Газоблоки Solbet, Львів

Газоблоки Solbet
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, м. Львів вул. Промислова 60 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ http://gazobloklviv.com.ua/
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Газоблоки Solbet

Газобетон Solbet (Польща) марки D-400, D-500 гладкий, з системою паз гребінь, а також з монтажними ручками. Розміри: 120*240*590; 240*240*590; 300*240*590; 360*240*590; 420*240*590...

SOLBET - це результат пятидесятирічного досвіду у виробництві газобетону. Послідовна політика розвитку і допрацьована технологія виробництва роблять можливим введення на ринок матеріалу найвищої якості. Система SOLBET - це сучасні матеріали для будівництва довільних будівель. Повна гамма асортименту SOLBET робить можливе будівництво як і чудового будинку, багатосімейної будівлі, так і комерційного обєкту. Допрацьована система гарантує комфорт виконавцям і безпеку інвесторам в будівництві енергоощадної будівлі в короткий час.

                           Газоблоки SOLBET комірчастого бетону – це матеріал, який відповідає всім вимогам. Будинок, який побудований з блоків SOLBET дуже затишний, теплий. Газоблоки мають пористу структуру(близько до пемзи). Це дуже легкий матеріал який має хороші характеристики теплоізоляції. Матеріал дозволяє користувачеві побудувати однорідну зовнішню стіну відповідно вимог до будівель по теплоізоляції. Блок замінює 17 цегол. Газоблоки SOLBET – це повний опір діяльності цвілі і бактерій. Бетон виробляється з натуральної сировини: пісок, вода, вапно. Також комірчастий бетон SOLBET сприяє формуванню здорового мікроклімату. Газоблоки SOLBET є не горючим матеріалом, мають дуже високу стійкість до вогню. Блоки характеризуються відмінною теплопровідністю.

 
ТЕХНІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ 
ГАЗОБЕТОННИХ БЛОКІВ SOLBET
 
Екологічність                      

Натуральна сировина, використовувана для виробництва матеріалів SOLBET гарантує екологічність продукту. Для виготовлення нюздріватого бетону SOLBET використаються винятково натуральні сировинні матеріали: вапно, пісок, вода. Як речовина, для додання пористості матеріалу, застосовується алюмінієвий порошок, що і викликає утворення мільйонів повітряних пор. Склад сировинних матеріалів, застосовуваних при виробництві SOLBET гарантує його повну стійкість до виникнення цвілі й грибка. Істотна перевага нюздріватого бетону в порівнянні з іншими стінними будівельними матеріалами - це низький рівень природної радіації.

 
Міцність на стиск                   

Блоки SOLBET призначені для будівництва стін та перегородок Сучасна технологія виробництва дозволяє одержати оптимальні параметри міцності на стиск для окремих класів міцності. Завдяки цьому, будинок побудований у системі SOLBET буде міцний і красивий.

 
Теплова ізоляція                   

Газобетон є єдиним однорідним матеріалом з якого можна виготовити елементи будинку при збереженні відмінних показників теплової ізоляції. Щоб зрозуміти секрет гарної теплової ізоляції цього матеріалу варто придивитися до його структури. У випадку бетону класу щільності 550, можна сміло затверджувати, що близько 75% усього обсягу нюздріватойого бетону - це повітря. Відомо, що повітря є дуже гарним тепловим ізолятором, тому мікропори й повітря, що втримується в них надають цьому матеріалу чудову теплову ізоляцію. Параметром, що описує теплову ізоляцію матеріалу, є коефіцієнт теплопровідності. Значення коефіцієнта у випадку нюздріватойого бетону залежить насамперед від обємної щільності. Нюздріватой бетон з меншою щільністю має кращий, (нижчий) коефіцієнт проведення тепла, тобто він є кращим ізолятором тепла. Для блоків SOLBET обємною щільністю 550кт/мЗ. значення цього коефіцієнта становить 0,135.

 
Вогнева ізоляція                   

Вогнева ізоляція SOLBET є ідеальним і оптимальним негорючим матеріалом. Завдяки своїй пористій структурі SOLBET показує виняткову опірність на вогонь і високі температури. При безпосередньому впливі вогню тривалий час зберігає несучу здатність, показуючи свою непроникність і вогневий захист стіна. Що Обгороджує, товщиною всього 12 см. показує клас вогневого опору 120 хвилин, у свою чергу стіна товщиною 18 см. забезпечує найвищий клас вогневої стійкості 240 хвилин.
Варто нагадати, що в лабораторіях пожежних випробувань, камери для проведення випробувань виконуються саме з нюздріватого бетону.

Нижче представлена таблиця класів вогневої стійкості SOLBET залежно від товщини стіни й рівня навантаження.

 
Акустична ізоляція                 

Акустична ізоляція прямо повязана з масою стіни, а маса у свою чергу залежить від товщини стіни й класу щільності застосованого в ній ніздрюватого бетону. Чим масивніше стіна, тим краща звукова ізоляція її.

Показники акустичної ізоляції Ra1i Ra2r (d) для стін із блоків SOLBET, залежно від товщини стіни.

 
Точність розмірів

Як відомо точність стінних елементів має вирішальне значення в культурі будівництва. Точно виготовлені блоки SOLBET дозволяють будувати дуже точно. Завдяки використанню простої системи інструментів будівництво не вимагає яких або особливих умінь.
У блоках системи SOLBET допускаються наступні відхилення в лінійних розмірах:
- висота: ±1,0мм;
- довжина: ± 1,5мм;
- ширина: ± 1,0мм.
Така точність геометричних розмірів елементів SOLBET дозволяє зводити стіни на тонких швах. Перед нанесенням тонкошарового клейового складу єдине, що потрібно - це зашліфувати можливі нерівності вертикальної площини попереднього ряду блоків. Завдяки цьому кладка виробляється швидше чим при використанні інших стінних матеріалів.
Тонкий шов - це технологія малої вологості, що діє на будинок під час будівництва. Обмеження вологості впливає на поліпшення параметрів будови.

 
Легкість обробки                   

Блоки SOLBET можна використати як для будівництва нового будинку або розширення існуючого, так і для ремонту квартир. З них можна побудувати стіни або перегородки найрізноманітнішої форми. Для цього матеріалу не існує ні яких архітектурних обмежень. Із цього матеріалу дуже просто виконували стіни складних форм (стіна з балконом, напівкругла форма стіни). Блоки можна різати вручну за допомогою ручної або стрічкової пилки. 
Крім того блоки SOLBET мають невелику масу, що перетворює роботу із цією системою в суцільне задоволення.

Технологія будівництва 
        Перший ряд блоків або плит всіх стін з комірчастого бетону необхідно класти на традиційному цементному розчині – з метою вирівнювання і стабілізації.
        Можливі нерівності необхідно прибрати і зашліфувати. Тоді спорудження наступних шарів, особливо в одношаровій системі, здійснюватиметься згідно з нормами. При використанні традиційного розчину, блоки необхідно зволожувати водою, щоб надмірно не витягували з нього воду. Для клейового розчину дана процедура не є обовязковою.
        Враховуючи вбирання вологи з грунту, необхідно виконувати ефективну гідроізоляцію фундаментних і підвальних стін, як горизонтальну, так і вертикальну.
        Блоки необхідно класти із зсувом. Лінії зсувів для зовнішніх стін залежать від звязок в зовнішніх кутах. Залишені зовні гребені блоків після затвердіння розчину мають бути зашліфовані. Всі виїмки стін необхідно заповнити і вирівняти клейовим розчином.
        Зовнішні стіни з внутрішніми несучими стінами зєднуються перевязкою блоків, відповідно обрізуючи блоки зовнішньої стіни.
        Внутрішні стіни-перегородки зєднуються із зовнішніми стінами за допомогою гнучких звязків, виконаних з оцинкованої сталі.
        
        У системі зведення стін з комірчастого бетону застосовують принцип зміцнення віконного отвору шляхом монтування горизонтальної арматури під останнім рядом блоків. 
        У багатошаровій системі для зєднання окремих шарів застосовуються ті ж принципи, що і в традиційних методах.
        Обєднані перемички повинні зєднуватися клейовим розчином на всіх прилеглих поверхнях. Перемички даного типу, як U-подібні елементи виносять навантаження лише після укладання над ними всіх блоків і затвердіння клейового розчину.
        Після висихання стін необхідно виконати кладку димохідних і вентиляційних каналів, використовуючи виступаючі сталеві оцинковані анкери. Можуть бути використані як керамічні корпуси, так і виконані з неіржавіючої сталі.
        Для перекриття, виконаного по традиційних технологіях, необхідна міцна, стабільна опалубка. Залізобетонні перекриття (бетонні перекриття) можна облицьовувати зовні будівлі плитами з комірчастого бетону, що утеплюють мінеральною ватою, таким чином, створивши свого роду незнімну опалубку з пінополістиролу, тим самим, склавши додатковий шар термоізоляції.
        Для плит перекриттів з густо розташованими ребрами не слід безпосередньо укладати несучі балки перекриттів на стінах з комірчастого бетону, а поміщати їх на вирівняних підпорах мінімальні 5-6 см над верхом кладки, щоб після заливки бетону отримати рівномірне навантаження.
        Опору конструкції даху можна забудувати безпосередньо на перекритті або на стіні між перекриттям останнього поверху і дахом, виконуючи на них утеплений  залізобетонний вінець на основі U-подібних елементів із закріпленим мауерлатом.
        Балкони на опорних вінцях мають утеплені утеплені ізоляційними вкладишами щоб уникнути виникнення термічних містків.

Фото Газоблоки Solbet

Газоблоки Solbet фото 0

Товари схожі на Газоблоки Solbet

Польські газоблоки луцьк
Газоблоки Солбет луцьк
Газоблоки Solbet луцьк

Інші товари схожі на Газоблоки Solbet

ТЕРКА луцьк
160 грн.
Газобетон Solbet (Польша) луцьк
630 грн.
Газобетон Solbet (Польша) луцьк
630 грн.
ГАЗОБЛОКИ, ЛЬВІВ луцьк
 
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу