оскільки вірусні бородавки дуже часто провокуються зниженням імунологічної реактивності організму, необхідна співпраця з лікарем – терапевтом або сімейним лікарем.

Фото Лазерне видалення бородавок та новоутворів

Лазерне видалення бородавок та новоутворів фото 0

Товари схожі на Лазерне видалення бородавок та новоутворів

Діспорт луцьк
Школа косметології луцьк
Шліфування СО2 лазером FRAXEL луцьк
Ліфтинг, підтяжка шкіри - мезоніті (тредліфтинг) луцьк
Медичний педікюр луцьк

Інші товари схожі на Лазерне видалення бородавок та новоутворів

Мужские духи с феромонами «XS» 15 мл луцьк
207 грн.
Легковые шины Yokohama ice Guard IG50, 195/55R16 зима луцьк
1650 грн.
Радиатор печки Fiat Ducato 02-06 (Фиат Дукато) луцьк
25 грн.
Kaps Dropmed - Ортопедический вкладыш-пелот луцьк
5.2 $
Мякий диван Леон Верона універсал луцьк
  $
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу