Банковий масаж, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............ГІРУДА-ВІТА (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, вул. Короленка, 4, оф. 4 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ hirudavita.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Банковий масаж

Велика увага в старослов'янською масажі приділялося горщикам і банкам.

Якщо розглядати дані технології з сучасних позицій, то можна сказати, що наші предки емпірично підійшли до проблеми, якою на сьогоднішній день приділяється найбільша увага в сучасній медицині.

Синці, викликані банковим масажем, стимулюють локальний або як його називають - місцевий імунітет, тобто присутній ефект аутогемотерапії описаний у багатьох медичних монографіях. Загальний імунітет також має тенденцію до збільшення, якщо проводиться аутогемотерапія внутрішньом'язово. Використовувався цей ефект частіше там, де не вистачало антибіотиків або на пацієнтах мають алергію на них.

Помічено, підшкірні гематоми на животі усувають спайковий процес в кишечнику, поліпшується тургор шкіри. За рахунок подразнення різних рецепторів у ній активізується обмін речовин у внутрішніх органах. Цікаво таке явище - синці утворюються тільки в патологічних місцях, і чим більше патологія, тим об'ємніше і яскравіше синець. Згадаймо наше дитинство, коли захворювання легенів або банальний кашель лікувалися медичними банками.

У розглянутій системі відновлення організму немає визначення «хвороба», а існують лише поняття функціонального ослаблення органів і рівня знаходження їх в «колах взаємодії» у кожного конкретного пацієнта. Дана система становить практичний інтерес для будь-якої людини, як хворого, так і здорового. Для одного це один із способів вирішення проблем, а для іншого - підтримку здоров'я та попередження хвороб.

Показаннями є наступні захворювання: холецистити, панкреатити, застійні явища в печінці, гепатози, бронхіти, виразки шлунка і цибулини 12-палої кишки, коліти, хронічні запори, застійні ниркові явища, застій в малому тазі, легені серцеві розлади, захворювання щитовидної залози, сечо і жовчнокам'яна хвороба, варикозне розширення вен нижніх кінцівок, остеохондроз і т.д.Перелік показань великий, але є й протипоказання, яких значно менше.

Система може знаходити застосування при тривалій ізоляції людини (космос, полярні дослідження, виживання в екстремальній ситуації) і неможливості приладового контролю його стану. У спортивній практиці використовується для поліпшення спортивних показників, підвищення витривалості і стійкості до навантаження опорно-рухового апарату.

Зокрема, розглянемо особливості такого важко піддається лікуванню захворювання, яким є остеохондроз. Лікування остеохондрозів при класичному, загальноприйнятому на сьогоднішній день в медичному підході є погано вирішувані завданням, тому що його проводять без усунення головної, на нашу думку, причини, що лежить в основі хвороби, а саме - функціонального порушення діяльності внутрішніх органів. Сама по собі мануальна терапія хребта часто дає тільки тимчасове зняття больового синдрому, переводячи хворобу в розряд хронічної. Через деякий час виникають повторні болі й колишні проблеми, і маніпуляції мануального характеру на хребті доводиться повторювати.

Фото Банковий масаж

Банковий масаж фото 0

Товари схожі на Банковий масаж

Вісцеральна хіропрактика луцьк
Мануальна терапія живота луцьк

Інші товари схожі на Банковий масаж

психоаналіз луцьк
ЕКГ 1503 | Триканальний інтерпретативний кардіограф луцьк
Кріоконсервація ооцитів луцьк
Лікування випадіння волосся луцьк
Шліфування розтяжок луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу