Головна Товари Будівельні матеріали Вироби з бетону Газобетон Аерок AEROC EcoTerm Super Plus D300 / B 2.0 / F35


Газобетон Аерок AEROC EcoTerm Super Plus D300 / B 2.0 / F35, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Solbet ua (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ solbet.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Газобетон Аерок AEROC EcoTerm Super Plus D300 / B 2.0 / F35

Блоки AEROC EcoTerm Super Plus мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (±1 мм), систему «паз-гребінь», що служать у якості направляючих при кладці блоків і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Блоки AEROC EcoTerm Super Plus мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків при будівництві. 

Технічні характеристики AEROC ЕсоТеrm Super РІus

Середня густина – 300 кг/м³ (D300)

Мінімально гарантований клас міцності - В2,0

Теплопровідність у сухому стані менше 0,08 Вт/м×°С, в умовах експлуатації з урахуванням рівноважної вологості 0,095 Вт/м×°С.

AEROC EcoTerm Super Plus D300 (м. Березань)

Товщина, мм Висота, мм Довжина, мм Завод Середня густина в сухому стані, кг/м3

Мінімально гаранто-

ваний клас міцності

Морозо-стійкість, циклів не менше

Теплопро-відність бетона в сухому стані, Вт/(м·°С),не больше

Обєм блоку, м3 Вага блоку, кг*

Кіл-сть блоків у піддоні,

м3 / шт

Паз-гребінь, гладкий Розмір блока Вага палети, кг* Загрузка авто, пал Загрузка авто, м.куб Загрузка авто, т
300 200 600 Березань 300 B 2,0 F35 0,08 0,036 17,2 1,8 50

паз-греб./

глад.

1200*1000 859 26 46,8 22,3
375 200 600 Березань 300 В2,0 F35 0,08 0,045 21,5 1,8 40

паз-греб.

1200*1000 859 26 46,8 22,3

* вага вказана з урахуванням відпускної вологості 25%

Теплозахисні властивості AEROC ЕсоТеrm Super РІus

Блоки AEROC ЕсоТеrm Super РІus завдяки низькій густині та теплопровідності при товщині стіни 300-375 мм не потребують додаткового утеплення і задовольняють новим (з 01.07.2013 р) нормативним вимогам з термічного опору зовнішніх стін R≥3,3 м2×°С/Вт.

Теплоізоляційні властивості газобетону AEROC D300 схожі з властивостями піноскла - чудового теплоізолятора, що використовується у найдорожчих будівлях.

Опір теплопередачі кладки з блоків ЕсоТеrm Super РІus

Товщина кладки, мм

Опір теплопередачі кладки з AEROC D300 по гладі стіни, м2×°С/Вт

300

3,30

375

4,05

Міцність AEROCЕсоТеrmSuperРІus

На ринку стінових матеріалів, зокрема блоків з ніздрюватого бетону, дуже часто при виборі несучої здатності блоків, «фахівці» радять покупцям вибирати блоки з більшою густиною як гарантію їх більшої міцності. Це безграмотне твердження, основане на міфах і стереотипах. Питання несучої здатності не таке однозначне.

Міцність газобетону не залежить від його густини безпосередньо. Міцність газобетону AEROC досягається спеціальним підбором якісних сировинних компонентів і режимом подальшої автоклавної обробки масивів бетону-сирцю.

Як результат, блоки AEROC ЕсоТеrm Super РІus густиною D300 мають клас міцності на стиск В2,0. Інші виробники автоклавного газобетону можуть досягати такої міцності на вищій густині: 400–500 кг/м3.

Аксіома: несуча здатність блоків AEROC ЕсоТеrm Super РІus густиною 300 і класом міцності В2,0 більша, ніж несуча здатність газоблоків густиною 500 і класом міцності В1,5.

Відсутність прямої залежності міцності від густини справедлива не лише для ніздрюватого бетону. Наприклад, коли ми обираємо цеглу, ми говоримо: «Я хочу купити цеглу міцністю М75, або М100, або М150». Але не говоримо: «Я хочу купити цеглу міцністю 1600 кг/м3». Не говоримо так, тому що знаємо, що один і той же вид цегли густиною 1600 кг/м3 може мати міцність і М75, і М100, і М125, і М150 і так далі. Тобто міцність цегли не залежить від його густини безпосередньо.

Кладка з блоків AEROC EcoTerm Super Plus володіє досить високою несучою здатністю. Розрахунковий опір кладки стиску складає 0,8 МПа (8 кгс/см2). При найбільш поширених у сучасному малоповерховому будівництві плануваннях, несучої здатності стіни з блоків AEROC EcoTerm Super Plus вистачить для будівництва двоповерхових будинків з монолітними перекриттями і плоскою крівлею і двоповерхових будинків з мансардою з перекриттями інших типів та крівлею з великою крутістю скатів

З урахуванням вологості бетону, тривалості дії навантажень, випадкового ексцентриситету і гнучкості стін, несуча здатність кладки із AEROC EcoTerm Super Plus може досягати:

Товщина кладки, мм

Допустиме навантаження на глуху стіну, тс/пог.м

200

6,5

250

10,0

300

16

375

20,0

Кріплення до стін із блоків AEROC ЕсоТеrm Super РІus

Коли заходить питання про кріплення у газобетоні, часто можна почути: «Та у ньому цвях не тримається». Виникає резонна відповідь: «А у якому стіновому матеріалі він тримається – у цеглі, бетонних блоках, великоформатній кераміці або?» Адже не матеріал стіни підбирається під те або інше кріплення, а з точністю навпаки. Під будь-який матеріал стіни і практично будь-яке навантаження на вирив, яке може мати місце при будівництві котеджу, можна підібрати відповідне кріплення.

Газобетон - пористий матеріал з невисокою міцністю при розтягу. Тому його використання як основу для кріплення навісного устаткування має свої особливості. Під розрахункове навантаження підбирається відповідний тип і розмір кріпильного елементу.

Протестовані кріпильні елементи і сфери їх застосування приведені в таблиці.

Заповнення (віконні і дверні блоки) встановлюються в отвори на монтажні клини і розкріплюються рамними дюбелями. Зазор заповнюється монтажною піною, укоси отворів заштукатурюються.

При установці дверних блоків з полотном великої маси рекомендується кріплення блоку в отвір через контркоробку з куточка, заштрабленного однією полицею в кладку.

Переваги блоків ЕсоТеrm Super РІus

Головні переваги блоків AEROC ЕсоТеrm Super РІus – зниження витрат при будівництві і експлуатації за рахунок високих теплоізоляційних показників і збільшенню корисної площі будинку завдяки використанню стінових блоків товщиною 300 мм замість 375-400 мм. Блоки призначені для будівництва індивідуальних будинків до 2-х поверхів з мансардою включно. Стіна завтовшки 300 мм володіє несучою здатністю близько 16 тонн на погонний метр, а цього сповна досить для зведення більшості коттеджей. При цьому газобетон AEROC ЕсоТеrm Super РІus - це найтепліший матеріал для однорідних несучих стін, що існують сьогодні не лише в Україні, але й у світі.

Блоки з такою густиною досить широко поширені в Німеччині і Польщі, але на пострадянській території така продукція вперше зявилася під маркою АEROC. З блоків AEROC ЕсоТеrm Super РІus можна будувати одношарові камяні стіни товщиною 300-375 мм, які задовольняють сучасні вимоги до теплового захисту.

Газобетонні блоки марки D300 на третину легші за блоки D400 і на дві третини, ніж D500. Чому ж густина так важлива для клієнта? Суть у тому, що в менш густого матеріалу менша теплопровідність, а значить менше тепла пройде через конструкцію за інших рівних умов. З точки зору теплового захисту це означає, що ми можемо зменшувати товщину стіни пропорційно теплопровідності стінового матеріалу. Тому умовно 300 мм кладки з газобетону D300 по теплоті стіни рівні 400 мм кладки з D400 і 500 мм кладки з D500. Зниження густини завжди вигідно покупцю: при рівній товщині стіна з менш щільного каменю забезпечує великий теплозахист, а при рівних теплозахисних властивостях стіна виходить тонше, тобто дешевше.

Легка вага блоків сприяє підвищенню продуктивності праці, а значить і швидкості зведення коробки будинку.

Економія при будівництві фундаменту: легші стіни предявляють менші вимоги до несучої здатності фундаменту.

Стіна з AEROC EcoTerm Super Plus 300 не потребує додаткового утеплення і забезпечує R = 3,3 м2°С/Вт

Блоки AEROC EcoTerm Super Plus мають підвищену морозостійкість F35 у порівнянні з конкурентами (зазвичай F25), а значить краще зберігаються в осінньо-зимовий період на будівельному майданчику (складі дилера) і забезпечують більш довговічну експлуатацію будівель навіть без зовнішньої обробки.

Якщо зовнішній вигляд фасаду влаштовує клієнта, стіна з AEROC EcoTerm Super Plus може експлуатуватися без зовнішньої обробки.

Паропроникнення ніздрюватого бетону D300 вище паропроникнення D400 або D500, а значить стіна з блоків AEROC EcoTerm Super Plus швидше віддасть назовні зайву заводську і будівельну вологу, а значить і швидше набере свої теплоізоляційні експлуатаційні характеристики.

Газобетонні блоки відповідають усім вимогам пожежобезпеки - це матеріал, який не горить, вироби відповідають усім вимогам класів вогнестійкості і можуть застосовуватися без обмежень.

Поверхня стін з блоків AEROC готується під фінішну обробку перетиркою поверхні тонкошаровою штукатуркою шаром 3-5 мм — наслідок точної геометрії і негорючості. Інші стінові матеріали, наприклад, полістиролбетон штукатуриться за пожежними вимогами, а пінобетон, керамзитобетон і кераміка — штукатуряться у наслідок меншої точності геометричних розмірів.

Газобетонні блоки густиною D300 легші, їх зручніше і дешевше перевозити завдяки збільшеній нормі завантаження машини:

- обєм завантаження в автотранспорт на 10% більше обєму завантаження блоків густиною D400

- обєм завантаження в автотранспорт на 30% більше обєму завантаження блоків густиною D500

низька обємна вага і висока міцність бетону D300 при згині дозволяє краще зберігати цілісність при транспортуванні

Таким чином при густині газобетону 300 кг/м3 в машину можна завантажити стільки газобетону, скільки вміститься в її кузов геометрично. Забезпечити «перевантаження» маркою D300 неможливо, що особливо важливо в умовах сезонних посилень навантаження на вісь.

У середньому в 1 автомашину завдовжки 13,6 м можна завантажити 46,8 м. куб. газобетонних блоків AEROC ЕсоТеrm Super РІus (26 паллет блоків з обємом однієї паллети 1,8 м3).

Фото Газобетон Аерок AEROC EcoTerm Super Plus D300 / B 2.0 / F35

Газобетон Аерок AEROC EcoTerm Super Plus D300 / B 2.0 / F35 фото 0

Товари схожі на Газобетон Аерок AEROC EcoTerm Super Plus D300 / B 2.0 / F35

Газобетонні плити покриття і перекриття луцьк
Газобетонні армовані перемички AEROC луцьк
Газоблоки AEROC Element D500 / B 2.5 / F100 луцьк
Газоблоки AEROC Classic  D500 / B 2.5 / F100 луцьк
Теплоізоляційні блоки AEROC Energy луцьк

Інші товари схожі на Газобетон Аерок AEROC EcoTerm Super Plus D300 / B 2.0 / F35

Панелі перекриття всіх розмірів луцьк
Перемички залізобетонні луцьк
 
Бетонна огорожа луцьк
Стовпчик СКЕЛЯ+ блок СКЕЛЯ луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу