Антуріум, Львів

Антуріум
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 95 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ГалСад (+ додати відгук)
Адрес...........................Пустомити, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Давидів, вул. Бандери, 88 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ galsad.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Антуріум

Антуріум - Anthurium.

Майже всі антуріуми - тропічні рослини. Для їх вирощування потрібна постійна температура 20-22С і висока вологість повітря. Особливо вибагливий до вологості антуріум Андре, що має повітряні корені. Рослина не виносить прямого сонячного проміння.Оптимальна температура 20-25 градусів, взимку не нижче 17-18 градусів, вимагає підвищеної вогкості. Під час активного зростання( весна-осінь) необхідний рясний полив і висока вогкість повітря.Необхідне часте обприскування водою кімнатної температури, мінімум 2 рази на день. Проте потрібно уникати застою води.

Діаметр горщика 14 см., висота рослини 60 см.

Акційна ціна дійсна до закінчення товарних запасів.

(Про наявність товару запитайте у консультанта).

Українська назва Антуріум

 Латинська назва Anthurium

 Родина Ароїдні - Araceae

 Батьківщина тропіки Центральної і Південної Америки

 Легкість вирощування Для досвідченого квітникаря

 Період декоративності Залежно від виду весною або цілий рік.

 Вирощують, як правило, два види антуріумів із красивими квітками - антуріум Андре (Anthurium andreanum Lindl.) та антуріум Шерцера (Anthurium scherzerianum Schott.), листяно-декоративні види - антуріум величний (Anthurium magnificum Lind.), антуріум кришталевий (Anthurium crystallinum Lindl.), антуріум біложилковий (Anthurium leuconeurum Lerm.), антуріум сканденс повзучий (Anthurium scandens Engl.), Антуріум Ольферса (Anthurium olfersianum Kunth.).

 Антуріум Андре - багаторічна рослина заввишки до 1,5 м. Стебло вкрите сухими піхвами листків, із його вузлів відходять повітряні придаткові корені, які беруть участь у життєдіяльності рослин. Якщо ж повітря сухе, ці корені припиняють ріст.

 Листя велике, блискуче, з глибокою стрілоподібною основою, на довгих черешках.

 Дуже дрібні численні квітки зібрані у суцвіття-початок, який оточений яскравим декоративним листком (покривалом) блискучо-червоного, оранжевого, рожевого, білого забарвлення. Квітконіжка висока і міцна. Плід - жовто-оранжева ягода. Цвітіння рослин цього виду може тривати майже цілий рік.

 Антуріум Шерцера являє собою кореневищну безстеблову рослину з подовжено-ланцетним темно-зеленим шкірястим листям на довгих черешках. Суцвіття складається з численних дрібних квіток, зібраних у тонкий зігнутий качан. Приквітковий листок (покривало) має різноманітне забарвлення - червоне, рожеве, біле, крапчасте та інше. Квіткові стрілки в антуріума Шерцера невисокі. Плід - оранжева ягода. Масове цвітіння триває з лютого по червень, а окремі суцвіття зявляються протягом всього року.

 Майже всі антуріуми - тропічні рослини. Для їх вирощування потрібна постійна температура 20-22?С і висока вологість повітря. Особливо вибагливий до вологості антуріум Андре, що має повітряні корені. Рослина не виносить прямого сонячного проміння.Оптимальна температура 20-25 градусів, взимку не нижче 17-18 градусів, вимагає підвищеної вогкості. Під час активного зростання( весна-осінь) необхідний рясний полив і висока вогкість повітря.Необхідне часте обприскування водою кімнатної температури, мінімум 2 рази на день. Проте потрібно уникати застою води.

 Антуріум Андре має довге напівплетисте стебло, тому дорослі рослини, необхідно підвязувати. Повітряні корені обкладають мохом і злегка обвязують дротом. Можна також зробити каркас навколо стебла із сітки і заповнити його мохом або торфогрунтовим субстратом. Торф і субстрат завжди повинні бути вологими. Для кращого цвітіння видаляють численні вегетативні пагони, що зявляються в основі стебла.

 Для омолодження рослин антуріума Андре обгортають повітряні корені на верхівці оголеного стебла мохом і, коли корінці проростуть крізь мох, зрізують стебло разом із моховою грудкою і висаджують рослину на нове місце. Нижня її частина, що залишилася, знову дасть бокові пагони, які можна зрізувати і укорінювати.

 Розмножується насінням і вегетативно. Квітки двостатеві, тобто на кожній квітці є тичинки і маточки. Однак достигають вони нерівномірно. Відразу після розкриття покривала знизу початків та поступово догори достигають жіночі квітки-маточки, що виділяють секреторну рідину. Через 3-4 тижні зявляється пилок і достигають чоловічі квітки. Штучне запилення провадять у сухий сонячний день: мяким пензликом обережно переносять пилок з однієї квітки на другу. Для успішного запилення квітки повинні бути різного ступеня достигання, щоб мати і зрілий пилок, і готові до запилення приймочки маточок. Одне суцвіття запилюють кілька разів.

 Розмножується насінням і вегетативно. Квітки двостатеві, тобто на кожній квітці є тичинки і маточки. Однак достигають вони нерівномірно. Відразу після розкриття покривала знизу початків та поступово догори достигають жіночі квітки-маточки, що виділяють секреторну рідину. Через 3-4 тижні зявляється пилок і достигають чоловічі квітки. Штучне запилення провадять у сухий сонячний день: мяким пензликом обережно переносять пилок з однієї квітки на другу. Для успішного запилення квітки повинні бути різного ступеня достигання, щоб мати і зрілий пилок, і готові до запилення приймочки маточок. Одне суцвіття запилюють кілька разів.

 Насіння можна сіяти у ящички з дуже легкою, пухкою земляною сумішшю, його розкладають і злегка вдавлюють у грунт. На верхній шар грунту рекомендується насипати дуже тонкий шар перліту, який буде добре тримати вологу і створить більш стерильну поверхню субстрату. Зверху насіння не присипають. Після сівби ящички закривають склом.

 Сходи зявляються через 10-14 днів при температурі 20-24?С. Сіянці розвиваються повільно. Пікірування провадять після появи справжнього листка у дуже легкий та пухкий грунт у ящики або плошки. До складу земляної суміші входять листяна, хвойна, вересова земля, верховий торф з додаванням соснової кори, деревного вугілля, папоротевих коренів, сухого коровяку тощо. Після пікірування сіянці добре поливають і в подальшому підтримують рівномірну вологість та постійну температуру 20-24°С. У міру зростання сіянці пікірують ще 2- З рази, розміщуючи їх вільніше При цьому способі розмноження можна одержати квітучі рослини за короткий строк, але коефіцієнт розмноження значно нижчий. Антуріум успішно розмножують стебловими паростками та верхівковими живцями. Стеблові паростки з розвиненими коренями можна відокремити від основного стебла і відразу ж висадити у горщики відповідного розміру. Якщо коренів немає або вони слабо розвинені, паростки можна попередньо укорінити в піску чи перліті. При укоріненні необхідно закривати рослини каркасами з плівкою, забезпечуючи цим підвищену вологість. Так само укорінюють і верхівкові живці.

 Для вирощування рослин у горщиках використовують також дуже пухкі, грубоволокнисті, волого- та повітропроникні земляні субстрати з рН 4,5-5,5, які повинні містити компоненти з великими частками, що не швидко розкладаються. На дно горщиків укладають дренаж із черепків і піску. Субстрат у горщиках не втрамбовують, а злегка обтискують пальцями навколо рослини.

 Підживлюють рослини розчинами мінеральних добрив слабкої концентрації (0,15-0,20%) раз у 10-15 днів. Молоді рослини пересаджують щорічно, поступово збільшуючи розміри горщиків, а старі екземпляри - через 3-4 роки у поживнішу ґрунтову суміш. Це здійснюють на початку або у період росту з лютого по серпень. Після пересаджування і під час подальшого росту необхідно утримувати рослини в оптимальних умовах: влітку температура повітря 20-28°С, відносна вологість 85 - 95%, притінення від сонячних променів, але з достатньою освітленістю; в осінньо-зимовий період температура 15-16°С, відносна вологість повітря 80-85%. Щоб мати взимку рослини, що рясно цвітуть, у вересні зменшують полив, відносну вологість підтримують у межах 80-85%, температуру повітря знижують до 15-16°С. У січні при появі перших суцвіть температуру підвищують до 22- 25°С і збільшують полив. Перші суцвіття в антуріума Шерцера зявляються через 2-2,5 роки після сівби, але вони дрібні. На 4-4,5 рік у великих рослин зявляються і великі суцвіття. Цвітіння антуріума Андре настає дещо пізніше. Перші суцвіття з приквітковим листком-покривалом у молодих рослин також дрібніші.

 Антуріуми найчастіше ушкоджуються попелицями, трипсом і різними видами кліщів. Попелицю й трипс на рослинах знешкоджують 0,25-0,30%-ним карбофосом, 0,1-0,2%-ним рогором або фозалоном. Проти кліщів використовують кельтан -0,1-0,2%, акрекг - 0,1-0,15, цимбуш -0,05-0,1% тощо. Поширений шкідник антуріума - щитівка. Найчастіше буває на нижньому боці листків уздовж листкових жилок. Для боротьби із нею використовують 0,2%-ний рогор та інші фосфорорганічні препарати. Сисні шкідники поширюються при підвищеній вологості повітря.

 Антуріуми уражуються септоріозом, антракнозом та іншими хворобами, що утворюють на листках жовто-коричневі плями чи облямівки. При виявленні хвороб уражені листки знищують, а рослини кілька разів обробляють 0,2%-ним фундазолом або бенлатом, 0,05-0,1%-ним топсином, 5%-ним цинебом, 0,5%-ним хлорокисом.

 Застосовують для озеленення мало- і середньогабаритних приміщень 

Фото Антуріум

Антуріум фото 0

Товари схожі на Антуріум

Гортензія луцьк
55 грн.
Продаж кімнатних рослин луцьк
Гіпеаструм d13, h35 луцьк
35 грн.
Декоративні рослини для дому луцьк
Квітково-декоративні рослини луцьк

Інші товари схожі на Антуріум

Juniperus x pfitzeriana Pfitzeriana Aurea луцьк
125 грн.
Сotoneaster salicifolius Tom Thump луцьк
65 грн.
Fagus sulvtica
450 грн.
picea pungens Glauca Globosa луцьк
480 грн.
Buxus sempervirens луцьк
120 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу