Газоблоки, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Газоблоки (+ додати відгук)
Адрес...........................Дрогобич, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ block.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Газоблоки

Ніздрюватий бетон використовується в будівельній індустрії майже 100 років. Технологія ніздрюватого бетону була запатентована у 1923 році у Швеції винахідником Еріксоном. В Україні найбільш інтенсивний розвиток ніздрюваті бетони одержали в останні десять років.

Ніздрюватий бетон представляє собою штучний кам’яний матеріал, структура якого має в наявності рівномірно розприділені сферичні пори діаметром до 2 мм, які надають матеріалу ряд унікальних властивостей, відмінних від інших будівельних матеріалів (високі: тепло- та звукоізоляція, вогнестійкість, довговічність, сейсмостійкість, міцність на стискання при низькій густині та ін.).

Газоблоки повністю задовільняють вирішення багатогранної проблеми будівництва економного, «теплого» та комфортного житла, що є актуальним в теперішній час, коли найважливішим питанням сьогодні постає питання енергозбереження.

Трудовитрати при виробництві газобетонних блоків та спорудженні будівель з них більш як у 2 рази менші, ніж при будівництві будівель з цегли при цьому в 1,5 рази зменшуються витрати на опалення.

У порівнянні із звичайною силікатною цеглою стіна з газобетонного блоку в 4 рази легша, термічний опір її вищий у 8 разів. Один блок з газобетону розміром 200х300х600 мм, масою до 20 кг дорівнює 16 цеглинам, а ефективність з термічного захисту - 55 цеглинам.

Трудовитрати при виробництві газобетонних блоків та спорудженні будівель з них більш як у 2 рази менші, ніж при будівництві будівель з цегли при цьому в 1,5 рази зменшуються витрати на опалення.

Газоблоки в 10 разів знижують рівень шумів порівняно із звичайною бетонною поверхнею. Цей матеріал має властивість зрівнювати коливання температури і вологості, що забезпечує достатньо високу морозостійкість. Його як деревину можна пиляти, свердлити, фрезерувати, в нього легко забиваються цвяхи. Він не горить, не гниє, не старіє, не виділяє токсичних речовин, забезпечує затишний мікроклімат у приміщенні.

Газоблоки неавтоклавного (природнього) твердіння - це один із ефективних будівельних матеріалів, який виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Основними складовими блоків є матеріали, які мають природнє походження: цемент, мелений вапняк, зола (продукт проходить обов’язкову державну сертифікацію з попереднім оформленням паспорта радіаційної якості), а також до складу входить вода та газоутворювач (алюмінієва паста).

Вироби мають велику точність геометричних розмірів, що зменшує потребу у вирівнюванні. Стіну із газобетонних блоків товщиною 375 мм, можна додатково не утеплювати, поверхня одразу готова до нанесення штукатурки або шпаклівки

Розміри 

Стінові блоки Перегородочні блоки

25х30х60 15х30х60

30х20х60 10х30х60

20х30х60   8х30х60

  5х30х60

Фото Газоблоки

Газоблоки фото 0

Товари схожі на Газоблоки

Газоблоки луцьк
Газоблоки луцьк
Газоблоки луцьк
Газоблоки луцьк

Інші товари схожі на Газоблоки

ТЕРМОСТІЙКИЙ КЛЕЙ ФЕРОЗІТ 108 луцьк
ПЕРЕМИЧКИ АЕРОК луцьк
ШПАКЛІВКА ФАСАДНА СІРА ФЕРОЗІТ 305 луцьк
Металочерепиця ТІГЛА луцьк
ЗАСІБ ПРОТИГРИБКОВИЙ ФЕРОЗІТ ГРУНТ 7 луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу