Харчування, секрет БАДів, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ГІРУДА-ВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Короленка, 4, оф. 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ hirudavita.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Харчування, секрет БАДів

У цій невеликій лекції, я б хотів поділитися з Вами своєю інформацією та баченням нашого здоров'я, розвитку хвороб та основ сучасної терапії з позиції ортомолекулярної медицини або нутріцітологіі, про які більшість медиків навіть не чуло.

На жаль, правдива інформація про БАДи (біологічно активних добавки) в основному відсутній. Скептичне ставлення до них, аж до повного їх заперечення, мені знайомі, як практикуючому лікарю з більш 20 річним стажем. Одна з головних причин - наше невір'я від нашого незнання. Унікальність БАДів полягає в тому, що ці речовини, в залежності від їх дозування, можуть використовуватися як профілактичні засоби, так і лікувальні препарати, які можна використовувати самостійно, як альтернативу багатьом хімічним синтетичним медпрепаратам, а так само, як препарати в комплексі лікування разом з хіммедпрепаратами , як продовження лікування після лікування хіммедпрепаратами.

Сьогоднішня наша розмова давайте почнемо ось із чого. Давайте поговоримо про наше власне здоров'я.

Думаю, що кожен з нас пам'ятає ситуацію: багато планів та ідей, треба щось робити, а сил немає, почуття слабкості, сонливості, незрозумілі болі, голова як качан капусти, болі в спині ... Так, важко щось робити, домогтися успіху, виконати взяті зобов'язання і реалізувати плани, коли щось болить.

Проведені соціальні опитування в багатьох країнах намагалися з'ясувати причини, які не дозволяють людям виконати свої плани і досягти своєї мрії.Виявилося, що понад 85% опитаних головною причиною своїх життєвих невдач назвали - слабке здоров'я.

Сила і здоров'я подібні до багатства, яке не вичерпується, а хворобу і кволість можна порівняти з убогістю.

А що ж таке здоров'я? Якщо прочитати визначення Всесвітньої організації здоров'я (ВОЗ): "Здоров'я - це стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів".

Але насправді у нас немає людей абсолютно здорових і абсолютно хворих, у нас є люди з різним рівнем здоров'я. Новонароджена дитина зі свого народження несе в собі схильність до розвитку тієї чи іншої хвороби. І за певних умов вони можуть розвиватися.

Від яких же факторів залежить здоров'я сучасної людини: 10% - це спадковість; 15% - втручання медицини; 75% - екологічний фактор, харчування і спосіб життя; Всі ці розділи дуже важливі в нашому житті, але сьогодні ми поговоримо про втручання медицини в наше здоров'я.

Протягом не одного десятиліття наших людей привчали до того, що у нас є державна система охорони здоров'я, яка повинна піклуватися про наше здоров'я - профщеплення, профогляди, диспансеризація, безкоштовне (до недавнього) лікування, дешеві ліки.

Але час все змінює. Профщеплення дітям - безкоштовно, профщеплення дорослим - по бажанню, але за гроші. Ціни на медикаменти - дуже зросли, і курс лікування хорошим антибіотиком давно перевищує тризначну суму, всі державні установи почали надавати платні послуги (обстеження, лікування, протезування), пройти профогляд - теж заплати. У радянській сім'ї було нормою мати 2-3 дитини, а зараз і одна - задоволення.

Різко падає тривалість життя в нашій країні. Чоловіки у нас живуть зараз 58 років, а жінки 61. Україна займає одне з передостанніх місць в світі за тривалістю життя. За період з 01.01.2004 р. по 01.01.2005 р. в Україні померло 414 тис. 400 осіб. Це померло місто Житомир, Коростень та Володимир-Волинський разом узяті. Нас зараз 42 208 тис. осіб, а було 47 622 тис. чоловік.Населення Мінська за останні 5 років зменшилося на 400 тис. чоловік. У Росії чисельність населення щороку зменшується на 1,2 млн. чоловік. Так, що при таких темпах за 15 років ми можемо звільнити велику територію в Європі.

За статистикою сім'я з 4-х чоловік витрачає на лікування в літній період 6% сімейного бюджету; навесні 10%; взимку 20% від усіх сімейних надходжень і це при відсутності в сім'ї інвалідів та хронічних хворих, які потребують особливого догляду, харчування та лікування, і природно, великих матеріальних витрат.

Останні десятиліття ми все більше орієнтуємося на Західні моделі охорони здоров'я. Не треба вірити в "міф" про велике здоров'я в Західних країнах. У США на 260 млн. населення приходиться 100 млн. "хроніків" і з них 60% людей у віці 18-64 років. І на кожного з них витрачається близько 3 тис. доларів щорічно (при лікуванні звичайної людини - 817 S).

У США дуже бояться захворіти, бо страховку, яку обов'язково платить кожен американець, вистачає на 7 днів перебування в лікарні, ще до 10 днів допоможе муніципальна служба. Але якщо хвороба триває більше 14 днів середньоамериканська сім'я, виклавши гроші на лікування родича, просто-напросто перетвориться на злиденну.

Що ми спостерігаємо зараз - з кожним роком збільшується кількість препаратів на ринку, збільшується обсяг знань, кваліфікація персоналу, якість знань і допомоги, а здоров'я населення стрімко падає. У чому ж причини цього парадоксу? Чи означає це, що наша добра медична наука і лікарська практика робить щось не так і йде не туди?

На жаль! В основній нашій масі - лікарі лікують саму хворобу, її симптоми, а не конкретного хворого. Тобто лікується наслідок хвороби, а не причина.

На жаль, в даний час навіть більшість бактерій і вірусів не можна розглядати як основну причину навіть інфекційних захворювань.

Адже в кожному здоровому організмі, є всі інфекційні збудники, але кількість їх збалансовано і в організмі немає хвороби. Чому людина все життя є хронічним носієм різних мікробів, сам не хворіє? Чому? А причина не складна. При будь-якому збої в роботі внутрішніх органів і систем (стрес, перевтома, отруєння, дія радіації, знижений імунітет і ін) порушується обмін речовин і у внутрішньому середовищі організму з'являються токсини, створюється живильне середовище для мікроорганізмів відповідного типу. І мікроби починають стрімко розмножуватися і знищують шкідливі продукти клітинного обміну. Без них організм отруївся б власними продуктами розпаду. Це захисна реакція - тобто доцільний процес. А знищення бактерій антибіотиками завдає організму непоправної шкоди, тобто призначення антибіотиків замість шкідливих мікробів - вбиває здорові клітини власного організму. Виходить, що ми воюємо не з хворобою, а з власним організмом і його захисними силами.

До пори, до часу, коли клітини ще здатні чинити опір виснажливим впливам, організм сигналізує про клітинне неблагополуччя - зниження працездатності, поганий настрій, дратівливість, алергія, часті застуди та інші ознаки, закликаючи до допомоги. До 30-40 років, коли дефіцит клітинного харчування досягає критичного значення, наш організм вже носить 10-15 кг шлаків і 3-5 хронічних захворювань. Що ми робимо?

Ми не намагаємося очистити клітини і наситити їх. Ми починаємо грубо втручатися в їх найтонші внутрішньоклітинні структури за допомогою глухих, синтетичних, хімічних, чужих організму речовин - ксенобіотиків, продовжуючи руйнувати організм.

Що ж головне в нашій роботі? Перестати ставитися до людини як до набору окремих органів, пам'ятаючи, що наш організм - це єдина і цілісна система.

Бог задумав людину як цілісну, самовдосконалену і саморегулюючу систему. Ми медики перетворили кожен орган в окремий об'єкт. Але ж хвороба рідко обмежується одним органом, і "шматочко-лінійне" лікування зовні ефективно тільки в гострих випадках. Бог не дав нам жодного зайвого або непотрібного органу та запчастин не запропонував.

Який висновок ми можемо зробити:

1) вузькоспеціалізована лікарська терапія має мало спільного з природною системою саморегуляції та адаптації;

2) хіміотерапія не забезпечує комплексного підходу до організму людини як цілісної системи, її вплив локально, побічні ефекти непередбачувані;

3) засилля лікарською терапією, є пряме свідчення відсутності у медиків глибоких знань людської природи, можливостей організму і істинних причин більшості хвороб;

4) наша сучасна медицина просто ігнорує енергетичну, тонкоматеріальну природу людини. Не вивчена і не розроблена повністю теорія біополя (аури) людини, імунітету людини і багато інших аспектів роботи нашого організму.

Таким чином, можна стверджувати - сьогодні лікарська терапія як регулятор здоров'я людини вичерпала себе і не має перспектив розвитку, і в майбутньому здоров'я людини належить не їй.

Якщо ми повернемося з вами в середню школу, клас 4-5, то згадаємо, що, починаючи вивчати природничі науки, ми дізналися, що все живе на світі складається з клітин. Але, подорослішавши і живучи активним дорослим життям, ми забули, що кожна клітина нашого організму - це повноцінна жива істота, що веде самостійне, складне життя.

Ще в 1665 році Роберт Гук, розглядаючи деревну кору, побачене описав як "Сеll", що в перекладі з англійської означає "келія" або "осередок". І до цих пір всі люди розуміють клітини, як "цеглинки", з яких і складаються багатоклітинні організми. А ще ж сучасник Гука - Антоній Левенгук, спостерігаючи під мікроскопом кров жаби, побачив у ній живі істоти і назвав їх "звірятами". І дійсно, кожна клітина - це складна, саморегульована система, яка має подобу нервової системи, здатна відчувати за допомогою рецепторів, розташованих на її мембрані; постійно спілкується зі своїми близькими і далекими сусідами, обмінюється з ними хімічними сигналами. Ядро клітини є основою її життєдіяльності, в ньому закладена вся інформація, що дозволяє клітинам ділитися і оновлюватися.

Як і весь організм, клітина залежить від повноцінного харчування. Щодня для підтримки здоров'я, тобто нормальної роботи клітини необхідно понад 600 речовин - 18 вітамінів, 98 мікроелементів, ферменти, амінокислоти, жирні кислоти, біофлавоноїди і ін Більша частина цих речовин надходить до нас ззовні. На жаль, основна маса людей і лікарів, вважають, що практично все необхідне ми отримуємо з їжею, овочами і фруктами, але це, на жаль, глибока помилка.

Ще в 1936 році в Конгресі США пройшло слухання про надзвичайному виснаженні землі. Було показано, що отримані з земель овочі, зернові, фрукти не містять необхідних мінералів, а вживання їх в їжу призводить до хвороб.

Дослідження Інституту МОЗ Росії показали, що навіть у серпні - вересні (коли багато овочів, фруктів) наш організм отримує не більше 30% від необхідного, а що він отримує в зимовий період? У 1991 році МОЗ СРСР констатував - гіповітаміноз і гіпомікроелементоз - і що вони носять повсюдний і круглорічний характер. Чи знаєте Ви, яка була середня тривалість життя жителів у Європі - в 1900 році всього 38 років! А від чого вони вмирали? Від грипу, холери, черевного тифу. І найбільша заслуга сучасної науки і медицини в тому, що все це було подолано.Сьогодні в Європі в середньому живуть більше 70 років. Саме сучасна державна медицина продовжила наше з вами життя удвічі і за це їй низький уклін. Хороша наша медицина в лікуванні гострих хірургічних захворювань, травматології, мікрохірургічному лікуванні захворювань очей.

Однак все ж частіше зустрічаються випадки, коли офіційна медицина виявляється малоефективною. Наприклад, при лікуванні хронічних захворювань, а саме, вже до 40 років їх накопичується в людському організмі дуже багато. Офіційно зареєстровано ВООЗ 23600 захворювань, і з них лише 300 - гострі, решта - це хронічні. Тому, одна з основних причин низької ефективності сучасної медицини було - відсутність єдиної концепції розвитку цих захворювань.

І ось віце-президент Міжнародного наукового інституту медико-радіаційних проблем д.м.н. проф. Новицький на підставі багаторічних спостережень за здоров'ям військовослужбовців в Афганістані (1983-1988 рр..) І Чорнобильській зоні (1989-1995 рр.). Відкрив і сформулював універсальний механізм розвитку більшості хвороб. Обстежено близько 40000 чоловік.Симптом цей одержав назву симптом - ХАПа (хронічне адаптаційне перенапруження).

Існує 4 основних моделі виникнення неінфекційних захворювань:

• екологічна - вплив несприятливих факторів зовнішнього середовища, в результаті якого в організмі накопичуються ксенобіотики - чужорідні речовини, що порушують обмінні процеси;

• метаболічна - порушення фізіологічного харчування на клітинному рівні, внаслідок нестачі потрібних біологічно активних речовин (БАР) з одного боку і надлишку продуктів метаболізму (шлаків), з іншого;

• генетична - индуцируется під впливом внутрішніх і зовнішніх факторів, зумовлює конкретну форму захворювання;

• онтогенетична - хвороби розвивається внаслідок нашої "неправильної поведінки" - (онтогенез - індивідуальний розвиток організму) і переїдання, малорухливий спосіб життя, надмірна фрустрація, негативна психологічна установка. Але частіше існує змішана модель - синдром Грабала.

Суть цього універсального механізму в наступному:

1. Для того щоб впоратися із змінами умов життя (погана екологія, стрес, переїзд тощо), організм повинен збільшити масу мітохондрій в 2 рази. Для цього повноцінного процесу потрібно 4 роки. Однак в умовах недостатнього отримання поживних елементів клітиною - це завдання не може бути виконано.

2. Під час будь адаптації в організмі різко збільшується утворення вільних радикалів (98% це перекисні з'єднання). При нестачі антиоксидантів у їжі організм не в змозі впоратися з надлишком вільних радикалів, і вони починають бомбити здорові тканини. пригнічуючи метаболічні реакції в організмі, ушкоджуючи передачу спадкової інформації клітини.

Ще на початку 20 століття проф. Бах вказав, що надлишок вільних радикалів пригнічує поділ інтенсивно оновлюються тканин, в першу чергу - клітин імунної системи, епітеліальної сполучної тканини - фібробластів.

Інший шановний вчений Дмитро Алексєєв з 1993 р. активно розробляє сполучнотканну теорію розвитку хвороб, яка стала однією з найважливіших об'єднуючих теорій виникнення патології в організмі.

У чому її суть? Сполучна тканина - це все практично з чого ми складаємося.Сполучна тканина в організмі існує в чотирьох станах:

• твердому - кістки;

• волокнистому - зв'язки, фасції;

• гелеподібному - хрящі;

• рідкому - кров, лімфа, міжклітинна рідина.

Сполучна тканина підтримує каркас будь-якого органу, з'єднує клітини між собою, входить до складу капілярів - вона скрізь. 85% нашого тіла складається зі сполучної тканини.

Тому: основа розвитку будь-якої хвороби єдина - патологічні процеси починаються із сполучної тканини, і лише потім переходять в клітини головного органу. Такий механізм розвитку 90% захворювань.

Так у чому ж секрет БАДів?

БАД - це концентрати природних БАР, виділених з харчової сировини, рослинного, тваринного, морського або мінерального походження, що застосовуються для додання раціону харчування лікувальних або лікувально-профілактичних властивостей. Це не панацея від усіх хвороб, а еліксири, що збільшують нашу фізичну і розумову працездатність, забезпечують захист від стресів і шкідливих факторів зовнішнього середовища, сповільнюють процеси старіння, і продовжують активне довголіття.

Фото Харчування, секрет БАДів

Харчування, секрет БАДів фото 0

Товари схожі на Харчування, секрет БАДів

Здорове харчування луцьк
Не правильне харчування - причини засмічення організму луцьк

Інші товари схожі на Харчування, секрет БАДів

Лікування остеопорозу луцьк
Капсули Fengmianning луцьк
Веселі вітамінки луцьк
Масаж луцьк
Нефроклін луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу