Головна Товари Ділові послуги Юридичні послуги Банківське та страхове право


Банківське та страхове право, Львів

Контактна інформація

Адрес...........................Львів, 79011, м. Львів, вул. Зарицьких 26, офіс 12 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ degtyarenko-ta-partnery.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Банківське та страхове право

Адвокатська компанія «ДЕГТЯРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» пропонує послуги із стягнення заборгованості з фізичних та юридичних осiб по всіх видах кредитних продуктів.

Фахівці нашої компанії забезпечать ефективне повернення заборгованості по:
- кредитам на споживчі потреби (побутові товари, готівка);
- овердрафтам по платіжних картках;
- кредитам на розвиток бізнесу;
- кредитам на придбання автомобіля;
- іпотеці;
- стягнення заборгованості по договорах добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) (КАСКО);
- стягнення заборгованості по договорах обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ).

В рамках співпраці по стягненню кредитної та регресної заборгованості, ми пропонуємо поєднання наступних максимально ефективних шляхів рішення проблеми:
- послуги call-центру: обдзвони боржників і відправка смс з попередженням про необхідність в найкоротші терміни погасити борг, інформуванням про несприятливі для боржника наслідки невиконання зобов'язання;
- відправлення на адресу боржників претензій і повідомлень про необхідність виконання свого зобов'язання по погашенню боргу (дебіторській заборгованості);
- проведення особистих зустрічей і переговорів з боржником по місцю його проживання або роботи, розробка узгоджених рішень за умовами погашення боргу;
- виявлення в діях боржника ознак шахрайства, аналіз наданих документів на предмет фальсифікації, підготовка і подача заяви про злочин в правоохоронні органи;
- подача позовної заяви в суд і повний подальший супровід справи до виконання рішення виконавчою службою.

У разі відсутності повних даних про боржника, служба пошуків контактів нашої компанії в найбільш короткі терміни встановить реальну адресу помешкання боржника і актуальні номери телефонів.
Адвокатська компанія «ДЕГТЯРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» пропонує взаємовигідну співпрацю страховим компаніям в області виконання регресних вимог до третьої особи по КАСКО, страхування фінансових ризиків, перестрахуванні тощо.

Аналізуючи досвід роботи із страховими компаніями, відзначимо, що процес повернення заборгованості будується у декілька етапів:
телефонні переговори з боржником.
На даному етапі уточнюються і конкретизуються обставини виникнення боргу або інших зобов'язань, з'ясовується позиція боржника, формується план подальших дій. У разі відсутності контактів з клієнтом (що досить часто буває по регресах КАСКО) або неправильних даних, за допомогою обширних інформаційних масивів проводиться пошук або актуалізація даних.
безпосереднє спілкування з боржником.
Велика кількість фахових працівників нашої компанії дає можливість здійснювати безпосередні виїзди до боржників по місцю проживання або роботи. В процесі зустрічей обговорюється графік погашення заборгованості, можливість кредитування в рахунок погашення заборгованості. На даному етапі проводиться максимально можлива кількість заходів: при необхідності, проводяться бесіди за місцем роботи з керівництвом боржника, близькими родичами; у разі виявлення ознак злочинної діяльності – організовується взаємодія з правоохоронними органами. Крім того, співробітниками нашої компанії проводиться аналіз майнового і фінансового стану боржника для визначення перспектив подальшої роботи в рамках судового провадження.
судове провадження.

Поза сумнівом, найтриваліший і трудомісткий етап, заходи щодо якого проводяться тільки після всіх можливих дій досудового характеру. На даному етапі юристи компанії готують і відправляють боржникам листа, претензії, вимоги; забезпечується повний супроводів справи в судових інстанціях і виконавчій службі.

Адвокатська компанія «ДЕГТЯРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ» є одним з перших на Західній Україні незалежних спеціалізованих підприємств по наданню цілого спектру послуг направлених на всесторонній захист Вашого бізнесу на території Західної України.

Відмітна особливість, яку має Адвокатська компанія «ДЕГТЯРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ», полягає в тому, що ми працюємо НА ВАС і ДЛЯ ВАС, і саме це дозволяє нам знайти ту оптимальну схему співпраці, в якій кожен клієнт зможе відчувати себе комфортно. А наявність висококваліфікованого персоналу компанії і вживання найсучасніших методик роботи дають нам можливість не лише модифікувати і комбінувати різні види послуг в повній відповідності з Вашими вимогами і побажаннями, а і створювати нові послуги, здатні задовольнити актуальні потреби Вашої компанії, в найкоротші терміни.

На сьогоднішній день, все, що ми пропонуємо Вам, являє собою високоякісний продукт в найширшому сенсі цього слова, а різноманітність послуг, що надаються Адвокатською компанією «ДЕГТЯРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ», продиктована жорсткою необхідністю ринку. Ми б не змогли говорити з Вами про якість, не побудувавши систему повернення проблемної заборгованості таким чином, що б вона включала всі цикли – soft, hard (field) і legal collection, рівно як і розсилка документів не могла б вважатися ефективною послугою без супутніх дій.

Співпраця з нами позбавить Вас від необхідності пошуку і співпраці з десятками компаній, кожна з яких спеціалізується вузько в одному напрямі, Вам вдасться уникнути матеріальних і тимчасових витрат, пов'язаних з побудовою аналогічних систем роботи на своєму підприємстві, Ви зможете розвивати Ваш бізнес дотримуючись чіткої єдиної стратегії, а ми потурбуємося про все інше !

Фото Банківське та страхове право

Банківське та страхове право фото 0

Шукати на порталі: Банківське та страхове право

Товари схожі на Банківське та страхове право

Інші товари схожі на Банківське та страхове право

Легализация самовольного строительства луцьк
Юридичні консультації луцьк
  грн.
Консультации по трудовому праву луцьк
Юридическое сопровождение сделок луцьк
Консультации по семейному праву луцьк
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу