Безпліддя, Львів

Безпліддя
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник..............Школа для вагітних (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Стуса, 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ sweet-dytya.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Безпліддя

Безпліддя...

Спершу усвідомлення цього слова приносить порожнечу і безпорадність, розгубленість та відчай, але, поступово, надія бере верх і з'являється злість: "Не зі мною!.."

Далі починається боротьба за своє право стати матір'ю - медична боротьба: здача аналізів, тестів, численні огляди, і , разом з тим, міцнішає надія…І ось, нарешті, остаточний вердикт: фізіологія в нормі!Чому ж тоді не приходить дитина??? Буває і навпаки, наявні всілякі жіночі хвороби, що по усіх медичних параметрах мали би призвести до безпліддя, а жінка вагітніє! І народжує здорових малюків.

Що це? Доля чи непереборне бажання бути матір'ю?

Отже, пригнітити інстинкт продовження роду фізіологічно не так просто!

А психологічно?..

Але найдивовижнішими та найпоказовішими, на мою думку, є численні факти, коли пара із вердиктом: безпліддя всиновлює малюка і через якийсь час усвідомлює, що чекає дитину! СВОЮ дитину!

Дуже часто безпліддя має під собою психогенне підґрунтя на фоні психологічного здоров'я. Тоді воно стає фантомом, що живе всередині - іноді лякаючи, іноді захищаючи від небажаної вагітності. Цей фантом немає зовнішніх проявів, адже жінка залишається такою же. І якби не бажання мати дитину, що виникає через зрілий вік "бо у всіх вже є" або "кар'єра зроблена - пора!", або інший мотив - цей фантом пречудово би жив-поживав і далі разом з нами.

І тільки щире та свідоме рішення стати батьками може заставити жінку позбутись страху під назвою: "безпліддя".

Курс гармонізації подружньої пари при проблемі безпліддя покликаний звернути увагу пари на можливі внутрішні мотиви та страхи, деколи неусвідомлені, які лежать глибоко у нас. Дуже часто якісь невисказані одне одному дрібниці накопичуються у цілий пласт, що блокує довіру і здатність мати дитину, деякі причини ми не можемо пояснити самі собі, а не те що комусь.

Робота із проблемою безпліддя з парою - це ще одна спроба зачати та народити дитину природнім шляхом - у любові, адже наступний крок, який робить жінка після вердикту лікарів - зважується на ЕККЗ (екстра корпоральне запліднення), що по суті дає шанс бездітним парам, але є грубим втручанням у природу та таїнство зачаття, як на рівні природнього відбору найкращих яйцеклітини та сперматозоїду, так і на рівні почуттів (адже тут превалює страх, а не любов). Крім того, у випадку такого способу зачаття, мова про природні пологи не йде, а, отже, метод є насильницьким від початку і до кінця.

Дорогі Жінки, не поспішайте зневірятися у собі, ми переконані, що кожна жінка може дати нове життя, адже це так природньо!

Фото Безпліддя

Безпліддя фото 0

Товари схожі на Безпліддя

Інші товари схожі на Безпліддя

Послуги усного перекладача луцьк
Курси Масажу луцьк
552 грн.
Автошкола ціни луцьк
Курс - Плануємо малюка луцьк
Курси підготовки фотографів луцьк
550 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу