Лазерна епіляція, Львів

Лазерна епіляція
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Леодерм (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, проспект Червоної Калини, 29 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ leoderm.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Найефективнішим та найбезпечнішим методом видалення волосся, попередженням від подальшого росту є  лазерна епіляція. Цей метод з’явився порівняно недавно,  але досконалості набув тільки  протягом останніх років. Основний принцип розвитку технологій з використанням лазера — постійна модернізація у бік максимальної безпеки та збільшення ефективності. Метод лазерної епіляції  має  низку переваг над квантовою епіляцією (елос епіляцією, фотоепіляцією) та електроепіляцією:  це прекрасний  результат, мінімум неприємних відчуттів, менша кількість процедур на весь курс. В нашій клініці процедури лазерної епіляції проводяться виключно досвідченими лікарями-дерматологами, які знають особливості кожного типу шкіри. Використання діодного лазеру на теперішній час є «золотим стандартом» лазерної епіляції і є визнаною методикою у цілому світі.  З даною метою у нашій клініці впроваджено інноваційний діодний лазер MeDioStar NeXT (Німеччина, 2012 р.) компанії Asclepion, яка є одним із світових лідерів виробництва сучасних медичних приладів. Робочі довжини хвиль діодного лазеру — 810 nm та 940 nm. Лазерна епіляція у Львові не має аналогів з лазером, який використовується у нас, оскільки при застосуванні нашого лазеру використовується «елемент Плат’є» (ефективне охолодження шкіри) – наконечник, який автоматично контролює температуру шкіри. Даний елемент усуває небажаний дискомфорт при процедурі і виконує функцію подвійного імпульсу, забезпечуючи додаткову безпеку. Функція подвійних імпульсів дозволяє абсолютно безболісно провести процедуру завдяки збільшенню частот імпульсу і  є  максимально ефективною для різних типів волосся і кольору шкіри.

Покази до лазерної епіляції:

• Небажаний ріст волосся на обличчі та тілі;

• Врослі волоски;

• Гірсутизм (надмірне оволосіння) – патологічний стан;

• Подразнення шкіри після гоління;

• Наявність чорних точок на шкірі після гоління.

Лазерна епіляція «працює» наступним чином: промінь світла діє лише на матрицю зрілого волосся та на саме волосся (виключно зріле). Пігмент (меланін), що міститься у стержні волосся, є  провідником теплової енергії, яка спрямовується на деструкцію зародкових росткових клітин свого дермального сосочку (матриксу). Жодному методу не вдається видалити повністю все волосся  протягом однієї процедури, бо волосинки перебувають на різних стадіях росту. Світло лазера діє тільки на те волосся, яке знаходиться в стадії анагену (активна стадія росту), в той момент, коли волосся зв’язане зі своїм дермальним сосочком (власним матриксом) і тому під час однієї процедури видаляється біля 20% волосся. Лазерна епіляція, яку проводять наші спеціалісти,  є  абсолютно нешкідливою для шкіри та внутрішніх органів. Хвиля лазерного променю проникає на глибину 2-4 мм із селективністю на пігмент стержня волосини. Загальна кількість процедур лазерної епіляції варіює від 4 до 8, при умові відсутності ендокринологічних захворювань.

Рекомендації, які потрібно витримати до початку процедур:

• Не вживати антибіотики за 2 тижні до проведення процедури;

• Не висвітлювати, не вищипувати і не видаляти волосся воском за 3 тижні до лазерної епіляції;

• Не засмагати до процедури за 7 днів, уникати природної та штучної інсоляції (ефективність лазерної епіляції знижується від засмаги);

• Не пізніше як за 12 год до процедури волосся повинно бути поголеним;

• Ділянка, яка підлягає процедурі, перед процедурою повинна бути очищена від різних косметичних засобів та антиперспірантів.

Рекомендації по догляду шкіри після сеансу лазерної епіляції:

• Не засмагати після процедури протягом 7 днів;

• Не використовувати на шкіру спиртвмістних засобів;

• Не приймати гарячі водні процедури протягом 12 год після лазерної епіляції;

• При подразненні шкіри (особливо в ділянках чутливої шкіри) використовувати крем на основі пантенолу. Протипокази до проведення процедури лазерної епіляції:

• Захворювання шкіри (інфекційні та вірусні) в стадії загострення (піодермія, герпес);

• Онкозахворювання;

• Вагітність;

• Цукровий діабет (декомпенсований);

• Сиве волосся.

Спробуйте і Ви отримаєте чудовий ефект! Якщо у Вас виникли додаткові запитання на рахунок лазерної епіляції,  Ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію по телефонах:  243-0123 або 050-519-1010 Ознайомитися із цінами на послуги лазерної епіляції в нашій клініці Ви можете в підрозділі прайс.

Фото Лазерна епіляція

Лазерна епіляція фото 0

Товари схожі на Лазерна епіляція

Контурна пластика луцьк
Мезотерапія луцьк
Редермалізація луцьк
Лазерне омолодження луцьк

Інші товари схожі на Лазерна епіляція

Видалення акне BBL Sciton луцьк
безопераційна ліпосакція Ultra BF 36 луцьк
послуги бікіні дизайну - біо тату луцьк
Лазерна епіляція луцьк
Видалення судин луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу