Дизиготека, Львів

Дизиготека
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 67 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ГалСад (+ додати відгук)
Адрес...........................Пустомити, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Давидів, вул. Бандери, 88 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ galsad.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Дизиготека

Дизиготека (Dizygotheca) d17, h45.

Витончена рослина з пальчато-складним листям і пильчатими по краях темно-зеленими, майже чорними листочками. Молода рослина виглядає як кущ з мереживним листям.

 Дизиготека найвитонченіша - Dizygotheca elegantissima R. Vig. et Guill. Вічнозелене дерево з бурою шорсткою корою. Листя в більшості своїй зібране на верхівці, чергові, довгочерешкові (черешки до 40 см довжиною, з потовщеннями в основі), пальчатоскладні з 4-11 листочків. Листочки до 30 см довжиною, лінійні або лінійно-ланцетні (у молодих рослин більш дрібні, дуже вузькі - 11 см довжиною, 1 см шириною), по краю зубчаті, виїмчасті, хвилясті або голі, темно-коричнево-зелені, на черешках. Квітки дрібні, непоказні, зібрані у верхівкових багатоквіткових зонтикоподібних суцвіттях, пятичленні. Мідно-червоне листя з роками стає темно- зеленими.

Діаметр горщика 17 см., висота рослини 45 см.

Українська назва: Дизиготека
Латинська назва: Dizygotheca N. E. Br.
Родина: Аралієві - Araliaceae
Батьківщина: Нова Каледонія, Полінезія
Легкість вирощування: Для того, хто має деякий досвід
Період декоративності: Цілий рік

Витончена рослина з пальчато-складним листям і пильчатими по краях темно-зеленими, майже чорними листочками. Молода рослина виглядає як кущ з мереживним листям.

Дизиготека найвитонченіша - Dizygotheca elegantissima R. Vig. et Guill.Вічнозелене дерево з бурою шорсткою корою. Листя в більшості своїй зібране на верхівці, чергові, довгочерешкові (черешки до 40 см довжиною, з потовщеннями в основі), пальчатоскладні з 4-11 листочків. Листочки до 30 см довжиною, лінійні або лінійно-ланцетні (у молодих рослин більш дрібні, дуже вузькі - 11 см довжиною, 1 см шириною), по краю зубчаті, виїмчасті, хвилясті або голі, темно-коричнево-зелені, на черешках. Квітки дрібні, непоказні, зібрані у верхівкових багатоквіткових зонтикоподібних суцвіттях, пятичленні. Мідно-червоне листя з роками стає темно- зеленими.

Дизиготека Вейча - Dizygotheca veitchii - схожа на попередній вид, але у неї більш широке листя і мають не зубчатий, а хвилястий край.

Рослина теплолюбна, оптимальна зимова температура для неї - 17-18°C, мінімум 16°C. Не терпить протягів або різких перепадів температур.

Освітлення влітку яскраве розсіяне світло, взимку хороше освітлення, у тому числі і сонячне.

Дизиготека любить дуже вологе повітря, їй потрібне регулярне обприскування і обмивання листя. Перед обприскуванням переконатися, що в кімнаті тепло і не звідки не "піддуває", інакше можна нашкодити рослині.

Полив рясний з весни до осені, взимку помірний. Рослина не переносить перезволоження грунту, тому перед черговим поливом треба переконатися, що грунт підсохнув. В теж час, якщо грунт сильно пересохне дизиготека скидає листя.

В період з травня по серпень підживлення комплексним добривом, через кожні два тижні.

Розмноження насінням і живцями, які укоріняються із застосуванням стимуляторів коренеутворення (фітогормони).

Пересадка щорічно весною. Грунт - суміш 1 частини дернової землі, 1 частини листової і 1 частина піску. Можна додати в грунт шматочки березового вугілля. Хороший дренаж обовязковий.

Оскільки рослина потребує високої вологості повітря, молоді екземпляри варто занурювати у вологий субстрат, а ще краще помістити їх в тропічне "квіткове вікно". Добре росте на гідропоніці.

Найбільш часто вражається трипсами, павутинним кліщиком і щитівкою. При неправильному догляді - скидає листя.
Застосовують як солітер для середньо- і великогабаритних кімнат.

Фото Дизиготека

Дизиготека фото 0

Товари схожі на Дизиготека

Гортензія луцьк
55 грн.
Продаж кімнатних рослин луцьк
Гіпеаструм d13, h35 луцьк
35 грн.
Декоративні рослини для дому луцьк
Квітково-декоративні рослини луцьк

Інші товари схожі на Дизиготека

Juniperus horisontalis Andorra Compacta Variegata луцьк
120 грн.
Taxus baccata  Fastigiata луцьк
260 грн.
Thuja orientalis Aurea Nana луцьк
135 грн.
Abies_koreana Pyramidalis луцьк
490 грн.
Picea glauca Alberta Globe луцьк
280 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу