Головна Товари Системи опалення Котли електричні Котел STROPUVA S20 на дровах, деревянних відходах. 20кВт


Котел STROPUVA S20 на дровах, деревянних відходах. 20кВт, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Водограй (+ додати відгук)
Адрес...........................Миколаїв, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ vodoley.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Котел STROPUVA S20 на дровах, деревянних відходах. 20кВт

Котел STROPUVA S20 на дровах, деревних відходах.

Потужність котла - 20кВт. Опалювальна площа - 100-250кв. м. Обсяг топкової камери - 350куб. дм. Вміщається дров - 50кг.Макс. довжина поліна - 45см. Кількість води в котлі - 45л.Тривалість горіння дров при одній закладці ~ 30 годин. ККД - 85%. Тиск води в котлі - не більше 2 бар. Розміри завантажувального отвору - 260 * 220мм. Діаметр димаря - 180мм. Габаритні розміри висота / діаметр - 2100/560мм.Вага - 231кг. Товщина стінок циліндрів (корпусів) - зовнішній / внутрішній - 2,5 / 3,0 мм. Довжина димоходу - від 4,5 м.

Історія У 2000 році у Вільнюсі (Литва) інженер Едмундас Штрупайтіс запатентував нову схему горіння твердого палива і створений на її основі котел нового покоління STROPUVA, що став вершиною еволюції твердопаливних котлів. У цьому пристрої були втілені в життя ідеї енергонезалежності котла, високого ККД і максимально можливого часу роботи на одній закладці палива. Котел твердопаливний STROPUVA удостоєний європейського сертифікату CE. У 2008 році котел отримав золоту медаль на конкурсі «Кращий продукт 2008 року» як конкурентоспроможний і економічний товар вищої якості. В даний час котли на твердому паливі STROPUVA поставляються в країни Прибалтики, Росію, Польщу, Німеччину і Україну, забезпечуючи небачену раніше економію і зручність експлуатації.
Принцип роботи котла STROPUVA В котлі використовується принцип, який легко перевірити на практиці, взявши в руку запалений сірник (див. малюнки). Легко переконатися, що другий спосіб забезпечує значно більш тривалий і корисне горіння палива. В котлі STROPUVA паливо розпалюється і горить в тонкому поверхневому шарі, причому котел забезпечує високий ККД, навіть коли видає всього 10% від максимальної потужності. Дана інноваційна схема горіння палива і конструкції котла STROPUVA в цілому захищена в даний час багатьма патентами та сертифікатами відповідності різних країн, включаючи Україну.
Економічність котла STROPUVA Котли на твердому паливі STROPUVA забезпечують середню тривалість горіння на одній закладці дров - 30 годин, вугілля - 5 діб. Настільки велика тривалість роботи на одній закладці палива - це економія не лише коштів і часу, але і зручність експлуатації.Приміром, твердопаливний котел потужністю 10кВт на одній закладці дров (25кг) здатний обігрівати приміщення 100 кв. м. протягом 31 години, а на одній закладці вугілля (75кг) - протягом 5 діб. Котел на 40кВт здатний опалювати приміщення 400кВ. м протягом цілих 6 діб. Для цього йому буде потрібно закладка 240кг кам'яного вугілля, кожен кілограм якого при згорянні дасть порядку 4,8 кВт / ч теплової енергії. Дані характеристики доведені численними тестами і досвідом експлуатації більше 8 років.
Середня норма споживання дров, вугілля і будь-якого іншого твердого палива у котлів STROPUVA набагато нижче в кількісному і грошовому вираженні, ніж у котлів на інших видах палива: зріджений газ, дизпаливо, електрика, а також котлів на твердому паливі інших виробників.
Енергонезалежність котла STROPUVA Відсутність автоматизованих складних систем управління твердопаливним котлом STROPUVA і контролю процесу горіння зважаючи самого принципу роботи котла на чисто термостатичних властивостях металу забезпечують:
- Для котлів дров'яних - повну енергонезалежність (що особливо актуально при знаходженні будинку в зоні відсутності або проблем з подачею електроенергії),
- Для котлів універсальних - близько 15-20 Вт / год для вузла подачі повітря в топку.
Котли на дровах при роботі в системах опалення з природною циркуляцією води не вимагають електрики взагалі. Вони з успіхом можуть застосовуватися скрізь, де інші джерела енергії недоступні або дороги. Причому, це стосується і до обігріву приміщень, і до виробництва гарячої води.

Автономність і безпека Як відомо, істотними недоліками твердопаливних котлів є неможливість роботи в повністю автономному режимі і необхідність частого завантаження палива.
Котли на твердому паливі STROPUVA позбавлені цих недоліків. В основі управління котла стоїть спеціальний автоматичний клапан - регулятори тяги - функціонуючий від термостатики і не вимагає електроенергії. Це забезпечує абсолютно автономну роботу котла без яких-небудь додаткових автоматичних, електронних та інших пристроїв.
На відміну від котлів на електриці, газі і дизпаливі, де завжди існує небезпека замикання електромережі, вибуху газу чи пожежі дизпалива - твердопаливний котел STROPUVA абсолютно безпечний в принципі. Проста конструкція і схема роботи котла зрозумілі будь-якому користувачеві з будь-яким рівнем освіти, що виключає будь-яких складності в експлуатації.

Надійність котла STROPUVA Котел тривалого горіння STROPUVA забезпечений заводською гарантією 5 років. З початку продажу в 2001 році ще жоден твердопаливний котел STROPUVA не вийшов з ладу.

Естетика котла STROPUVA При досить великому розмірі котел STROPUVA має дуже ергономічну конструкцію, а це:
• естетичний зовнішній вигляд - циліндрична форма, приємна забарвлення, мінімум зовнішніх стирчать деталей,
• компактність розміщення - вимагає дуже малого простору для установки та експлуатації,
• мінімальне забруднення приміщення котельні.
У Литві, через дорожнечу енергоресурсів, велика кількість твердопаливних котлів STROPUVA малої потужності встановлено навіть в квартирах міських будинків!
На тлі інших котлів, які мають досить складну конструкцію і громіздкий зовнішній вигляд, котел STROPUVA виглядає підтягнуто і елегантно. Це створює нову естетику КОТЕЛЬНІ, яка може бути близька загальному стилю будинку.
Особливість конструкції котла на твердому паливі Стропува Конструктивно котел тривалого горіння Стропува складається з двох сталевих циліндрів - один всередині іншого, між якими знаходиться нагрівається вода. У внутрішньому циліндрі розміщена топка, подача повітря в яку відбувається через телескопічний розподільник. У міру прогорання палива зверху вниз розподільник повітря опускається, зберігаючи оптимальні умови горіння.
В котел STROPUVA закладається великий обсяг палива, яке розпалюється і горить в поверхневому шарі, а не знизу, як в традиційних котлах. Найбільш економічні умови для згоряння дров чи вугілля створюються завдяки тому, що розподільник повітря в процесі прогорання палива опускається все нижче, а нагріті гази, віддаючи тепло внутрішніх стінок топки, піднімаються вгору в димар. Таким чином, котел Стропува оптимально і максимально економічно витрачає паливо, дозволяючи досягти високих показників ККД.
В процесі роботи твердопаливний котел Стропува підтримує задану температуру теплоносія, змінюючи подачу повітря та інтенсивність горіння палива за допомогою біметалічного регулятора тяги. Надмірне тепло не виробляється, відповідно, не потрібно акумулююча ємність, димар потрібен лише висотою від 4,5 м, що скорочує початкові витрати.
Випускаються дві лінійки котлів твердопаливних STROPUVA: дров'яна і універсальна, що працює на будь-якому вигляді твердого палива. Діапазон потужностей котлів (опалювальна площа): 7 кВт (20-80м2), 10 кВт (50-100м2), 20 кВт (100-250м2), 40 кВт (200-500м2). Для великих площ можлива установка декількох котлів каскадом.

Фото Котел STROPUVA S20 на дровах, деревянних відходах. 20кВт

Котел STROPUVA S20 на дровах, деревянних відходах. 20кВт фото 0

Товари схожі на Котел STROPUVA S20 на дровах, деревянних відходах. 20кВт

Тен Heatpol 300W з термостатом для рушникосушки луцьк
865 грн.
нагрівальна плівка Luchi Південна Корея луцьк
165 грн.
Тен Heatpol 600 W з термостатом для рушникосушок луцьк
32 евро

Інші товари схожі на Котел STROPUVA S20 на дровах, деревянних відходах. 20кВт

Конденсаційні котли луцьк
ТЕРМО-БАР Ж7-КЕП-15 (без насосу) луцьк
3705 грн.
Котел EKСO. R1 - 24 луцьк
3873.4000 грн.
Kospel EKCO.R1 4 (4 кВт, 380В) луцьк
345 евро
Kospel EKCO.L1z 21 (21 кВт, 380В)+програматор луцьк
430 евро
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу