Керамічна плитка Fanal, Львів

Керамічна плитка Fanal
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. Лео Кераміка (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Городоцька, 172, Липинськогом 60, Пасіки-Зубрицькі (кільцева дорога) (подивитись на карті міста)
Сайт............................ http://leoceramika.com
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Керамічна плитка Fanal

На сьогоднішній день одним з визнаних лідерів на ринку виробництва керамічної плитки і керамограніта є фабрика FANAL CERAMICA. Розташована у місті Кастельоні (Іспанія), в тому місці, де зосереджено достатньо велика кількість різних фабрик з виробництва керамічної плитки, фабрика FANAL CERAMICA у свою чергу була змушена працювати в умови досить жорсткої конкуренції з самого початку - тобто практично з самого відкриття, с1987 року. Заснована не так давно, в 1986 році фабрика FANAL CERAMICA пройшла у своєму успішному розвитку шлях від невеликої за масштабами сімейної фірми до однієї з найбільших провідних фабрик з виробництва керамічної продукції в Іспанії і всієї керамопромишленності у світі.І сьогодні по праву можна стверджувати, що фабрика FANAL CERAMICA - це найсучасніша, досить успішна компанія, яка займається виробництвом з дотриманням необхідних традицій керамічного виробництва.

     Дана компанія абсолютно заслужено відповідає і повністю відповідає своєму гучній імені FANAL, що в перекладі зі старого іспанської мови означає "маяк". Служити маяком, тим самим світлом, головним орієнтиром у цьому величезному морі випускається сьогодні керамічної продукції - ось що, мабуть, є яскравим свідченням безперечного успіху фабрики FANAL.

     В даний час фабрика FANAL CERAMICA цілком впевнено стоїть на ногах, її виробництво значно зміцнило свої позиції на закордонних ринках. І свідчення цьому може послужити щорічно збільшується зростання експорту керамічної продукції даної компанії.

     За всю свою, хай і недовгу історію - в 2003 і 2006 роках - фабрика FANAL CERAMICA визнавалася Торговою Палатою Castellon найбільш перспективною і успішною і була удостоєна вручення колективу Премії з Експорту.

     Фабрика FANAL CERAMICA з кожним днем ​​зростає практично в усіх напрямках міжнародної торгівлі. У жорстких умовах сучасної конкуренції, компанія FANAL продовжує зберігати свою тверду позицію на всіх світових ринках, постійно збільшуючи обсяг поставляється за кордон експорту. Кахельна плитка Fanal Ceramica і керамограніт FANAL CERAMICA - ось основний напрям діяльності фабрики FC. Постійно намагаючись використати у своїй роботі тільки найновіші і останні досягнення технічного прогресу, щодня і щогодини удосконалюючи унікальний дизайн і при цьому ніколи не опускаючи високо встановлену планку якості, фабрика FANAL CERAMICA тим самим у досить короткі терміни зуміла домогтися світового визнання.

     Слід зазначити, що подібна популярність всієї продукції фабрики FANAL CERAMICA в цілому і керамограніта FANAL CERAMICA стала цілком очікуваною і виправданим результатом праці злагодженої команди професіоналів найвищого рівня, які звикли використовувати у своїй роботі самі інноваційні методи і самі новітні розробки в області виробництва і випуску керамічної плитки.

Carrara (32.5x60)
Classic (32.5x60)
Daino Real (32.5x60)
Elda (45x45)
Grecia (45x45)
Infinity (32.5x60)
Mahon (45x45)
Mares (25x40)
Millenium (45x45)
Ocean (32.5x60)
Saturnia (45x45)
Selecta (59x59)
Shakira (45x45)

Фото Керамічна плитка Fanal

Керамічна плитка Fanal фото 0

Товари схожі на Керамічна плитка Fanal

Керамічна плитка Keros луцьк
Керамічна плитка Mayolica луцьк
Керамічна плитка CERAMICA GOMEZ луцьк
Плитка Aparici луцьк
Керамічна плитка Novogres луцьк

Інші товари схожі на Керамічна плитка Fanal

Руст. Бургунд унів 300x300x9 CERRAD Плитка фасадна луцьк
115,95 грн.
плитка керамічна - Beige Beta луцьк
17 грн.
Андалузія R6 32,7х59,4 TUBADZIN Декор луцьк
206,98 грн.
6GPD-105 SP 60x60 R.A.K. CERAMIKS Грес луцьк
281,90 грн.
скляна підлога Allura Glass луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу