Гортензія, Львів

Гортензія
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 120 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ГалСад (+ додати відгук)
Адрес...........................Пустомити, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Давидів, вул. Бандери, 88 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ galsad.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Гортензія

Гортензія (Hydrangea) Early Blue d14, h40.
Багаторічний напівчагарник, висота якого іноді досягає 1 м. Листя супротивне, яйцевидне, зубчате, завдовжки 12-14 см. Чашка має чотири пелюсткоподібних чашолистки, зелені в період розпускання, а потім приймають властиве сорту забарвлення. Декоративність рослині додають білі, рожеві і червоні чашолистки. Пелюстки дрібні, непоказні. Квітки зібрані в суцвіття - зонтикоподібні щитки діаметром від 18 до 35 см. Плід - багатосімяна коробочка. Кущ гортензії може мати від 1 до 7 крупних ефектних суцвіть, розташованих над верхівковим листям пагонів. Чим менше на рослині суцвіть, тим крупніше квітки і самі суцвіття. Починається цвітіння гортензії в кінці лютого, масово квітне в кінці березня - початку квітня.

Діаметр горщика 15 см., висота рослини 40 см.

Рослини в теплиці можуть відрізнятись від зображення на сайті.

Українська назва: Гортензія

 Латинська назва: Hydrangea

 Родина: Гортензієві - Hydrangeaceae Reimann

 Батьківщина: Східна і Південно-східна Азія, Півеічна і південна Америка

 Легкість вирощування: Для тих, хто має деякий досвід.

 Період декоративності: Літом

 Багаторічний напівчагарник, висота якого іноді досягає 1 м. Листя супротивне, яйцевидне, зубчате, завдовжки 12-14 см. Чашка має чотири пелюсткоподібних чашолистки, зелені в період розпускання, а потім приймають властиве сорту забарвлення. Декоративність рослині додають білі, рожеві і червоні чашолистки. Пелюстки дрібні, непоказні. Квітки зібрані в суцвіття - зонтикоподібні щитки діаметром від 18 до 35 см. Плід - багатосімяна коробочка. Кущ гортензії може мати від 1 до 7 крупних ефектних суцвіть, розташованих над верхівковим листям пагонів. Чим менше на рослині суцвіть, тим крупніше квітки і самі суцвіття. Починається цвітіння гортензії в кінці лютого, масово квітне в кінці березня - початку квітня.

 Тривалість цвітіння одного куща - 1,5-2 місяці. В цей період гортензія погано переносить пряме сонячне проміння, потребує притінення або розміщення на північних вікнах. Тіневинослива рослина. Цикл вирощування гортензії можна розділити на чотири періоди: розмноження, літній ріст рослин, період спокою, вионка. Розмножують гортензію травянистими живцями. Заготовляю їх з прикореневих пагонів рослин. Кращим періодом розмноження є третя декада січня. Живці, висаджені в січні - лютому, до осені утворюють багатостебловий куст (3-4 пагони) з визрілими верхівковими бруньками. При більш пізній висадці живців (березень, квітень) виходять, як правило, одностеблові рослини. Пагони для живців зрізають у основи. Живці повинні мати 1-3 міжвузля завдовжки 7-8 см. Листові пластинки укорочують на третину або наполовину. Два нижні листки обовязково видаляють, зріз роблять прямою, нижче за вузол на 3-4 мм. Можна розмножувати гортензію і стебловими живцями, але багато хто з них зацвітає влітку, коли в цьому немає необхідності. Живців висаджують в субстрат, що складається з торфу і піску, на відстані 4-5 X 1,5-2 см. Оптимальна температура для вкорінення 18-20°С. Вологість повітря 75- 80%. В січні - лютому живців не притіняють після посадки, в подальші місяці притінення від прямого сонячного проміння обовязкове. Живці, висаджені в січні, укоріняються через 3,5- 4 тижні, а в лютому - через 2 тижні. Накривати живців склом не рекомендується, оскільки вони можуть піддаватися загниванню. В перший тиждень їх обприскують по 3-4 рази на день, потім 1-2 рази. Через 5-6 тижнів добре укорінені живці з грудкою землі, висаджують в 7- 9-сантиметрові горщики, в торф з рН 5,5-6,0.

 За два тижні перед посадкою або за два тижні після посадки в грунт живці прищипують, залишаючи на рослині одну або дві пари листя. Догляд за гортензією полягає в щоденному рясному поливі, оскільки вона виключно вологолюбна рослина, систематичному спушенні грунту. Влітку, раз в дві неділі, гортензію підгодовують сумішшю мінеральних добрив. На відро води дають 30- 35 г аміачної селітри, 40-50 г суперфосфату, 30 г сірчанокислого калію. Підживлення і рясний полив проводять до середини серпня. Потім підживлення припиняють, а полив скорочують до мінімуму. Це сприяє припиненню вегетативного росту. Прикореневу поросль і слабкі пагони видаляють. В середині вересня гортензію викопують з грядок і висаджують в 15-16-сантиметрові горщики в землесуміш, що складається з двох частин торфу і однієї частини землі, в якій вона вирощувалася. Отже, в осінньо-зимовий період гортензія повинна знаходитися в стані спокою при температурі 3-6°С. В середині грудня - початку січня заносять її з підвалів або парників в теплиці і 1,5-2 тижні містять при температурі 10-12°С, підвищуючи потім до 18-20°С. Дуже важливо своєчасно розставити гортензію при наростанні листя, щоб рослини не витягувалися, оскільки вони можуть втратити декоративність.

 В період інтенсивного зростання верхній шар грунту в горщиках спушують, видаляють слабкі пагони і поросль, що зявляється на пагонах готових до цвітіння, що одеревіли. Прикореневу поросль використовують для розмноження.

 Після відрощування листя і появи бутонів гортензію через кожні два тижні підгодовують сумішшю мінеральних добрив і раз на місяць марганцевокислим калієм (0,2 г на відро води). Якщо реакція грунту нейтральна, слабокисла або лужна, листя гортензії вражається хлорозом, що знижує декоративність рослин. Щоб відновити хлорофіл, раз в дві неділі гортензію поливають однопроцентним розчином залізного купоросу або розчином сірчанокислого заліза (2 г на 1 л води). Після двох-трьох поливів листя придбаває нормальне зелене забарвлення. Самий декоративний вигляд гортензія має в перший рік вирощування. В подальші роки пагони у неї дещо викривляються, а квітки і суцвіття зменшуються.

 Для прискорення цвітіння гортензію досвічують з 17-18 до 22 годин з розрахунку 250-300 ватів на 1 м2 стелажної площі. При використовуванні дзеркальних ламп цвітіння швидшає на 25-30, а ламп денного світла - на 18-20 днів. Без особливих додаткових витрат можна прискорити цвітіння гортензії регулятором росту.

 Найбільше розповсюдження має сорт Гамбург - Hamburg. Суцвіття компактні, чисто-рожевого забарвлення. Ранньоквітнучий сорт заввишки 35-40 см, діаметр суцвіття 16-18 см, квітки 4-5 см, довжина квітконіжки не перевищує 1,5-2 см. Стійкий сорт.

 Голіаф. Goliaph. Забарвлення суцвіть розова, квітки крупні, 6-7 см в діаметрі, з глибоко розрізаними краями чашолистків, діаметр суцвіття до 30 см. Висота куща 60-70 см. Пізньоцвітучий сорт.

 Европа. Еurора. Суцвіття рожевого забарвлення. Квітне рясно. Квітки крупні, діаметром 5- 6 см. Діаметр суцвіть 20-25 см. Високорослий (висота 40-50 см), середньоквітучий сорт. Можна використовувати для вирощування багатостеблових рослин.

 Мадам Е. Муйер. M-me E. Mouillere. Забарвлення суцвіть біле, діаметр суцвіття 18-20 см, квітки різних розмірів - від 2 до 6 см, листя дещо вужче, ніж у інших сортів.

 Прима. Prima. Забарвлення суцвіть червоне, діаметр 15-18 см. Квітки дрібні - 3-3,5 см в діаметрі, висота стебла 20-25 см. Середньоквітучий сорт.

 Сер Терез. Souer Tharese. Забарвлення суцвіть біле. Квітки правильної форми. Низькорослий (висота 35-40 см), ранньоквітнучий сорт. Діаметр суцвіття 15-17 см, квітки 2,5-3 см.

 Вражаються тлею, павутинним кліщем, а також кореневими і прикореневими гнилями, аскохітозом, мікоплазменними хворобами.

 Застосовують для озеленення мало- і середньогабаритних приміщень.

Фото Гортензія

Гортензія фото 0

Товари схожі на Гортензія

Гортензія луцьк
55 грн.
Продаж кімнатних рослин луцьк
Гіпеаструм d13, h35 луцьк
35 грн.
Декоративні рослини для дому луцьк
Квітково-декоративні рослини луцьк

Інші товари схожі на Гортензія

Berberis thurnbergii Kobold луцьк
65 грн.
Buxus sempervirens луцьк
120 грн.
Thuja occidentalis Mirjam луцьк
380 грн.
Picea abies Pusch луцьк
Тhuja plicata Whipcord луцьк
140 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу