Безпека вашого бізнесу, Львів

Безпека вашого бізнесу
Товар в наявності
+380 << показати телефон

  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, 79011, м. Львів, вул. Зарицьких 26, офіс 12 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ degtyarenko-ta-partnery.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Безпека вашого бізнесу

ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНІХ РОЗСЛІДУВАНЬ
1. Виявлення злочинних схем, що завдають економічної шкоди підприємству
2. Встановлення винних осіб щодо фактів розкрадання, приховування, розтрати товарно-матеріальних цінностей

У наш час, нажаль, покладати надію на ДОПОМОГУ (безкоштовну) правоохоронних органів (далі - ПОО) виглядає не інакше, як пустим гаянням часу, коштів та сил.

Правоохоронці навіть «вусом не поведуть», щоб належним чином відреагувати на Ваше звернення, а тим паче, якщо Ви представник юридичної особи, а заява стосується економічних інтересів Вашої компанії. Ви для ПОО не хто інший, як «потенційний об’єкт стягнення коштів».

На сьогоднішній день склалася така практика: приватна фірма звертається з заявою про вчинення злочину до ПОО. Працівник міліції, вивчивши Вашу заяву, буде намагатися отримати гроші за порушення кримінальної справи (далі – к/с). В результаті по Вашій заяві за

Ваші кошти порушать к/с і будуть з Вас додатково стягувати "гонорар" за вчинення кожної слідчої дії, при тому, що гарантій направлення справи до суду не буде ніяких. Або...по Вашій заяві, за кошти Ваших опонентів ПОО винесуть постанову про відмову у порушенні к/с. Ви, звісно, можете оскаржувати дану постанову до суду та прокуратури, але це ніколи не стане гарантією того, що

Ваші законні права чи інтереси будуть захищенні.

Для прикладу: прокуратура одного району 7 (сім) раз скасовувала постанову про відмову в порушенні к/с, а працівники райуправління міліції вперто весь час «не знаходили» підстав для порушення к/с. Справа почала рухатися тільки після того, як начальника райуправління перевели на інше місце роботи.

Найсумнішим у таких ситуаціях є те, що гається дорогоцінний час, «затираються» докази, забувається інформація тощо.
Ми не маємо панацеї від усіх хвороб нашого суспільства, але можемо стати Вам у нагоді, особливо, коли ситуація стосується внутрішніх проблем компанії, пов’язаних з недобросовісністю партнерів, співвласників чи підлеглих (працівників).

Наприклад: на одному підприємстві по результатам аудиту чи ревізії виявили велику недостачу товару. Ніхто не хотів (чи не вмів) займатися цим питанням і недостачу списали на збитки. Пізніше, при проведені інвентаризації, знову виявили недостачу, і знову на досить велику суму. Розмір збитків був на стільки великий, що на цей раз керівництво не захотіло діяти як раніше і почалося службове розслідування. Минув місяць. Розслідування ніяких результатів не дало. Товар начеб-то дематеріалізувався. Яким чином таке стало можливим, ніхто керівництву відповіді надати не зміг. Власники вирішили всю відповідальність покласти на директора, мовляв, він посадова особа, за все відповідає, нехай і компенсує, а то довів підприємство до полтергейсту… Директор, слава Богу, був людиною бувалою, ще з тих, т. з. «червоних директорів». Думав-гадав та й вирішив попросити допомоги у знайомого міліціонера, щоб той провів неофіційне розслідування й встановив, яким чином і куди зникає товар.

Міліціонер покрутився днів п’ять, опитав низку працівників, але через свою професійну деформацію не зміг продовжувати розслідування, посилаючись на відсутність достатніх повноважень, прав, можливостей, тощо. Іншими словами, «якби я міг їх всіх закрити на одну-дві доби – вони б мені все швидко розповіли». Тобто знайомий міліціонер без гумової палиці і камери попереднього ув’язнення не зміг встановити причин недостачі. Та й щодо перспектив на майбутнє знайти «козла відпущення» або реально розгадати злочинну схему відкритим шляхом – не має сенсу. Тому що злочинці можуть залишитися на своїм місцях і згодом створити нову, більш досконалу схему крадіжок. Необхідно було не просто виявити схему, а зробити це так, щоб зацікавлені особи нічого про це не знали.

Тоді директор звернувся до інших людей і поділився своєю проблемою. Йому порадили наших спеціалістів. Через 2 (два) місяці наполегливої праці ми все таки встановили механізм системних крадіжок товару. В результаті: директор був реабілітований, недоліки в системі обліку - усунуті, шляхи для подальшого шахрайства - перекриті, зони постійного контролю - позначені. З «політичних» мотивів винних осіб відразу не звільнили, але згодом поступово від них здихалися.

У разі необхідності виявлення винних осіб, в процесі проведення внутрішнього розслідування ми збираємо всі необхідні докази (матеріали) для послідуючого направлення їх в ПОО. Якщо докази «залізні» і сума збитків велика, є шанси, що міліціонери порушать кримінальну справу (зроблять собі показник) і винні особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Фактично, все закінчується порушенням к/с, т. я. на цьому етапі винні особи «з радістю» погоджуються компенсувати (повернути) викрадене майно.

Якщо ж залучення ПОО не цікавить керівництво компанії - є низка інших законних заходів притягнення винних осіб до дисциплінарної, матеріальної чи іншої юридичної відповідальності.
Результатом проведення нашого розслідування являється висновок з описанням проведених заходів, виявлених схем, механізмів, недоліків тощо в організації роботи підприємства. Крім того, ми надаємо практичні рекомендації стосовно усунення тих чи інших недоліків з метою подальшого попередження подібних ситуацій.
Ми впевнені, що краще запобігати й передбачати, ніж боротися з наслідками вже вчинених дій.

КОНТРОЛЬ ЦІЛЬОВОГО ВИКОРИСТАННЯ КРЕДИТНИХ КОШТІВ

Банки, кредитні спілки, інвестиційні компанії або будь-які фінансові установи, яких справді цікавить, чи відповідає дійсності презентований позичальником проект/план залучення фінансів, можуть отримати повну інформацію щодо розпорядження кредитними/інвестиційними коштами позичальником, щодо поточного стану об’єктів застави тощо.

Не має різниці, яка сфера господарювання знаходиться у полі Вашого зору. Чи то виробництво, чи будівництво, сільське господарство, медіа – існують чіткі, прозорі, перевірені практикою методи негласного контролю діяльності підприємств, фірм, організацій стосовно використання залучених грошових коштів.

Не є таємницею, що в Україні деякі підприємці з метою отримання фінансової допомоги використовують всі можливі засоби, у т. ч. намагаються ввести в оману інвестора/кредитора щодо реального стану свого бізнесу. А тим паче, отримавши необхідні кошти, позичальники направляють досить великий процент з залученої суми не за призначенням. Це може бути і сплата старих боргів попереднім інвесторам/кредиторам, і придбання коштовностей своїм коханим, і оплата навчання дітей тощо. При цьому, позичальник розраховує не на здоровий глузд та закони економіки, а на вдачу, успіх, везіння (якості притаманні слов’янській натурі) та… некомпетентність, «сліпоту» кредитора/інвестора. Або, як це найчастіше буває, позичальник самостійно (без погодження з інвестором) змінює свої плани стосовно використання залучених коштів. І замість вирощування свиней починає випікати хліб або продавати мобільні телефони (бо так йому порадили «розумні» люди).
Звісно, кредитори/інвестори впевнені, що стати жертвами шахраїв можуть хто завгодно, тільки не вони. Але факти вказують на інше.

Інтереси інвесторів, кредиторів, фінансових установ представляють наймані працівники (юристи, фінансисти, аналітики), які також можуть попасти під вплив т. з. людського фактору.
Ми не намагаємося Вас переконати в тому, щоб нікому не довіряти. Але рекомендуємо завжди пам’ятати: «доверие подразумевает контроль»!

Саме контроль відіграє одну з ключових ролей в організації бізнес процесу.
Звертаючись до нас, Ви зможете отримати фото-відео та документальний звіт про господарську, комерційну, корпоративну діяльність Вашого позичальника, про стан рахунків його підприємств, баланс, основні засоби, бухгалтерську звітність... Та об’єктивну інформацію про будь-які зміни рівня особистих доходів (витрат) осіб, відповідальних за використання Ваших коштів.
«Сім раз відміряй, один раз відріж». Краще сплатити порівняно невелику суму коштів за збір та аналіз інформації, ніж назавжди втратити набагато більше.

ПЕРЕВІРКА КОНТРАГЕНТІВ КОМЕРЦІЙНИХ УГОД

Досить небезпечно розпочинати господарські правовідносини з юридичною особою, про яку Вам мало що відомо.
Як приклад одного з видів шахрайства може слугувати схема, яку не один рік успішно реалізовувала Кіровоградська фірма ПП«СВК ГРУП». Методи роботи цього ПП можна зрозуміти з цивільного позову в кримінальній справі

Тож якщо Ви змушені поставляти майно без повної передплати чи по факту поставки, будьте обережні - з Вами можуть ніколи не розрахуватися…
Видів шахрайства існує безліч: розрахунок протягом (_) днів з моменту поставки, т. з. «товарний кредит», поставка товару «під реалізацію», будь-що, аби тільки отримати від постачальника необхідний товар.

Важливо заздалегідь знати, чи не готується підприємство до ліквідації/банкрутства, чи є у підприємства активи на суму договору, або чи взагалі досягає місячний оборот грошових коштів Вашого контрагента вартості зобов’язань за договором.

Історії бувають різні і варто заздалегідь встановити необхідні дані про Вашого партнера для визначення можливих подальших судових перспектив, а саме: примусового стягнення в судовому порядку заборгованості контрагента.

Звернувшись до нашої компанії, Ви зможете отримати необхідну інформацію в вигляді довідки (див. нижче) або комплексний аналітичний висновок з детальним обґрунтуванням можливості чи неможливості ведення тої чи іншої господарської діяльності з потрібним Вам контрагентом/партнером.

Довідка включає:
• відомості про державну реєстрацію та перереєстрацію
• юридична та фактична адреси, телефони, факс
• організаційно-правова форма підприємства та форма власності
• розмір статутного капіталу та частки власників
• офіційні відомості про власників та керівництво
• обслуговуючі банки, банківські рахунки
• види діяльності
• дочірні, «материнські» та корпоративно пов’язані підприємства
• відомості щодо участі керівництва та власників (фізичних осіб) в інших підприємствах
• зовнішньоекономічна діяльність
• інформація про результати фінансова-господарської діяльності за останні 2 роки
• номенклатура продукції
• основні споживачі, конкуренти
• оцінка ділової репутації керівництва, власників, зв’язки з криміналітетом, участь в політичних партіях, участь в корупційних скандалах, корпоративних конфліктах
• ступінь ризику ділових стосунків

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АЛІБІ
1. Отримання відомостей про факти, які можуть бути використані як докази в цивільних, господарських, кримінальних справах і справах про адміністративні правопорушення
2. Отримання документальних доказів
3. Пошук, встановлення свідків

Гостра необхідність у такого роду послугах виникла у нашій практиці чотири роки назад, коли наша колега постраждала від ДТП. Винна особа, відразу після виникнення ДТП, поїхала з місця пригоди, через час-пік свідки не захотіли зупинятися, потерпіла в автомобілі була сама… Щоб допомогти колезі ми всі гуртом почали міркувати яким чином нам діяти, щоб встановити свідків пригоди – оголошення в газети давали, адвокатські запити за місцем роботи винної особи направляли, камери відеоспостереження, які могли щось зафіксувати на даній ділянці дороги переглянули… Хоч бери й лжесвідків «шукай». Але всі ми добре знаємо, що безпечніше працювати у правовому полі, як казав один викладач криміналістики: «краще доганяти ніж втікати».

Не будемо розкривати всіх таємниць, але все ж таки ми знайшли спосіб встановлення свідків події й допомогли нашій колезі забезпечити алібі.

Немає необхідності обманювати міліціонерів, все одно, в результаті, з часом, під час проведення слідчих дій – все стане на свої місця і неправда викриється.

Проста порада – зверніться про допомогу до професіоналів своєї справи і є велика вірогідність, що Ваша проблема буде вирішена!

Фото Безпека вашого бізнесу

Безпека вашого бізнесу фото 0

Шукати на порталі: Безпека вашого бізнесу

Товари схожі на Безпека вашого бізнесу

Інші товари схожі на Безпека вашого бізнесу

Приватизація земельних ділянок, розподіл, об'єднання, переоформлення, оренда луцьк
Консультации по гражданскому праву луцьк
Оформление документов на строительство луцьк
Составление исковых заявлений луцьк
Юристы Херсон луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу