Дренаж, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Сихівська, 16 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ gidrostop-bud.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Дренаж

Дренаж

Для захисту фундаменту і підземної частини будівлі від ливневих і грунтових вод на прибудинковій території необхідно влаштувати водовідвідний дренаж. Для його виконання необхідно визначити рівень грунтових вод. Дренажні вітки повинні залягати на відстанні 0,8 м від зовнішньої сторони підошви фундаменту і на 10 см вище рівня грунтових вод. За рахунок цього дренаж утворить водорозділ між рівнем грунтових вод і фундаментом, тому що піднімаючись по капілярах грунту волога природнім шляхом втягується в дренажну трубу і відводиться в водовідвідний колодязь.

Для влаштування дренажу необхідно зробити топографічно-геодезичну зйомку вашої ділянки. Дренаж представляє собою розгалужену систему взаємозвязаних труб, розміщених навколо або вздовж споруди. Кожна  труба має в своїх стінках отвори діаметром 1,5-2 мм. Дренаж можна влаштовувати паралельно з влаштовуванням гідроізоляції підвалу і фундаментів. Часто виникає така ситуація, що необхідність дренажу стає зрозумілою після завершення будівництва будинку. При влаштуванні дренажу дно траншеї утрамбовують пісчано-щебеневою сумішшю. Мінімальний ухил при дренажі повинен складати 2мм на 1 погонний метр. Для того щоб волога краще проникала в дренажні труби їх обсипають водопроникними матеріалами. Найближче до труби засипають промитий щебінь діаметром 20-40мм висотою до 80 см. Щоб щебінь не замулювався застеляють геотекстиль, що повинен розділяти засипні пласти грунту. Для ревізії і контролю за роботою дренажних систем в цілому, використовують оглядові і ревізійні колодязі. Зібрана дренажними трубами волога поступає в накопичувальний бетонний колодязь глибиною до 3-х метрів. Його викопують в самій найнижчій точці ділянки. Вода накопичується в ньому до певного рівня і з нього скидується в найближчу канаву.

У випадку, якшо немає можливості виконати зовнішній дренаж - наша компанія може запропонувати Замовнику внутрішній підлоговий дренаж.

00208883

Фото Дренаж

Дренаж фото 0

Товари схожі на Дренаж

Схема влаштування аеноробного бетонного трьохкамерного септика луцьк
Водовідведення луцьк

Інші товари схожі на Дренаж

Поручні луцьк
Монтаж систем каналізації луцьк
Гільзування коминів зовнішнє луцьк
Котеджне містечко луцьк
Захист антен і проводів від замерзання луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу