бітумна черепиця ціна, Львів

бітумна черепиця ціна
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 102 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. Технології Дому (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Городоцька, 357 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ texnodim.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис бітумна черепиця ціна

 

1)Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” “Фінська”

Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” колекція “Фінська” з використанням окисленного бітуму, економ-клас, форма нарізки “Соната”(бджолові соти). 4 кольори. Гарантія 10 років.Ціна від 59 грн за м2. В упаковці 3 м2.

 

2)Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” “Классік”

Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” колекція “Классік” з використанням окисленного бітуму, бізнес-клас, форми нарізки “Соната”(бджолові соти), “Аккорд”, “Тріо”(прямокутники) і “Танго”(бобровий хвіст). 13 кольори. Гарантія 20 років.Ціна від 00 грн за м2. В упаковці 3 м2. Повна комплектація добірними елементами.

 

3)Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” “Ультра”

Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” колекція “Ультра” з використанням СБС-модіфікованого бітуму, преміум-клас, форми нарізки “Соната”(бджолові соти), “Аккорд”, (прямокутники) . 10 кольорів. Гарантія 25 років.Ціна від 00 грн за м2. В упаковці 3 м2. Повна комплектація добірними елементами.

4)Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” “Джаз”

Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” колекція “Джаз” з використанням окисленого бітуму, преміум-клас, форми нарізки “Джаз”. 7 кольорів. Гарантія 30 років.Ціна від 00 грн за м2. В упаковці 2 м2. Повна комплектація добірними елементами.

 

5)Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” “TilerCat

Бітумна мяка черепиця “SHINGLAS” “TilerCat”,колекції “Джаз”,”Тріо”, “Соната” з використанням окисленого бітуму, економ-клас, форми нарізки “Джаз”,”Тріо”, “Соната”. 6 кольорів. Ціна від 56 грн за м2. В упаковці 2 або 3 м2. Повна комплектація добірними елементами.

 

6)Бітумна мяка черепиця “KATEPAL RUFLEX

Бітумна мяка черепиця “KATEPAL RUFLEX” колекції Mint, Super Jazzy,Super Katrilli, Super Rocky  з використанням СБС-модіфікованого бітуму, бізнес-клас, виробництво Польщі(Mint) та Фінляндії(всі інші).Форми нарізки-сота та прямокутники. Від 3 до 10 кольорів.Ціна від 90 грн за м2.  Повна комплектація добірними елементами.

 

7)Бітумна мяка черепиця “KATEPAL RUFLEXESTEN

Бітумна мяка черепиця “KATEPAL RUFLEX ESTEN” 2-хшарова ламінована  з використанням СБС-модіфікованого бітуму, преміум-клас, виробництво США. 4 кольори. Ціна від 130 грн за м2.  Повна комплектація добірними елементами.

 

8)Бітумна мяка черепиця “ІКО” CAMBRIDGE

Бітумна мяка черепиця “IKO” колекція “Cambridge”з використанням окисленого бітуму, ламінована ,бізнес-клас, форми нарізки -прямокутники.Виробництво Канада. 8 кольорів. Гарантія “платінумна”.Ціна від 135 грн за м2. Повна комплектація добірними елементами.

 

9)Бітумна мяка черепиця “ІКО” SUPERGLASS КЛАССИЧНА

Бітумна мяка черепиця “IKO” колекція “Superglass” Класична з використанням окисленого бітуму, ,бізнес-клас, форми нарізки -прямокутники, виробництво Бельгія. 6 кольорів.Ціна від 125 грн за м2. Повна комплектація добірними елементами.

 

10)Бітумна мяка черепиця “CERTAINTEEDСТ-20 Традиційна

Бітумна мяка черепиця “CertainTeed” колекція Т-20 Класична , одношарова, бізнес-клас, форми нарізки -прямокутники, виробництво США. 2 кольори.Ціна від 125 грн за м2. Повна комплектація добірними елементами. В упаковці 3,1 м2. Гарантія 20 років.

 

11)Бітумна мяка черепиця “CERTAINTEEDLANDMARK Архітекторська

Бітумна мяка черепиця “CertainTeed” колекція Landmark Архітекторська , двохшарова ламінована, бізнес-клас, форми нарізки -прямокутники, виробництво США. 8 кольорів.Ціна від 199 грн за м2. Повна комплектація добірними елементами. В упаковці 3,1 м2. Гарантія 30 років.

 

Фото бітумна черепиця ціна

бітумна черепиця ціна фото 0

Товари схожі на бітумна черепиця ціна

бітумна мяка черепиця шинглас shinglas фінська львів луцьк
102 грн.
бітумна черепиця катепал руфлекс львів луцьк
150 грн.
бітумна черепиця айко кембрідж iko cambridge львів луцьк
150 грн.
бітумна черепиця катепал katepal львів луцьк
240 грн.
бітумна черепиця луцьк
102 грн.

Інші товари схожі на бітумна черепиця ціна

Гнучка черепиця купити луцьк
9,15 евро
Битумная черепица луцьк
120 грн.
Мяка покрівля  купити луцьк
9,58 евро
Купити Катепал луцьк
9,9 евро
Катепал  ціна луцьк
9,9 евро
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу