Чистка матриць фотоапарата, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ВАШ-СЕРВІС (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Хорватська, 8 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ vashservice.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Чистка матриць фотоапарата

Як кажуть фахівці, чищення поверхні скла низькочастотного фільтра «показана» цифровим фотоапаратам у разі, якщо користувач помічає на вироблених знімках темні плями або крапки в певному місці. Це і є чужорідні тіла, що осіли на низькочастотному фільтрі, що встановлений перед інфрачервоним світлофільтром і самою матрицею.

Деякі виробники дзеркальної фотоапаратури оздоблюють цю техніку системою, так званого, фізичного «струсу» фільтра. Під час включення / відключення фотоапарата або після зміни об'єктиву від п'езо елемента передається струс низькочастотному фільтру, що дозволяє трохи очистити його від механічних частинок і пилинок. Однак, така передбачливість виробників не ефективна на всі 100%.

Якщо плями і крапки на знімках не видно, то й чищення низькочастотного фільтру не потрібна. Навіть з метою профілактики не варто зайвий раз розбирати фотокамеру. Такого роду забруднень можна уникнути, дотримуючись основних рекомендацій:

- Закривайте захисної кришкою не приєднаний до фотоапарата об'єктив, при установці кришки переконайтеся в її чистоті;

- Зберігання фотоапарата, об'єктивів і інших аксесуарів повинно відбуватися в чистому місці;

- Досвідчені професіонали воліють зберігати фотоапаратуру у вологонепроникних пластикових чохлах або сумках, що значно зменшує вірогідність попадання пилу і вологи всередину механізмів;

- З обережністю і акуратністю міняйте об'єктиви фотокамер на відкритій місцевості.

Якщо на знімках плями і частки все ж спостерігаються, то провести чистку матриці фотоапарата все ж таки необхідно, і довірити цю операцію краще досвідченим працівникам сервісу, оскільки головний ризик, пов'язаний з чищенням механізму матриці - це пошкодження її поверхні. А ця несправність вже «не лікується» і призводить в непридатність весь фотоапарат.

Послуга професійного чищення низькочастотних фільтрів (чищення матриці) дзеркальних фотоапаратів здійснюється нашим сервісом. За результатом процедури чищення Ви застраховані від пошкодження матриці фотокамери.

«ВАШ СЕРВІС» гарантує якісну і безпечну чистку матриць дзеркальних фотоапаратів, в результаті якої фотознімки Вашої камери знову будуть на висоті!

Фото Чистка матриць фотоапарата

Чистка матриць фотоапарата фото 0

Товари схожі на Чистка матриць фотоапарата

Інші товари схожі на Чистка матриць фотоапарата

Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу