Головна Товари Краса і здоров'я Відновне лікування Фітобочка, лікувальна процедура


Фітобочка, лікувальна процедура, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ГІРУДА-ВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Короленка, 4, оф. 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ hirudavita.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Фітобочка, лікувальна процедура

Вплив фітобочки на функціональні органи і системи людського організму:

Нервова система.

Вплив фітобочки на нервову систему здійснюється завдяки розширенню периферичних кровоносних судин: у шкірі, підшкірній клітковині, м'язах. Кров відливає від мозку, знижується активність його кіркових структур, настає гальмування, релаксація, спокій. Багато видів впливу в фітобочці здійснюються за допомогою нервової системи. Під впливом фітобочки змінюються функціональні властивості нервової системи, а саме, швидкість, ступінь вираженості, тривалість реакцій. Фітобочка допомагає регулювати вегетативний тонус і виправляти його аномалії, особливо вона корисна для швидкого зняття стресових ситуацій. При цій процедурі відбувається активізація нейроендокринної системи, що призводить до викиду в організм великої кількості гормонів на всіх рівнях. Виявляється тренувальних дій на організм, виробляється стійкість до стресів. Тому ті, хто регулярно відвідує фітобочку, більш спокійні, працездатні, готові до труднощів. Відвідування фітобочки дає можливість відключитися від турбот, нав'язливих думок. Фітобочка ефективно знімає стрес.

Серцево-судинна система.

Серце - це джерело життя людини. Воно перекачує через себе до 4 літрів крові в хвилину, більше 3000 тонн за рік. Кров доставляє їжу тканин і органів організму і забирає непотрібні, відпрацьовані речовини. Тому чим краще працює кровоносна система, тим витривалішою, працездатнішою і здоровшою буде людина. Вплив фітобочки на серцево-судинну систему проявляється в розширенні і збільшенні кількості функціонуючих капілярів, прискоренні кров'яного венозного потоку, полегшенні просування крові по артеріях. У фітобочці різко прискорюється рух крові, розширюються найдрібніші капіляри, кров йде на периферію, звільняючи від застояної крові весь організм, велике і мале коло кровообігу, включаються резервні можливості кровоносної системи. Посилений рух крові сприяє хорошій терморегуляції, звикання організму до несприятливих умов зовнішнього середовища.

Дихальна система.

Основну роль в диханні людського організму виконують легені. Вони регулюють газообмін з навколишнім середовищем, поглинають необхідні для життєдіяльності гази і виводять відпрацьовані, беруть на себе все те, що знаходиться в повітрі у зваженому стані, є бар'єром між організмом і зовнішнім середовищем. Сила впливу залежить від фізичних факторів фітобочки і фізіологічних характеристик організму. Насичення трав'яними водяними парами сприяє обміну альвеолярного повітря, покращує діяльність слизової оболонки дихальних шляхів через конденсацію на ній пари, впливає на терморегуляцію тіла, викликаючи потовиділення і т. д. Одночасно проводиться інгаляторное вплив на організм різними травами, ефірними маслами, фінтоцидами. Завдяки дії фітобочки зменшуються набряки слизових оболонок, спазм дихальних шляхів, відбувається розширення бронхів, розслабляються дихальні м'язи, відновлюються тканини дихальних органів, поліпшується рухливість сегментів хребта і реберно-хребетних суглобів. Фітобочка - прекрасний засіб для профілактики распіраторних захворювань.

Шкіра.

Загальна площа шкірного покриву в дорослої людини становить від 1,5 до 2 м2.Стан шкіри відображає стан здоров'я людини. Здорова шкіра захищає організм від несприятливих впливів навколишнього середовища, і також грає важливу роль в передачі зовнішніх впливів, у підтримці сприятливих для людини життєвих умов. Важливу роль у житті людини відіграє догляд за шкірою.У шкірі знаходяться кровоносні і лімфатичні судини, потові і сальні залози, нерви. Всі вони активізуються під впливом фітобочки. У фітобочці збільшується потовиділення, відбувається рясне виведення вологи з тканин організму. При цьому відбувається виділення шлаків, токсинів, отруйних речовин, що потрапили в організм з їжею, а також лікарських речовин, що затрималися в організмі. При знаходженні в фітобочці через шкіру відбувається вплив на багато органів і системи людського організму, тому що шкіра має здатність вбирати в себе різні лікарські засоби. Практично всі функціональні аспекти шкіри в фітобочці активізуються. Потові залози виділяють велику кількість секрету, відбувається лущення епідермісу, число мікроорганізмів на шкірі зменшується. При регулярному відвідуванні фітобочки проявляється виражений омолоджуючий косметичний еффект.Фітобочка ефективно сприяє лікуванню псоріазу. Рекомендований курс - 21 процедура.

М'язева система.

Фітобочка допомагає при профілактиці, лікуванні захворювань м'язової системи, сприяє її максимальному відновленню і підвищенню працездатності. У фітобочці знімається м'язова втома, відновлюється працездатність м'язів, активізуються відновні процеси в м'язах. При високих фізичних навантаженнях, при підготовці до спортивних змагань, особливо під час змагань Фітобочка допомагає зняти напругу, при цьому виникає відчуття бадьорості, знижується м'язова втома, больові відчуття м'язи стають м'якими і еластичними. Ефект впливу фітобочки на м'язову систему при проведенні масажу збільшується. Фітобочка також виступає як засіб тренування м'язів, поліпшення в них енергетичних процесів, збільшення їх сили та витривалості.

Суглобово-зв'язковий апарат.

Кістки і зв'язки разом з м'язами становлять опорно-руховий апарат. Фітобочка надає стимулюючу дію на нормальну життєдіяльність опорно-рухового апарату і тому є важливим чинником у профілактиці патологічних змін кісткової тканини, сприяє більш швидкому і міцному утворенню кісткової мозолі при переломах і тріщинах. Під впливом фітобочки збільшується рухливість в суглобах, поліпшується еластичність тканин в суглобово-зв'язковому апараті. При наявності припухлості, зменшення обсягу рухів Фітобочка сприяє зменшенню навколосуглобових набряків, тому, що посилюється відтік венозної крові й лімфи, що сприяє відновленню нормальних функцій суглобів.

Інші органи і системи людини.

Фітобочка робить позитивний вплив і на інші органи і системи людини. Інтенсивне потовиділення знімає зайву напругу з нирок, регулюється водний і електролітний баланс в організмі. У фітобочці активізується діяльність кори надниркових залоз, щитовидної залози, статевих органів, інтенсифікується обмін речовин, збільшується кількість різних необхідних людині мікроелементів в крові за рахунок втрати зайвої рідини. Фітобочка сприяє збільшенню потенції.

Комплекс процедур активно впливає на обмін речовин, підсилюючи мінеральний, газовий і білковий обмін, сприяє виведенню з організму азотистих речовин, неорганічного фосфору, натрію хлориду, сечовини, сечової кислоти, молочної кислоти після фізичних навантажень. Фітобочка сприяє зниженню зайвої ваги, як під час проходження процедур, так і після них за рахунок нормалізації обміну речовин в організмі.

Фото Фітобочка, лікувальна процедура

Фітобочка, лікувальна процедура фото 0

Товари схожі на Фітобочка, лікувальна процедура

Фітобочка луцьк
Фітобочка, лікувальна процедура луцьк

Інші товари схожі на Фітобочка, лікувальна процедура

Фітолакс луцьк
Меліса луцьк
Кардіогель луцьк
Пластир перцевий 10х15 луцьк
Кардамон луцьк
110 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу