Головна Товари Авто Паркувальні системи Автоматичні паркування CAME Ps


Автоматичні паркування CAME Ps, Львів

Контактна інформація

Постачальник..............Автоматика (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, м. Львів, вул. Пасічна, 67 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ paralel-lviv.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Автоматичні паркування CAME Ps

Автоматичні паркування CAME Ps.

Ps - це серія автоматичних систем, призначена для використання в сфері торгівлі та послуг. Автоматика для вїзду, виїзду та каси були розроблені для контролю доступу абонентів і відвідувачів.

Переваги:

Система Ps Barcode розроблена компанією Came для управління доступом непостійних користувачів, абонентів та мешканців. Вїзні та виїзні блоки, різні моделі автоматичних кас, кабіна з касою оператора, оснащена сучасним програмним забезпеченням, дають можливість організувати роботу паркування з урахуванням реальних потреб її власників. Цей вид автоматичних паркувальних систем знаходить широке застосування у виставкових і лікарняних комплексах, в комерційних центрах, аеропортах і на вокзалах.

Ps Token - нова система управління парковками за допомогою жетонів-транспондерів. Жетон-транспондер легко носити в кишені або гаманці, він підходить для будь-якої парковки і простий у використанні.. Ідеальне рішення для власників парковок,якi часто працюють з випадковими клієнтами. Ps Token підходить і для роботи з постійними клієнтами, зацікавленими в послузі абонемента.

Ps Easy підходить для тих автостоянок, де оплата проводиться монетами (без видачі здачі). Ця надійна і проста у використанні система дозволяє швидко управляти роботою паркування. Система легко встановлюється, не вимагає проведення додаткових робіт або використання спеціального обладнання. При використанні Ps Easy постійні клієнти можуть вибрати оплату за допомогою пристроїв-транспондерів.

Каси розпізнають кошти безконтактного доступу абонентів - картки, жетони, брелоки, а для відвідувачів передбачена можливість оплати за стоянку монетами. Автоматика відмінно себе зарекомендувала на великих парковках із значним числом вїздів і виїздів, розташованих на різних поверхах паркування і з можливістю обслуговування до 10000 користувачів.

Технічні параметри

Серія Модель Паркувальні 
місця
Інтенсивне 
використання
Ps Barcode 10000 ТАК
Ps Token 10000 ТАК
Ps Easy - ТАК

Фото Автоматичні паркування CAME Ps

Автоматичні паркування CAME Ps фото 0

Товари схожі на Автоматичні паркування CAME Ps

Ланцюговий барєр Cat для перекриття проїзду від 8 до 16м луцьк
Автоматика для відкотних дверей Bk луцьк
Турнікет CAME Bridge луцьк
Автоматичний барєр Unipark луцьк
Промислова автоматика Came Cbx луцьк

Інші товари схожі на Автоматичні паркування CAME Ps

Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу