Енергозберігаюче скло, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Дискант (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, Липинського,54 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ dyskant.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Енергозберігаюче скло

Теплоізоляція в зимовий період є найбільш важливою функцією скла для більшості регіонів. Втрати тепла складаються з теплопровідності конвекції і теплового випромінювання. Для зменшення втрат тепла від теплопровідності і конвекції застосовують подвійне скління (склопакети), але це дає лише незначний ефект, тому що основна частка тепловтрат відбувається за рахунок теплового випромінювання. Для боротьби з цим розроблені так звані енергозберігаючі склопакети.

В даний час проблема енергозбереження стоїть надзвичайно гостро у всьому світі, тому всі найбільші виробники скла освоїли випуск енергозберігаючих склопакетів.

Додання енергозберігаючих властивостей склу пов'язано з нанесенням на його поверхню низькоемісійних оптичних покриттів, а саме скло з таким покриттям одержало назву низькоемісійного. Ці покриття забезпечують проходження в приміщення короткохвильового сонячного випромінювання, але перешкоджають виходу з приміщення довгохвильового теплового випромінювання, наприклад від опалювального приладу. (Тому скла з низькоемісійним покриттями називають "селективними стеклами")

Енергозберігаючі склопакети володіють рядом незаперечних переваг:

1. Поліпшена теплоізоляція однокамерного склопакета з енергозберігаючим склом у порівнянні із двокамерним склопакетом зі звичайним склом.

2. Економія засобів. Енергозберігаючі однокамерні склопакети значно дешевші за двокамерні. А також енергозберігаючі склопакети зберігають Ваші заощадження на додатковий обігрів приміщення.

3. Завдяки невеликій вазі в порівнянні із двокамерними склопакетами, енергозберігаючі однокамерні склопакети створюють менше навантаження на фурнітуру стулки, продовжуючи тим самим термін використання пластикового вікна.

4. Охороняють від вицвітання шпалери, картини, килими.

5. Комфортний мікроклімат у зоні вікна. Оскільки поверхня пакета тепла, зона вікна ідеально підходить для створення робочого місця або розведення квітів (при температурі на вулиці -26С, у приміщенні t +20С, температура на поверхні скла, у звичайного склопакета +4,7С для енергозберігаючого склопакета t +14С).

Опція “теплий край” здатна забезпечити максимальний комфорт за рахунок підвищення температури в крайній зоні вікна. Для цього використається дистанційна рамка нового покоління – рамка “THERMIX” з низькою теплопровідністю.

Внутрішнє заповнення дистанційної "THERMIX" - рамки

1. ПОЛІПРОПІЛЕН (високоякісний пластик) – має низьку теплопровідність (0,22 Вт/мк)

2. ТОНКА СТАЛЕВА ФОЛЬГА (0,1 мм) – має відмінну адгезію й високий термічний опір (теплопровідність 17 Вт/мк), а особлива геометрія служить для поліпшення твердості TGI спейсера.

3. АБСОРБЕНТ (розташований усередині спейсера) – призначений для відводу зайвої вологи зі склопакета.

Фото Енергозберігаюче скло

Енергозберігаюче скло фото 0

Товари схожі на Енергозберігаюче скло

Металопластикові вікна луцьк
Металопластикове вікно - система 58мм луцьк
Металопластикове вікно - система 70мм луцьк
Склопакети луцьк
Металопластикове вікно - система 88мм луцьк

Інші товари схожі на Енергозберігаюче скло

Ламінат revelation orange pepper oak 8332369 луцьк
Ламінат intermezzo дуб Дублін темний луцьк
Ламінат Euro Premium Дуб луцьк
13,78 евро
Акція!Ламінат Мербау 3x луцьк
88 грн.
ламінат епіцентр львів луцьк
170 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу