Фільтр для води, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ІН ВОТЕР, ПП (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ inwater.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Фільтр для води

МЕХАНІЧНА ФІЛЬТРАЦІЯ.

Вода з довго експлуатованих водопровідних мереж і систем, а також одержувана з криниць часто містить дрібне механічне забруднення різного типу, таке як: мул, пісок, бляшки іржі, волокна і т.п.. Мета механічної фільтрації - це їх усунення з води при допомозі спеціальних фільтруючих матеріалів. Цей рівень фільтрації служить м.ін. як забезпечення інших приладів для підготовки води нпр. пом'якшувачів та дальшої системи і арматури від механічних пошкоджень і замулення.

1. Типи фільтрації.

Нараховуємо п'ять типів фільтрації: частинну, мікро-, ультра-., нано- і гіперфільтрацію. Фільтрація частинна - попягає на усуванні забруднень при допомозі фільтрів із фільтраційним шаром або замінних вкладок. Нижня границя фільтрації - це 1 р.

Мікрофільтрація - діапазон фільтрації становить від 0,05 р до 1р. 

Ультрафільтрація - характеризується меншими швидкостями протікання, що виппиває з малого мікронажу і здійснюється на спеціальних, подібних до осмотичної мембрани, замінних вкладках. Діапазон фільтрації від 0,01 до 0,1р.

Нанофільтрація - як вище. Діапазон фільтрації від 0,001 р до 0,01 р.

Гігіерфільтрація - це фільтрація води методом оберненого осмосу.

2. Методи фільтрації.

Найпростішим методом механічної фільтрації є застосування натрубних фільтрів з замінними вкладками, які можуть усунути механічні забруднення від 0,1 до 100 мікронів. Живучість вкладок залежить передовсім від кількості забруднень, які знаходяться у воді, а також від кількості води, яка через них перепливає.

Часто застосовується також сітчасті фільтри з ефективністю фільтрації від15 до 150 мікронів, оснащені механізмом, що дозволяє поворотне промивання. Застосована в них фільтраційна сітка, виготовлена з поліефіру або благородної сталі, пристосована до багаторазового промивання і чищення.

Окрему групу складають фільтри виповнені фільтруючим матеріалом, що періодично автоматично або ручно промиваються. Як фіпьтруючий матеріал застосовується: кварцовий пісок, антрацитову кришку та інші спеціально для цього підготовлені шари Швидкість фільтрації в механічних фільтрах складає 25 m/h.

Фото Фільтр для води

Фільтр для води фото 0

Товари схожі на Фільтр для води

Фільтри для води луцьк

Інші товари схожі на Фільтр для води

Линейные картриджи с гранулированным активированным углем луцьк
Фільтр+редуктор Honeywell FК06-1/2 AA луцьк
Корпус типа Big Blue луцьк
Корпус для горячей воды луцьк
Установочные элементы (Uponor Combi Clips) в стяжке на пенополистирольной плите луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу