Дизиготека, Львів

Дизиготека
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 67 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ГалСад (+ додати відгук)
Адрес...........................Пустомити, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Давидів, вул. Бандери, 88 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ galsad.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Дизиготека

Дизиготека (Dizygotheca) d17, h45.

Витончена рослина з пальчато-складним листям і пильчатими по краях темно-зеленими, майже чорними листочками. Молода рослина виглядає як кущ з мереживним листям.

 Дизиготека найвитонченіша - Dizygotheca elegantissima R. Vig. et Guill. Вічнозелене дерево з бурою шорсткою корою. Листя в більшості своїй зібране на верхівці, чергові, довгочерешкові (черешки до 40 см довжиною, з потовщеннями в основі), пальчатоскладні з 4-11 листочків. Листочки до 30 см довжиною, лінійні або лінійно-ланцетні (у молодих рослин більш дрібні, дуже вузькі - 11 см довжиною, 1 см шириною), по краю зубчаті, виїмчасті, хвилясті або голі, темно-коричнево-зелені, на черешках. Квітки дрібні, непоказні, зібрані у верхівкових багатоквіткових зонтикоподібних суцвіттях, пятичленні. Мідно-червоне листя з роками стає темно- зеленими.

Діаметр горщика 17 см., висота рослини 45 см.

Українська назва: Дизиготека
Латинська назва: Dizygotheca N. E. Br.
Родина: Аралієві - Araliaceae
Батьківщина: Нова Каледонія, Полінезія
Легкість вирощування: Для того, хто має деякий досвід
Період декоративності: Цілий рік

Витончена рослина з пальчато-складним листям і пильчатими по краях темно-зеленими, майже чорними листочками. Молода рослина виглядає як кущ з мереживним листям.

Дизиготека найвитонченіша - Dizygotheca elegantissima R. Vig. et Guill.Вічнозелене дерево з бурою шорсткою корою. Листя в більшості своїй зібране на верхівці, чергові, довгочерешкові (черешки до 40 см довжиною, з потовщеннями в основі), пальчатоскладні з 4-11 листочків. Листочки до 30 см довжиною, лінійні або лінійно-ланцетні (у молодих рослин більш дрібні, дуже вузькі - 11 см довжиною, 1 см шириною), по краю зубчаті, виїмчасті, хвилясті або голі, темно-коричнево-зелені, на черешках. Квітки дрібні, непоказні, зібрані у верхівкових багатоквіткових зонтикоподібних суцвіттях, пятичленні. Мідно-червоне листя з роками стає темно- зеленими.

Дизиготека Вейча - Dizygotheca veitchii - схожа на попередній вид, але у неї більш широке листя і мають не зубчатий, а хвилястий край.

Рослина теплолюбна, оптимальна зимова температура для неї - 17-18°C, мінімум 16°C. Не терпить протягів або різких перепадів температур.

Освітлення влітку яскраве розсіяне світло, взимку хороше освітлення, у тому числі і сонячне.

Дизиготека любить дуже вологе повітря, їй потрібне регулярне обприскування і обмивання листя. Перед обприскуванням переконатися, що в кімнаті тепло і не звідки не "піддуває", інакше можна нашкодити рослині.

Полив рясний з весни до осені, взимку помірний. Рослина не переносить перезволоження грунту, тому перед черговим поливом треба переконатися, що грунт підсохнув. В теж час, якщо грунт сильно пересохне дизиготека скидає листя.

В період з травня по серпень підживлення комплексним добривом, через кожні два тижні.

Розмноження насінням і живцями, які укоріняються із застосуванням стимуляторів коренеутворення (фітогормони).

Пересадка щорічно весною. Грунт - суміш 1 частини дернової землі, 1 частини листової і 1 частина піску. Можна додати в грунт шматочки березового вугілля. Хороший дренаж обовязковий.

Оскільки рослина потребує високої вологості повітря, молоді екземпляри варто занурювати у вологий субстрат, а ще краще помістити їх в тропічне "квіткове вікно". Добре росте на гідропоніці.

Найбільш часто вражається трипсами, павутинним кліщиком і щитівкою. При неправильному догляді - скидає листя.
Застосовують як солітер для середньо- і великогабаритних кімнат.

Фото Дизиготека

Дизиготека фото 0

Товари схожі на Дизиготека

Гортензія луцьк
55 грн.
Продаж кімнатних рослин луцьк
Гіпеаструм d13, h35 луцьк
35 грн.
Декоративні рослини для дому луцьк
Квітково-декоративні рослини луцьк

Інші товари схожі на Дизиготека

Доставка квітів луцьк
Влаштування декоративних водойм, фонтанів, каскадів луцьк
Juniperus squamata Blue Carpet луцьк
340 грн.
Tsuga canadensis Jeddeloh луцьк
220 грн.
Picea glauca Alberta Globe луцьк
280 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу