Головна Товари Медицина Медичні послуги Комп`ютерна діагностика організму


Комп`ютерна діагностика організму, Львів

Комп`ютерна діагностика організму
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............ГІРУДА-ВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Короленка, 4, оф. 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ hirudavita.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Комп`ютерна діагностика організму

Як ви гадаєте, чому всі – від дільничного терапевта до вузького спеціаліста – радять лікувати весь організм, а не окрему хворобу, хоч вас непокоїть лише печінка і нічого більше? Річ у тому, що корені нібито відомого захворювання не завжди криються там, де їх шукають.

Ми грішимо на цілу низку глобальних причин, а справжній винуватець – такий мізерний, але дуже мерзенний мікроб продовжує робити свою гнилу справу. Тому обстеження, як і лікування має бути комплексним. Ця засада є визначальною для методу комп”ютерної діагностики, дуже популярного у світі й поки що нового в нас.

Спілкуємося з лікарем-інформотерапевтом, урологом, гірудотерапевтом клініки традиційної медицини «Груда-Віта» Богданом Івановичом Паленичаком.

Класичні методи діагностики виявляють захворювання, які формуються або вже сформовані в людському організмі, а можуть їх і не виявляти. Людина скаржиться на болі в шлунку, а фіброгастроскопія не фіксує жодних порушень у роботі цього органа.

Очевидно причина лежить десь глибше і комп”ютерне обстеження допоможе її віднайти. Але не можна вважати комп”ютерну діагностику альтернативною до традиційної радше перша є доповненням до другої.

Ця діагностика вказує на хронічні осередки інфекції, які раніше чи пізніше призведуть до захворювань.

Профілактичне значення комп”ютерної діагностики незаперечне, оскільки вона впізнає хворобу на тій стадії, коли ще можна запобігти ускладненню. Як не образливо це звучить, але людина є носієм вірусів, мікробів або паразитів у прямому та образному значенні слова, котрі вдаряють по слабих точках організму. Це не вугрі на шкірі, ми їх не бачимо і здається, що не відчуваємо, хоч насправді болі в хребті – паскудна робота віруса Коксакі, а до розростання лімфовузлів у дітей докладається грізний вірус Епштейн-Бара.

Про що повідомляє нам розширена комп”ютерна діагностика?

Насамперед – про стан усіх фізіологічних систем людського організму – серцево-судинної, дихальної, травної, репродуктивної, кістково-м”язової та ендокринної і загалом імунітету, про наявність інфекцій і місця, де вони гніздяться, про вміст вітамінів та мікроелементів в організмі, без яких немає повноцінного обміну речовин, та багато іншого. Не штука виявити, наприклад, брак кальцію. Якого кальцію – для суглобів, для головного мозку, для шлунково-кишкових захворювань чи для діабету. В тому й перевага комп”ютерного обстеження, що воно вказує на деталі, а не лише на загальні тенденції життєдіяльності організму. Пацієнта, який приходить на комп”ютерну діагностику, запитують, що змусило вдатися до цього методу обстеження. Якщо людину турбує тільки запаморочення, пов”язане із судинним порушенням, інформативнішою буде доплерографія судин, але якщо нас болить, а ми не знаємо, чому, то краще глянути на себе зсередини за допомогою комп”ютерної діагностики. У практиці інформотерапевтів траплялися випадки, коли пацієнт роками ковтав цитрамон, а потім перейшов на анальгін, а коли нарешті обстежився, виявилось, що його постійні болі голови мають кінці у жовчному міхурі, а саме цей орган проектував больові відчуття в мозок. Інший приклад – жінка котра витратила на свою шкіру кілограми французької косметики, а та надалі залишилася в”ялою, з жовтуватим відтінком. З”ясувалося, що достатньо прочистити жовчні канали щоби повернути шкірі пружність і свіжий колір.

Комп”ютерна діагностика безболісна і не шкідлива, її можна проводити навіть дітям з трьох років і вагітним. За добу до обстеження пацієнт повинен не їсти м”яса, цитрусових, шоколаду, не пити кави, міцного чаю, алкоголю і різних трав”яних настоїв, які вимивають мікроелементи, не вживати ліків (діабетиків це не стосується), не палити, не користуватися жувальною гумкою і парфумами. Доведено, що кава, випита в день обстеження на 30% знижує точність показників. Само обстеження виглядає так: пацієнт затискає в долоні електрод, лікар за допомогою комп”ютера знімає з біологічно-активних точок показники, що розташовані на пальцях руки. Комп”ютерна програма – це аналізатор на 10 тисяч захворювань, кожне з яких має свою біорезонансну частоту.

ДЛЯ ДОПИТЛИВИХ

Біль свідчить про те, що інформація, яка початково була закладена в клітинах організму, зазнала змін і змушує клітини функціонувати неправильно. В організмі виникає дисбаланс і в результаті розвивається хвороба. Український вчений Скрипнюк розробив методику, яка дає змогу мовою, зрозумілою клітинам, передавати їм потрібну інформацію. Це змушує клітини “отямитися від амнезії”. Посередником між організмом та інформацією виступає мікрогенератор, що виробляє електромагнітні хвилі особливої частоти – вони й діють на внутрішні органи. Але найцікавіше, що хвилі не коригують діяльність якогось певного органу, а повністю всю систему людського організму. Разом з випискою пацієнту дають рекомендований план лікування. Що він робитиме з ним далі – сумлінно виконувати приписи, погоджувати їх з іншими лікарями чи лікуватися по своєму – його справа. Буває, лікар сам приходить з пацієнтом на діагностику, щоб легше зорієнтуватися у виборі терапії.

Комп”ютерна діагностика не є самодостатньою. Якщо під час обстеження лікар інформотерапевт виявляє навіть незначні зміни в легенях, людину відправляють на рентген, щоб не пропустити початок серйозної недуги, пацієнтів з вірусом Епштейн-Бара скеровують на розгорнутий аналіз крові і т.ін. те саме з лікуванням. Фіброміому лікують під наглядом гінеколога, кожних 3 місяці робиться контрольне УЗД, цукровий діабет – разом з ендокринологом, діабетикам підбирають індивідуальні таблетовані протидіабетичні препарати. Зрештою з них починалися медицина та фармація. Звичайно, якщо у людини гострий стан, то без антибіотиків не обійтися, єдине, що після цього доведеться відновлювати нормальну мікрофлору, яку вони “прорідять” попри свою лікувальну дію.

Інформотерапія дає можливість підібрати багато форм коригуючого лікування відповідно до функціональних порушень в організмі – гомеопатію чи гірудотерапію, біорезонансну чи голкотерапію, біологічно активні добавки чи фітокомплекси, масаж чи сольові ванни, кварцування осередків інфекції тощо. Якщо підсумувати, інформотерапія – це шлях, на якому пригнічуються всі хронічні осередки інфекції, зменшується вплив інфекції, що активізувалася, доти, поки внормується імунітет, щоб самостійно давати собі з цим раду.

Фото Комп`ютерна діагностика організму

Комп`ютерна діагностика організму фото 0

Товари схожі на Комп`ютерна діагностика організму

Інші товари схожі на Комп`ютерна діагностика організму

Нітінолові дуги 3M Unitek луцьк
Лікування сколіозу  в дорослих луцьк
Skinman Soft 100 ml луцьк
45 грн.
Лапароскопічна консервативна міомектомія луцьк
5500 грн.
Слуховий апарат Sina 12 G2 луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу