Дистанційне управління вікном, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул.Наукова 3 Б (подивитись на карті міста)
Сайт............................ vikna.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Дистанційне управління вікном

Від ручного управління до дистанційного 
До Ваших мансардних вікон важко дотягнутися або Ви просто прагнете комфорту та зручності? Вирішенням проблеми є комплект для модернізації VELUX. Ви можете обрати між комплектом, щр працює на сонячній та на електроенергії.  
Факти 
Бездротове рішення - не потрібне під'єднання до електромережі
Живиться повністю за рахунок сонячної енергії 
Дистанційне керування 
Стандарт io-homecontrol®
Все, що Вам потрібно для встановлення та використання 
Ви можете виконати встановлення власноруч, приблизно за одну годину
Тільки для мансардних вікон VELUX GGL та GGU 
1. Сонячна панель 
2. Монтажна пластина 
3. Батарейка 
4. Мотор 
Комплект для модернізації VELUX – бездротове управління вікном
Система управління VELUX на сонячній енергії (KSX 100) - найпростіший спосіб зробити Ваше вікно дистанційно керованим. Жодних дротів - жодних турбот.  

Система управління VELUX KSX 100 забезпечить усе необхідне для переведення Вашого мансардного вікна на сонячну енергію та дистаційне управління. Не потрібно турбуватися про джерела електроенергії та проведення дротів. Взагалі, встановлення цієї системи настільки просте, що Ви самі можете цим зайнятися власноруч і це забере у Вас близько одної години.  
Все, що Вам потрібно зробити - це з'єднати сонячну панель, мотор та батарею. Детальна інструкція допоможе Вам під час встановлення.
Ролети з живленням від сонячної енергії – ідеальне поєднання з мансардними вікнами VELUX, що працюють на сонячній батареї
Сонячні ролети VELUXможуть бути встановлені безпосередньо на вікна з живленням від сонячної енергії без проведення додаткових дротів. Ваш пульт дистанційного управління автоматично розпізнає нову ролету та включить її до свого меню. Тепер Ви можете почати його використовувати. Незалежно від того, де Ви знаходиется, Ви можете відчиняти та зачиняти вашу ролету, регулювати надходження денного світла натиском кнопки, не піднімаючись з крісла.  
Будь ласка, зауважте, що ролета на сонячній енергії пасуватиму до вашого вікна тільки якщо його розмір M--/3--, P--/4--, S--/6– or U--/8--. Лише на них достатньо місця для розміщення сонячної батареї ролети на поверхні ролети. Сонячна ролета повинна мати позначку io-homecontrol® щоб керуватися пультом від вікна з живленням від сонячної енергії. 
Якщо Ви бажаєте розмістити ролету на вже встановлене вікно з живленням від сонячної енергії, Вам необхідно буде придбати адапторну пластину (ZOZ 213). Вона розміщується на поверхні ролети. Сонячна батарея знімається з вікна та встановлюється на пластину. 
Практичні поради 
Оскільки дана продукція працює на сонячній енергії та не потребує з'єднання з джерелом електроенергії, вона легко встановлюєтсья. Але, звісно ж, для досконалої роботи таких приладів необхідна наявність достатньої кількості світла. Отже, майте на увазі, що встановлювати їх краще з виходом на Південь та уникаючи затемнення різними об'єктами. наприклад. деревами, високими будівлями тощо. 
VELUX Electrical conversion kit
Комплект VELUX для модернізації вікон (KMX) дозволяє зробити вікна електрокерованими та додати усі функції вікон INTEGRA®, легко встановити електрокеровані шторки, ролети та підсвітку. Деякі компоненти будуть знаходитися у видимій частині вікна, оскільки їх неможливо розмістити всередині вікна з ручним управлінням. 
Якщо у Вас вікно VELUX верхнього відчинення, для встановлення дистанційного управління Вам знадобиться комплект з модернізації KMX 200. Він надасть Вам можливість користуватися усіма перевагами мансардних вікон INTEGRA®, включаючи дистанційне управління, сенсор дощу, просте встановлення декору та сонцезахисних аксесуарів.  
Якщо у Вас вікно VELUX з центральною віссю відчинення і Вас влаштує комплект з модернізації, що потребує під'єднання до джерела електроенергії, Вам потрібен комплект KMX 100. 
Комплект з модернізації VELUX потребує під'єднання до джерела енергії, у будинку необхідно буде провести додаткові дроти.

Фото Дистанційне управління вікном

Дистанційне управління вікном фото 0

Шукати на порталі: Дистанційне управління вікном

Товари схожі на Дистанційне управління вікном

Ролети з живленням від електромережі луцьк
Пульт дистанційного управління луцьк
Електрокеровані шторки луцьк
Підсвітка луцьк
Елемент перебійного живлення луцьк

Інші товари схожі на Дистанційне управління вікном

Мансардні системи луцьк
Фурнітура дверна луцьк
Тканинні ролети відкриті системи луцьк
Металлопластиковые профили луцьк
Алюмінієві балкони луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу