Гідроізоляція підвалів, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Сихівська, 16 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ gidrostop-bud.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Гідроізоляція підвалів

Гідроізоляція  підвалів - це основний вид діяльності будівельної компанії "Гідростоп-Буд".

 Не секрет, що найкращий підвал – це сухий підвал!

Проблеми з сирістю в підвалах особливо проявляються в осінньо-весняний період і навіть в будинках з добре виконаною гідроізоляцією і прокладеним прибудинковим дренажем.

Перше, що треба зробити перед  осушенням підвалу - це дослідити причини появи вогкості і конденсату в приміщенні.

Компанія «Гідростоп-Буд» володіє необхідним обладнанням  та відповідним інструментом  по замірах вологості та усуненні конденсату,  влаштуванні приточно-витяжної вентиляції і визначенні  рівня грунтових вод. Бо все це в комплексі мінімізує  затрати на якісну гідроізоляцію, робить нас конкурентноспроможними на ринку, оскільки наш 19-річний досвід в цих питаннях відіграє надзвичайно важливу роль.

Рівень грунтових вод залежить в першу чергу від типу наявного на ділянці грунту. Так для селищ , що знаходяться навколо Львова  (Наварія, Солонка, Рудно, Сокільники) - це є в основному суглинок. Він характеризується слабким водо проникненням і нерівномірним заляганням водоносного пласту. Ось чому своїм потенційним Замовникам ми рекомендуємо зробити гідро-геологічне дослідження своїх ділянок. Це зекономить їх кошти, допоможе правильно запроектувати фундаменти ,  підвальні приміщення і правильно «посадити» ваш будинок на рельєфі. Очевидно, що чим щільніший грунт і чим тонші в нього капіляри –тим буде вищий підйом капілярної вологи. Навіть щільна жирна глина дуже повільно, але піднімає капілярну вологу на висоту 12м і вище. Тому при сумарній вартості фундаментних робіт в середньому 15-20% від вартості будівництва – затрати на гідроізоляцію становлять лише 1-3 відсотка. Але збитки  і прорахунки від неякісно виконаної гідроізоляції можуть суттєво змінити цей баланс.  

Першочергово, що треба зробити, коли підвал затопило водою - це дослідити рівень грунтових вод на прибудинковій території і визначити та порівняти конструктивні характеристики існуючої бетонної основи підвалу і прогнозованого від"ємного тиску води на цей конструктив. Бо розуміємо, що коли товщина бетонної основи є недостатньою або неармованою і в конструктиві плити появилися мікротріщини, то тут треба підсилювати саму основу або понижувати тиск грунтових вод через дренаж.

Друге : загідроізолювати зовнішні сторони підвалу і тут не обійдеться без розкопування стін фундаментів, або виконати внутрішню гідроізоляцію матеріалами фірми "HYGROSTOP" (Німеччина) - це система професійних препаратів пенетруючої діїї, вони працюють на від"ємний тиск і проникають в глибину стінки підвалу до 60см, блокуючи рух молекул води. Ці матеріали перевірені нами на практиці, вони допомогли вирішити надзвичайно складні  проблеми в підвалах і що саме головне - є суттєво дешевшими  аналогів американського і канадського походження.

Третє : загерметизувати трубні проходки внутрішніх каналізаційних і водяних мереж та входи електрокабелів.

Четверте : перевірити накриття і опуски вентиляційних і коминових каналів, якщо такі виходять в підвал і переконатись у відсутності конденсату, особливо по холодних примиканнях "стіна-підлога", бо саме ці зони спричиняють появу вологи на підлозі.

П"яте : коли є чітке розуміння, що вода інфільтрує або просочується з бетонної основи підлоги, тоді виконуємо наступне:

           - влаштовуємо по примиканню "стіна-підлога" гідрофобний клин у вигляді зрізаної піраміди січенням 20*30мм з матеріалу Гідростоп-Фікс;

           - заізолювуємо підлогу підвалу з заходом на стіни до 20 см двома шарами матеріалу Гідростоп-Профіпроникаючої дії з орієнтовними витратами 1,6кгм2;

           - для підлоги підвалу довжиною більше 5м, а також в приміщеннях паркінгів. мийок чи всюди де є вологі процеси - необхідно додатково нанести на примикання "стіна-підлога" матеріал Гідростоп-Супереластичнийз витратами 3кгм2.

Додаткові поради при виконанні цих робіт:

  • Роботи виконувати відповідально з розумінням того, що не можна пропустити якийсь фрагмент споруди не загідроізольованим, оскільки вода все досконало перевірить і можливі погані наслідки.
  • Гідроізоляцію наносити по бетонних стінах підвалу - мінімум 0,8м вище рівня грунтових вод. У випадку, коли стіни підвалу збудовані з інших матеріалів, то гідроізоляцію по стінах наносити на всю висоту підвального приміщення.
  • Гідроізоляцію наносити рухаючись від верху до низу, від місць меншого тиску і протічок до більш насичених вологою.
  • Якщо ж в процесі робіт треба відкачувати з підвалу воду - то рекомендуємо в бетонній основі зробити невеликий приямок, щоб там встановити дренажний насос.

 

Інші варіанти боротьби з вогкістю полягають у влаштуванні підлогового дренажупідлогового водовідведення,осушення стін електромагнітними  хвилями, у горизонтальній відсічці методом інєктування  в стіни фундаментів мікросиліконових гідрофобних субстанцій, що перетворюють розчинні солі  в нерозчинні – блокуючи  таким чином прохідність води по капілярах. Всі вищеперераховані методи є відносно дорогими.

Наша компанія розробила свою технологію по осушенню підвалів, в якій є оптимально підібрані гідроізоляційні матеріали обмазувальної і проникаючої дії, які витримують розкриття тріщин до 1,5 мм в комплексі з сануючою штукатуркою та приточно –витяжною вентиляцією створять в Вашому підвальному приміщенні оптимальний мікроклімат.

Фото Гідроізоляція підвалів

Гідроізоляція підвалів фото 0

Гідроізоляція підвалів фото 1

Гідроізоляція підвалів фото 2

Товари схожі на Гідроізоляція підвалів

Інші товари схожі на Гідроізоляція підвалів

Натяжна стеля луцьк
  грн.
Перила металодерев
Промивка теплообмінника газових котлів та колонки луцьк
Сходи консольні луцьк
Монтаж насосного обладнання Львів луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу