Бойлери комбіновані, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............МПП Богемія (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, Шевченка, 154 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ bogemiya.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Бойлери комбіновані

Робоче положення - горизонтальне
Комбінований накопичувальний водонагрівач на 125-200 літрів води, розташований горизонтально, призначений для приміщень з обмеженим внутрішнім простором. Водонагрівач може бути змонтований на стіні за допомогою кронштейнів, які входять в комплект поставки, або закріплений горизонтально на будь-якої зручної конструкції. Над і під водонагрівачем завжди треба залишати достатньо місця для монтажу труб подачі води.
Можливості нагріву
Електрикою. Підігрів води відбувається за допомогою керамічного нагрівального елементу, управління яким забезпечується робочим термостатом, а безпека - запобіжним термостатом. Діапазон допустимих температур - від 0 до 80 ° С. Номінальна напруга 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz. Електроізоляційне покриття IP 44.
Теплообмінником. Водонагрівач можна при'єднати до зовнішньої теплосистеми з максимальною температурою 110 ° C і тиском 0,4 MPa. Підігрів води здійснюється за допомогою двоконтурного теплообмінника дублюючим контуром гарячої води. Спочатку теплообмінник нагріває воду у верхній частині резервуара, а потім нижні шари води. Такий спосіб нагріву води підходить для систем автономного опалення та невеликих автономних систем опалення на сонячних батареях. Теплообмінник працює або в режимі примусової циркуляції або в режимі безнапірного накопичення.
Основна функція
Підігрів води для господарських та технічних цілей на об'єктах з центральним опаленням на газі або твердому паливі в зимовий час.
Передбачено нагрів води з допомогою електроенергії поза опалювального сезону з можливістю використання низьких (нічних) тарифів.

Фото Бойлери комбіновані

Бойлери комбіновані фото 0

Товари схожі на Бойлери комбіновані

Водонагрівачі комбіновані луцьк

Інші товари схожі на Бойлери комбіновані

Акумуляційні (буферні) баки луцьк
Водонагрівач серія Fresh 9 луцьк
121-143 $
Водонагрівач Electrolux EWH 80 AXIOmatic луцьк
200 $
Водонагреватель электрический DRAZICE OKCE -80 (Чехия) луцьк
164 евро
Електричний водонагрівач GBU 200 луцьк
411.00 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу