Екскурсії, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Поляк, СПД (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Б.Хмельницького, 212 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ polyak--d.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Екскурсії

ЕКСКУРСІЇ

Пропонуємо також вашій увазі міські та заміські екскурсії у Львові, які дозволять побачити всю красу цього чудового міста і його околиць.
Всі екскурсії Ви можете побачити, завантаживши документ у форматі DOC з повним списком.>>ЗАВАНТАЖИТИ<<

ЗАМІСЬКІ ЕКСКУРСІЇ:

Золота підкова Львівщини 

Екскурсія по старовинним замкам та фортецям Львівщини. Маршрут пролягає у формі підкови (звідси й назва). Мандрівка включає огляд трьох замків: у містечку Олесько, селі Підгірці та у місті Золочеві. 
Олеський замок.  Небагато знайдеться замків в Україні, які б були настільки просякнуті історією. Найстаріший замок Західної України. Тут народився знаменитий польський король, тут провів своє дитинство визначний український гетьман, тут колись було знайдено скарб. Хто ж були ці постаті? Про це Ви дізнаєтеся вже під час екскурсії.
Підгорецький замок. Швидше палац аніж оборонна фортеця. Чи не найбагатша магнатська резиденція свого часу. Саме цей замок колись справедливо вважали найгарнішим у Польщі. Рідко коли можна побачити у тихенькому селі щось подібне.
Золочівський замок. На найвищому пагорбі, звідки добре проглядається місцевість розташувався замок бастіонного типу, споруджений у XVII ст. Ті неспокійні часи вимагали озброїти замок неприступними стінами, ровами та валами. Саме тут знаходиться єдиний в Україні Китайський палац. Саме тут, піднявшись на фортечні бастіони, Ви відчуєте себе ніби у вирі битви, але водночас у безпеці. Сьогодні замок радо приймає туристів. Треба лишень постукати у замкову браму.
Тривалість екскурсії – 7 год.
(По бажанню туристів до екскурсійного маршруту можна долучити відвідання Унівської лаври з цілющим джерелом та Чудотворною Іконою та відвідання замку у селі Свірж. Саме у цьому замку знімали радянську версію «Д’Артаньян і три мушкетери»).
МІСЬКІ ЕКСКУРСІЇ:

Оглядова автобусна екскурсія 

Старовинний центр міста включено до списку ЮНЕСКО. Але місто має ще багато цікавинок поза його центром. Оглядова автобусна екскурсія познайомить Вас з історією розбудови Львова. Ви оглянете знаменитий залізничний вокзал – одну з найкращих будівель вокзалу Європи, підніметеся на Святоюрську гору, де розташований кафедральний собор Св. Юра – найдосконаліша пам’ятка епохи бароко в Україні (у крипті собору поховані церковні достойники греко-католицької церкви, митрополит Андрей Шептицький, кардинал Йосип Сліпий), підніметеся на гору Високий замок, де власне і знаходився колись старовинний львівський замок, зараз там парк і оглядовий майданчик, звідки відкривається панорама усього міста, оглянете одне з найстаріших кладовищ Європи – Личаківське кладовище XVIII ст., переконаєтеся, що Львів – справжній зелений оазис.

Тривалість екскурсії – 3-4 год.

Екскурсія по Личаківському кладовищу

Прогулянка по старовинному кладовищу ознайомить Вас з історією цвинтаря, його поховань. Адже тут поховано багато історичних постатей – політиків, поетів, композиторів, музикантів. Хвилювання захоплює душу, коли підходимо до могили Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Марії Конопницької.  Ці майстри пера і слова творили у свій час культурну самобутність міста, обезсмертивши своє ім’я.
Тривалість екскурсії – 2 год.

Фото Екскурсії

Екскурсії фото 0

Товари схожі на Екскурсії

Інші товари схожі на Екскурсії

Екскурсія Олеським замком луцьк
Автопарк луцьк
Екскурсія по Личаківському кладовищу луцьк
Міжнародні пасажирські перевезення луцьк
Пасажирські перевезення луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу