Головна Товари Обладнання для послуг Обладнання для магазинів Апарат шокової заморозки Desmon GBF-7 (Італія)


Апарат шокової заморозки Desmon GBF-7 (Італія), Львів

Апарат шокової заморозки Desmon GBF-7 (Італія)
+380 << показати телефон

Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ЦЕНТУРІОН (+ додати відгук)
Адрес...........................Львів, (подивитись на карті міста)
Сайт............................ http://etsks.prom.ua/
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Апарат шокової заморозки Desmon GBF-7 (Італія)

Виробник:DESMON SRL (Італія)

Шафа шокового охолодження Desmon GBF-7 (Італія)

(3)

Камери інтенсивного охолодження і шокової заморозки призначені для швидкого охолодження і заморожування різних харчових продуктів. Їх можна використовувати як для швидкої (шокової) заморозки ягід, овочів і фруктів, так і для затвердіння морозива, заморожування напівфабрикатів, а також кондитерських і хлібобулочних виробів.
Камери (апарати) шокової заморозки та інтенсивного охолодження широко використовуються в кейтерінг, фабриках-заготовочних, фабриках-кухнях, кафе, ресторанах, готелях, їдальнях, кафе, міні-виробництвах, супермаркетах.

До сучасних підприємст громадського харчування пред'являються все більш суворі гігієнічні вимоги. Так як, найбільшу небезпеку для тільки-що приготовленої їжі є повільне і довільне охолодження, що приводить до швидкого розмноження бактерій і подальшої псування продуктів з можливими наслідками для здоров'я. Гаряча їжа повинна бути використана відразу після приготування і не пізніше 3-х годин після закінчення термообробки. Є два способи «зберегти» готову страву: 1. Помістити його в тепловій шафа (вітрину) або регенератор для підтримання її в гарячому стані. При зберіганні їжі в регенераторі з парозволоженням їжа залишається теплою, при цьому не пересихає і не втрачає смакових якостей; 2) другий спосіб — помістити готовий продукт в камеру шокової заморозки, вибрати оптимальний режим, який Вам найбільше підходить в даний момент і після закінчення процесу шокової заморозки, спокійно зберігати продукт тривалий час. Як тільки виникне потреба в збереженому блюді необхідно перемістити блюдо в регенератор чи пароконвектомат і в режимі регенерації протягом 5 хвилин Ви отримаєте готовий продукт, готовий до вживання, повністю зберіг смак, запах і вагу. Камера шокової заморозки дуже швидко знижує температуру усередині продукту, попереджаючи тим самим небажане розмноження мікроорганізмів. Охолоджена таким чином їжа зберігає свої природні: вологість, колір, смак і аромат. А кухня може гарантувати своїм клієнтам найвищу якість їжі. Якщо приготовлену їжу поставити охолоджуватися в звичайний холодильник / морозильник, крім ризику забруднення бактеріями, почнеться випаровування води, що набагато знизить якість страви, не кажучи вже про шкоду для подопного обладнання. Більше того тривалість процесу охолодження в звичайному холодильнику набагато більше, ніж у камері шокової заморозки. Камери шокової заморозки виробляють швидке зниження і заморозку продуктів. Різке зниження температури дозволяє зберегти свіжість і аромат щойно приготованого блюдо до 6-ти днів. Його поживні та органолептичні характеристики залишаються незмінними, запобігаючи виникненню таких небажаних явищ, як втрата ваги, висихання і окислення. Камера шокової заморозки знижує температуру харчових продуктів до -18 ° С за 240 хвилин (особливо рекомендується для зберігання сирого харчової сировини), або до +3 ° С за 90 хвилин (застосовується насамперед для продуктів приготованих, оброблених).

Технічні характеристики:

Місткість 7 рівнів GN1 / 1,
60мм між рівнями, ;
Продуктивність: — охолодження 18кг з +73 С до +3 С за 90хв., — заморожування 11кг з +70 С до -18 С за 270хвилин
Матеріал — нерж. сталь AISI 304
Потужність, кВт — 1,17;
Вага: — 110кгШокова заморозка.

При шоковому заморожуванні щойно приготовані продукти поміщаються в камеру і включається один з 2-х режимів шокового заморожування.

Протягом циклу заморозки температура в середині продукту знижується спочатку з +70 оС до-35оС, після виходить на рівень — 18 оС для тривалого зберігання продуктів. Тривалість заморозки залежить від багатьох факторів, таких як форма, розмір і щільність продукту, вологість і температура на вході. В кінці циклу заморозки, пристрій автоматично перемикається в режим консервації та працює як звичайний холодильник. У цьому випадку продукти можна зберігати до 3-х місяців.

При швидкому заморожуванні вода, що міститься в продукті, перетворюється на мікрокристали льоду, що не порушують структуру тканин продукту. Якщо блюдо заморозити в звичайному морозильнику, утворюються великі (макро) кристали льоду, які руйнують структуру тканин продукту. У слідстві чого при розморожуванні з продуктів буде витікати сік, який містить в собі цінні вітаміни і мінерали.

У сучасних камерах шокового охолодження / заморозки, доступні два режими заморожування. На нижче представлених графіках можна побачити відмінність стандартної шокової заморозки (а) від інтенсивної (б).

а) б)

Шокове охолодження.

При шоковому охолодженні як і при шоковому заморожуванні, їжа завантажується в камеру і включається один з двох режимів охолодження. Температура в середині продукту повинна знизитися спочатку з +70 про З до — 3 про С, потім вийти на рівень +3 про С. Так само як і при заморожуванні тривалість охолодження залежить від форми, розміру, щільності продукту, вологості і температурі на входе. Как тільки температура знизиться до необхідного рівня + 3 про С, пристрій автоматично перемикається в режим консервації і діє як звичайний холодильник. Після охолодження, продукти можна зберігати до п'яти днів (при температурі +3 про С), при необхідності протягом 5-10 хвилин блюдо відновлюється в регенераторі або пароконвектомате.

Отже, як вже було сказано, доступні два режими шокового охолодження. Єдина відмінність в них — це інтенсивність охолодження. На нижче представлених малюнках можна побачити чим відрізняється м'яке охолодження (а) від швидкого (б).
а)б)

Переваги шокового охолодження / заморожування.

Гігієнічність і бездоганна якість.

Останнім часом все більш суворими стають вимоги до гігієни та безпеки кухонь громадського харчування. Сучасні санітарно-гігієнічні стандарти легше дотримувати, маючи пристрій шокового охолодження і заморожування їжі, яке практично зводить нанівець ризик забруднення продуктів бактеріями.

Економія часу.

Система шокового охолодження дозволить більш ефективно організувати роботу на Вашій кухні, економлячи час на приготування продуктів. Так страви можуть бути приготовані заздалегідь (наприклад в період слабкого попиту або поза години пік), що дозволить знизити навантаження на персонал та обладнання в пікові періоди роботи Вашого закладу, і дозволить уникнути затримок в обслуговуванні клієнтів.

Економія витрат.

При максимально ефективному використанні регенератора / пароконвектомата і шокового охолоджувача можна в один прийом приготувати велику кількість страв, що дозволяє економити електроенергію. Витрати можна знизити і за рахунок покупки великої кількості продуктів за більш вигідними цінами, наприклад, скориставшись сезонними уцінками овочів та інших продуктів. Крім того в одній кухні можна готувати їжу для кількох підприємств громадського харчування.

Зменшення втрат ваги продуктів.

В процесі звичайного охолодження їжі в холодильнику, продукти втрачають свою природну вологість, що окрім зниження якості, призводить і до втрати ваги продукту. В шоковому охолоджувачі завдяки високій швидкості охолодження ці втрати зводяться до мінімуму. При шоковому / ударному заморожування їжі, рідина міститься в продуктах перетворюється на мікрокристали льоду, які не руйнують тканини продуктів, і тим самим виключаються втрати рідини, вітамінів і мінералів, що часто відбувається при заморожуванні продуктів звичайним способом.

Зменшення витрат за рахунок великої точності порцій.

З камерами шокової заморозки можливо нагрівати тільки точно відміряні, окремі порції виключно під кожне замовлення. Це дає можливість зменшити втрати пов'язані з перевиробництвом і псуванням їжі.

Більш різноманітне меню.

Охолоджену їжу можна зберігати до 5 днів, з можливістю приготування в будь-який момент часу. На відновлення буде потрібно не більше 15 хв. Така гнучкість системи дозволяє Вам приготувати більше різних страв, і запропонувати своїм клієнтам більш різноманітне меню на вибір.

Фото Апарат шокової заморозки Desmon GBF-7 (Італія)

Апарат шокової заморозки Desmon GBF-7 (Італія) фото 0

Товари схожі на Апарат шокової заморозки Desmon GBF-7 (Італія)

Промислові індукційні плити(Україна) луцьк
  грн.
Мийки професійні ІСХАК  (Україна) луцьк
  грн.
Кухонні столи скляні (Україна-Польща) луцьк
  грн.
Мясорубка-терка барна Everest TG 8 kombi луцьк
  грн.
Посудомийна машина вбудована ElectroLux ESL 46050 (Італія) луцьк
  грн.

Інші товари схожі на Апарат шокової заморозки Desmon GBF-7 (Італія)

Вітрина луцьк
Скляна поличка луцьк
Купити касові апарати, фіскальні реєстратори луцьк
Стелажі металеві луцьк
1500 грн.
вітрини та прилавки виставкові луцьк
1950 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу