Будинки з газоблоків, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Газоблоки (+ додати відгук)
Адрес...........................Дрогобич, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ block.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Будинки з газоблоків

Будинки з газоблоків

Ніздрюватий бетон використовується в будівельній індустрії майже 100 років. Технологія ніздрюватого бетону була запатентована у 1923 році у Швеції винахідником Еріксоном. В Україні найбільш інтенсивний розвиток ніздрюваті бетони одержали в останні десять років.

Ніздрюватий бетон представляє собою штучний кам’яний матеріал, структура якого має в наявності рівномірно розприділені сферичні пори діаметром до 2 мм, які надають матеріалу ряд унікальних властивостей, відмінних від інших будівельних матеріалів (високі: тепло- та звукоізоляція, вогнестійкість, довговічність, сейсмостійкість, міцність на стискання при низькій густині та ін.).

Газоблоки повністю задовільняють вирішення багатогранної проблеми будівництва економного, «теплого» та комфортного житла, що є актуальним в теперішній час, коли найважливішим питанням сьогодні постає питання енергозбереження.

Трудовитрати при виробництві газобетонних блоків та спорудженні будівель з них більш як у 2 рази менші, ніж при будівництві будівель з цегли при цьому в 1,5 рази зменшуються витрати на опалення.

У порівнянні із звичайною силікатною цеглою стіна з газобетонного блоку в 4 рази легша, термічний опір її вищий у 8 разів. Один блок з газобетону розміром 200х300х600 мм, масою до 20 кг дорівнює 16 цеглинам, а ефективність з термічного захисту - 55 цеглинам.

Трудовитрати при виробництві газобетонних блоків та спорудженні будівель з них більш як у 2 рази менші, ніж при будівництві будівель з цегли при цьому в 1,5 рази зменшуються витрати на опалення.

Газоблоки в 10 разів знижують рівень шумів порівняно із звичайною бетонною поверхнею. Цей матеріал має властивість зрівнювати коливання температури і вологості, що забезпечує достатньо високу морозостійкість. Його як деревину можна пиляти, свердлити, фрезерувати, в нього легко забиваються цвяхи. Він не горить, не гниє, не старіє, не виділяє токсичних речовин, забезпечує затишний мікроклімат у приміщенні.

Газоблоки неавтоклавного (природнього) твердіння - це один із ефективних будівельних матеріалів, який виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Основними складовими блоків є матеріали, які мають природнє походження: цемент, мелений вапняк, зола (продукт проходить обов’язкову державну сертифікацію з попереднім оформленням паспорта радіаційної якості), а також до складу входить вода та газоутворювач (алюмінієва паста).

Вироби мають велику точність геометричних розмірів, що зменшує потребу у вирівнюванні. Стіну із газобетонних блоків товщиною 375 мм, можна додатково не утеплювати, поверхня одразу готова до нанесення штукатурки або шпаклівки

Фото Будинки з газоблоків

Будинки з газоблоків фото 0

Товари схожі на Будинки з газоблоків

Будинки з газоблоків луцьк
Будинки з газоблоків луцьк
Будинки з газоблоків луцьк
Будинки з газоблоків луцьк
Будинки з газоблоків луцьк

Інші товари схожі на Будинки з газоблоків

Засклити балкон Львів луцьк
договірна грн.
 
Засклити балкон Львів луцьк
договірна грн.
Промислова підлога луцьк
Ремонт квартир луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу