Будівництво котеджів, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, вул. Сихівська, 16 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ gidrostop-bud.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Будівництво котеджів

Фундамент не помітний на перший погляд ока конструктивний елемент любого будинку – грає надзвичайно важливу роль в забезпеченні довговічності і надійності  споруди в цілому.

Вартість влаштування фундаменту для двоповерхового котеджу складає орієнтовно 20% від вартості всьогобудівництва. При умові влаштування підвалу затрати додатково збільшуються на 10%.

Інколи з метою здешевлення котедж не проектують з нуля, а купляють готовий проект. Але фундамент в любому випадку необхідно адаптувати до конкретної ділянки з врахуванням типу грунтівглибини промерзання та рівня грунтових вод.

Існує багато конструктивних рішень по влаштуванню фундаментів, але наша будівельна компанія за 20-річний період роботи однозначно пропагує монолітний стрічковий фундамент, як найоптимальніший з варіантів для котеджного будівництва.

Самий розповсюджений тип у Львівській області – це монолітний стрічковий фундамент, який представляє собою конструкцію, що влаштована з бетону по всьому периметру зовнішніх та внутрішніх стін і окремих опор під колони з попереднім виставленням інвентарної портативної опалубки. Вибір марки бетону краще довірити інженеру - проектанту, але з нашого досвіду найоптимальніший фундамент при будівництві котеджу в сегменті «ціна – якість» - є заливка монолітного бетонного фундаменту. Міцність такої конструкції можна підвищити з допомогою армування і влаштування бетонної фундаментної подушки.

Для влаштування монолітного стрічкового фундаменту під котедж необхідно зробити проект виконання робіт ПВР і чітко дотримуватись виконання робіт згідно проекту. Відхилення від проектних рішень може в майбутньому проявитися у вигляді тріщин, просідання стін та фрагментарних зміщень окремих елементів.

Глибина закладання фундаментів повинна відповідати розрахунковій відмітці і бути ні більшою ні меншою від визначеної в проекті. Треба слідкувати, щоб дотримувалась схема рівномірного навантаження споруди на основу фундамента. Наприклад, у випадку будівництва основної частини будинку і легкої прибудови – веранди, то фундаменти цих двох частин повинні виконуватись окремо, а між ними влаштовується деформаційний шов з дошок просмолених бітумом або екструдованого пінопласту.

При бажанні добудовувати другий поверх котеджу в майбутньому – необхідно своєчасно передбачити запас проектної міцності. Цей розрахунок проводять проектувальники, але в середньому необхідно збільшувати глибину закладання фундаментів на 0,7м на кожний додатковий поверх майбутньої добудови.

Не дозволяється використовувати для влаштування фундаментів піно та газобетони, пустотілу керамічну цеглу і вапняковий щебінь.

Влаштована паралельно з фундаментом вертикальна гідроізоляція з кільцевим дренажем – ефективно буде відводити грунтові та ливневі води від конструктивних елементів будівлі і знижувати ризики пов’язані з підвищеною вологістю: промерзання, спучуваність та просідання грунтів, проникаючої капілярної вологи та появи висолів і грибків в майбутньому.

Фото Будівництво котеджів

Будівництво котеджів фото 0

Товари схожі на Будівництво котеджів

Інші товари схожі на Будівництво котеджів

Встановлення натяжних стель луцьк
  грн.
Натяжной французский потолок луцьк
  грн.
Скляні сходи луцьк
Натяжна стеля луцьк
  грн.
Сходи на косоурах луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу