Гідроізоляція підвалів, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Сихівська, 16 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ gidrostop-bud.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Гідроізоляція підвалів

Гідроізоляція  підвалів - це основний вид діяльності будівельної компанії "Гідростоп-Буд".

 Не секрет, що найкращий підвал – це сухий підвал!

Проблеми з сирістю в підвалах особливо проявляються в осінньо-весняний період і навіть в будинках з добре виконаною гідроізоляцією і прокладеним прибудинковим дренажем.

Перше, що треба зробити перед  осушенням підвалу - це дослідити причини появи вогкості і конденсату в приміщенні.

Компанія «Гідростоп-Буд» володіє необхідним обладнанням  та відповідним інструментом  по замірах вологості та усуненні конденсату,  влаштуванні приточно-витяжної вентиляції і визначенні  рівня грунтових вод. Бо все це в комплексі мінімізує  затрати на якісну гідроізоляцію, робить нас конкурентноспроможними на ринку, оскільки наш 19-річний досвід в цих питаннях відіграє надзвичайно важливу роль.

Рівень грунтових вод залежить в першу чергу від типу наявного на ділянці грунту. Так для селищ , що знаходяться навколо Львова  (Наварія, Солонка, Рудно, Сокільники) - це є в основному суглинок. Він характеризується слабким водо проникненням і нерівномірним заляганням водоносного пласту. Ось чому своїм потенційним Замовникам ми рекомендуємо зробити гідро-геологічне дослідження своїх ділянок. Це зекономить їх кошти, допоможе правильно запроектувати фундаменти ,  підвальні приміщення і правильно «посадити» ваш будинок на рельєфі. Очевидно, що чим щільніший грунт і чим тонші в нього капіляри –тим буде вищий підйом капілярної вологи. Навіть щільна жирна глина дуже повільно, але піднімає капілярну вологу на висоту 12м і вище. Тому при сумарній вартості фундаментних робіт в середньому 15-20% від вартості будівництва – затрати на гідроізоляцію становлять лише 1-3 відсотка. Але збитки  і прорахунки від неякісно виконаної гідроізоляції можуть суттєво змінити цей баланс.  

Першочергово, що треба зробити, коли підвал затопило водою - це дослідити рівень грунтових вод на прибудинковій території і визначити та порівняти конструктивні характеристики існуючої бетонної основи підвалу і прогнозованого від"ємного тиску води на цей конструктив. Бо розуміємо, що коли товщина бетонної основи є недостатньою або неармованою і в конструктиві плити появилися мікротріщини, то тут треба підсилювати саму основу або понижувати тиск грунтових вод через дренаж.

Друге : загідроізолювати зовнішні сторони підвалу і тут не обійдеться без розкопування стін фундаментів, або виконати внутрішню гідроізоляцію матеріалами фірми "HYGROSTOP" (Німеччина) - це система професійних препаратів пенетруючої діїї, вони працюють на від"ємний тиск і проникають в глибину стінки підвалу до 60см, блокуючи рух молекул води. Ці матеріали перевірені нами на практиці, вони допомогли вирішити надзвичайно складні  проблеми в підвалах і що саме головне - є суттєво дешевшими  аналогів американського і канадського походження.

Третє : загерметизувати трубні проходки внутрішніх каналізаційних і водяних мереж та входи електрокабелів.

Четверте : перевірити накриття і опуски вентиляційних і коминових каналів, якщо такі виходять в підвал і переконатись у відсутності конденсату, особливо по холодних примиканнях "стіна-підлога", бо саме ці зони спричиняють появу вологи на підлозі.

П"яте : коли є чітке розуміння, що вода інфільтрує або просочується з бетонної основи підлоги, тоді виконуємо наступне:

           - влаштовуємо по примиканню "стіна-підлога" гідрофобний клин у вигляді зрізаної піраміди січенням 20*30мм з матеріалу Гідростоп-Фікс;

           - заізолювуємо підлогу підвалу з заходом на стіни до 20 см двома шарами матеріалу Гідростоп-Профіпроникаючої дії з орієнтовними витратами 1,6кгм2;

           - для підлоги підвалу довжиною більше 5м, а також в приміщеннях паркінгів. мийок чи всюди де є вологі процеси - необхідно додатково нанести на примикання "стіна-підлога" матеріал Гідростоп-Супереластичнийз витратами 3кгм2.

Додаткові поради при виконанні цих робіт:

  • Роботи виконувати відповідально з розумінням того, що не можна пропустити якийсь фрагмент споруди не загідроізольованим, оскільки вода все досконало перевірить і можливі погані наслідки.
  • Гідроізоляцію наносити по бетонних стінах підвалу - мінімум 0,8м вище рівня грунтових вод. У випадку, коли стіни підвалу збудовані з інших матеріалів, то гідроізоляцію по стінах наносити на всю висоту підвального приміщення.
  • Гідроізоляцію наносити рухаючись від верху до низу, від місць меншого тиску і протічок до більш насичених вологою.
  • Якщо ж в процесі робіт треба відкачувати з підвалу воду - то рекомендуємо в бетонній основі зробити невеликий приямок, щоб там встановити дренажний насос.

 

Інші варіанти боротьби з вогкістю полягають у влаштуванні підлогового дренажупідлогового водовідведення,осушення стін електромагнітними  хвилями, у горизонтальній відсічці методом інєктування  в стіни фундаментів мікросиліконових гідрофобних субстанцій, що перетворюють розчинні солі  в нерозчинні – блокуючи  таким чином прохідність води по капілярах. Всі вищеперераховані методи є відносно дорогими.

Наша компанія розробила свою технологію по осушенню підвалів, в якій є оптимально підібрані гідроізоляційні матеріали обмазувальної і проникаючої дії, які витримують розкриття тріщин до 1,5 мм в комплексі з сануючою штукатуркою та приточно –витяжною вентиляцією створять в Вашому підвальному приміщенні оптимальний мікроклімат.

Фото Гідроізоляція підвалів

Гідроізоляція підвалів фото 0

Гідроізоляція підвалів фото 1

Гідроізоляція підвалів фото 2

Товари схожі на Гідроізоляція підвалів

Інші товари схожі на Гідроізоляція підвалів

Зовнішні сходи луцьк
Фасадні роботи луцьк
Cходи гвинтові луцьк
Ворота, огорожі луцьк
Перила з нержавіючої сталі луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу