Головна Товари Будівельні матеріали Інші будівельні товари Гідрофобізація Антикорозійний захист дерев'яних конструкцій Будинків від гниття, жука,вологи.Професійне Нанесення матеріалу під тиском. Матеріал не токсичний Водна основа.Без зміни кольору поверхні.


Гідрофобізація Антикорозійний захист дерев'яних конструкцій Будинків від гниття, жука,вологи.Професійне Нанесення матеріалу під тиском. Матеріал не токсичний Водна основа.Без зміни кольору поверхні., Львів

Гідрофобізація Антикорозійний захист дерев'яних конструкцій Будинків від гниття, жука,вологи.Професійне Нанесення матеріалу під тиском. Матеріал не токсичний Водна основа.Без зміни кольору поверхні.
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Проф-Ізоляція,ПП (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, городоцька 286 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ prof-izolacia.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Гідрофобізація Антикорозійний захист дерев'яних конструкцій Будинків від гниття, жука,вологи.Професійне Нанесення матеріалу під тиском. Матеріал не токсичний Водна основа.Без зміни кольору поверхні.

 

Гідрофобізація - захист будівлі від вологи мікроорганізмів корозії.

 Людина, в перше зіткнувшись з поняттям гідрофобізація або гідрофобізатор, має мінімальне уявлення про нього або зовсім чує вперше.  Спробуємо розібратися разом.

 Отже, гідрофобізація - процес нанесення гідрофобізатора (спеціальне просочення) на поверхню з натурального каменю, цегли, пісковика і т. д. для захисту будівельного матеріалу від впливу вологи і перепадів температур із середини.

 Довговічність Вашого будинку   залежить від безліч чинників, але найбільше значення має рівень захисту будівельних конструкцій та фасадів від шкідливого впливу навколишнього середовища, таких як волога і перепади температур.  З часом під впливом хімічних речовин, що знаходяться в атмосфері, на фасаді будівлі виступають так звані солі, від чого страждає естетичний вигляд будівлі.  Не менш страшний ворог Вашого будинку - низькі температури.

 Щоб надовго зберегти первісний вигляд Вашого будинку і продовжити життя облицюваню будівельним матеріалом, використовується просочення, так званий гідрофобізатор.  Область його застосування,:

 1.  Лицьова цегла

 2.  Штукатурка

 3.  Природний та штучний камінь (мармур, граніт і т.д.)

 4.  Фасади історичних будівель.

5.   Гіпсові поверхні

6.  Бетон та бетонні конструкції.

7.Дерево та дерев"яні конструкції.

 Після гідрофобізації волога не усмоктується в поверхню, а стікає з неї у вигляді крапель, не викликаючи намокання будівельних матеріалів і конструкцій.  Просимо не плутати поняття гідрофобізація і гідроізоляція.  Гідрофобізація на відміну від гідроізоляції захищає будівельний матеріал зсередини, проникає і розподіляється рівномірно по всій товщині, в той час як гідроізоляція створює захисну плівку тільки зверху, яка з часом руйнується.  Після проведених заходів по гідрофобізації стіни продовжують дихати, а це особливо важливо при різких змінах температури. Наш матеріал проникає до 15-20мм. не вимивається з обробленої поверхні, стійка до дії агресивних середовищ і зберігає свої властивості від -60 ° C до +200 ° С.  Запах органічного розчинника, що використовується в композиції, вивітрюється протягом декількох днів.

    Руйнування гідрофобного шару можливе тільки при грубій  обробці  абразивними матеріалами на велику глибину.

    Глибина проникнення в матеріал залежить від його пористості і становить у середньому 15-20мм.

 Гідрофобізація у Львові надійно захистить Ваш будинок та інші конструкції від шкідливого впливу навколишнього середовища,  частої зміни погодних умов, яка притаманна нашому місту.

Фахівці з компанії Проф-Ізоляція пропонують також послуги з видалення білих сольових сполучень - висолів зі стін будівель. Відновлення кольору поверхні  та нанесення самого гідрофобізатора  ( ГАРАНТІЯ  10 років)

Безкоштовно пробне нанесення  1м/2.

Фото Гідрофобізація Антикорозійний захист дерев'яних конструкцій Будинків від гниття, жука,вологи.Професійне Нанесення матеріалу під тиском. Матеріал не токсичний Водна основа.Без зміни кольору поверхні.

Гідрофобізація Антикорозійний захист дерев'яних конструкцій Будинків від гниття, жука,вологи.Професійне Нанесення матеріалу під тиском. Матеріал не токсичний Водна основа.Без зміни кольору поверхні. фото 0

Гідрофобізація Антикорозійний захист дерев'яних конструкцій Будинків від гниття, жука,вологи.Професійне Нанесення матеріалу під тиском. Матеріал не токсичний Водна основа.Без зміни кольору поверхні. фото 1

Товари схожі на Гідрофобізація Антикорозійний захист дерев'яних конструкцій Будинків від гниття, жука,вологи.Професійне Нанесення матеріалу під тиском. Матеріал не токсичний Водна основа.Без зміни кольору поверхні.

Гідрофобний лак для бетону каменя цегли. луцьк
82 грн.
Гідрофобізатор, пропитка, грунтовка, лак мокрий ефект для цегли. луцьк
75 грн.
Змивка концентрована для змивання висолів грибка моху плісені луцьк
35 грн.
Гідрофобізатор грунтовка Антисептик захист мокрих стін від грибка плісені вологи луцьк
37 грн.
Гідрофобізація захист від корозії бетонних площадок з механічною нагрузкою та прохідністю. луцьк

Інші товари схожі на Гідрофобізація Антикорозійний захист дерев'яних конструкцій Будинків від гниття, жука,вологи.Професійне Нанесення матеріалу під тиском. Матеріал не токсичний Водна основа.Без зміни кольору поверхні.

Дошка терасна Legro, Bruggan луцьк
від 500 грн.
Cерветки INDUSTRIAL 20 шт. луцьк
49 грн.
Чорнозем луцьк
від 160 грн.
Чорна стабілізована плівка 80мкм, ширина 3м луцьк
1500.00 грн.
Дюбелі для фасадної та покрівельної ізоляції луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу