Алоказія, Львів

Алоказія
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 36 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ГалСад (+ додати відгук)
Адрес...........................Пустомити, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Давидів, вул. Бандери, 88 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ galsad.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Алоказія

Алоказія - Alocasia.

Алоказія амазонська - Alocasia х amazonica hort. (sanderiana Bull. X Alocasia lowii Bull. f.). Гібрид, часто фігуруючий під неправильною назвою А. Сандера (Alocasia sanderiana hort. non Bull.). Стебло заввишки до 15 см, черешки завдовжки 40-60 см, рожево-зелені з темними поперечними штрихами. Листова пластинка витягнута, щитовидна, з добре вираженими частками, в основі по краю неглибока виїмчаста, завдовжки 40-50 см, шириною до 20 см, темно-зелена, з 5-8 парами білих бічних жилок з білими смужками уздовж них. Квітконіс завдовжки 20 см, покривало завдовжки до 20 см, шириною близько 10 см. Качан завдовжки 8-10 см. В культурі не плодоносить.

Діаметр горщика 12 см., висота рослини 35 см.

Українська назва: Алоказія

Латинська назва: Alocasia.
Родина: Ароїдні - Araceae.
Батьківщина Індія, Шрі-Ланка, Бірма.
Легкість вирощування: Для тих, хто має деякий досвід.
Період декоративності: Цілий рік.

локазія амазонська - Alocasia х amazonica hort. (sanderiana Bull. X Alocasia lowii Bull. f.). Гібрид, часто фігуруючий під неправильною назвою А. Сандера (Alocasia sanderiana hort. non Bull.). Стебло заввишки до 15 см, черешки завдовжки 40-60 см, рожево-зелені з темними поперечними штрихами. Листова пластинка витягнута, щитовидна, з добре вираженими частками, в основі по краю неглибока виїмчаста, завдовжки 40-50 см, шириною до 20 см, темно-зелена, з 5-8 парами білих бічних жилок з білими смужками уздовж них. Квітконіс завдовжки 20 см, покривало завдовжки до 20 см, шириною близько 10 см. Качан завдовжки 8-10 см. В культурі не плодоносить.

Алоказія клубочкова - Alocasia cucullata Lour. Дочірні бульби розташовані впритул до основної материнської. Стебло 3-6 см в діаметрі. Черешки звичайно завдовжки до 30 см, рідко до 50-80 см. Листова пластинка широкояйцеподібно-серцеподібна, на верхівці коротко-загострена, блискуча, від ярко- до темно-зеленої, напівшкіряста, завдовжки 25-40 см, шириною 8-28 см. В місці прикріплення черешка на верхній стороні листа є характерне здуття. Квітконіс заввишки 20-30 см (квітнуть тільки могутні рослини з великим числом листя), покривало мясисте, завдовжки 10-15 см, шириною 3-8 см, качан коротше за покривало. Ягоди напівкулясті, 6-8 мм в діаметрі.

Алоказія великокоренева - Alocasia macrorhiza Schott. Стебла заввишки 2 м і більш, до 30 см в діаметрі, черешки завдовжки більше 1 м, листова пластинка завдовжки 50-90 см, шириною 40-80 см, яйцеподібно-серцеподібна, з добре вираженими частками, що розходяться, в основі пластинки. Квітконіс завдовжки до 30 см. Покривало жовто-зелене, завдовжки 18-24 см, рівне качану. Ягоди до 1 см в діаметрі, яскраво-червоні, блискучі. Форма Variegata відрізняється від початкового виду строкатим листям з великими білими плямами і загальними меншими розмірами.

Алоказія мідно-червона - Alocasia сиргеа C. Koch. Одна з самих декоративних і дрібних алоказій. Стебло завдовжки до 10 см (часто підземне). Черешки завдовжки 20-30 см, листова пластинка серцеподібно-яйцепадібна, вертикально направлена, завдовжки до 25-35 см, шириною 14- 17 см, напівшкіряста, зверху мідно-зелена, з металевим блиском, знизу інтенсивно-пурпурна. Прикріплення черешка до пластинки щитовидне (не до краю пластинки, а на деякій відстані від нього), в місці прикріплення на верхній стороні пластинки - характерне здуття. Квітконоси заввишки 10-15 см, зібрані по 2- 3, темно-пурпурні. Покривало завдовжки до 15 см, шириною 8 см, качан завжди коротше за покривало. В культурі не плодоносить.

Алоказія пахуча - Alocasia odora C. Koch. Вид схожий з Алоказія крупнокорневой. Відрізняється меншими розмірами (стебло заввишки 70-100 см і 5-8 см в діаметрі) і частково зрощеними частками в основі листової пластинки. Суцвіття має різкий неприємний запах.

Алоказія гібридна - Alocasia hybryda. "Black Velvet" Стебло до 10 см довжиною. Черешки 15-25 см довжиною, листова пластинка серцеподібно-яйцевидна до 25-35 см довжиною, 20-25 см. шириною, бархатиста, зверху чорно-бордова, прожилки утворюють білий малюнок, знизу зелена. Квітконіс до 10 см довжиною. Покривало біло-рожеве, 7-9 см довжиною, качан рожевий. Часто квітне в кімнатних умовах.

Рослина теплолюбива. Влітку не нижче 20 °С, взимку не нижче 18 °С. Влітку потрібне притінення від прямого сонячного проміння. Алоказії мідно-червона, амазонська і великокоренева, взимку потребують додаткового освітлення. Під час вегетаційного періоду необхідна постійна вогкість повітря.

Полив рясний в літній період, земля у жодному випадку не повинна пересихати. Взимку полив алоказії помірний і дуже обережний. Для більшості видів перезволоження грунту виявляється згубним.

Весною і влітку алоказії підживлюють через кожні 2-3 тижні. Використовується комплексне мінеральне добриво для кімнатних рослин.

Слід памятати, що рослина отруйна, тому ретельно потрібно дотримуватися правил техніки безпеки.

Розмножуть дітками або дочірніми бульбами, розподілом кореневища і стебловими живцями. Звичайно цю операцію проводять одночасно з пересадкою рослини. Грунт для алоказії повинен бути поживним. Пересаджують щорічно весною, дорослі рослини через два роки. Не можна використовувати важкий глинистий грунт - це може згубно позначитися на рослині. Грунт - 1 частина листової землі, 1 частина хвойної, 1 частина торфяної і 0,5 частини піску. Для алоказії мідно-червоної і амазонської в грунт додають кору хвойних порід.Якщо рослина вже стара і достатньо крупних розмірів, то його перевалюють в більш просторий посуд, не порушуючи колишньої земляної грудки, в якій рослина знаходилася раніше, і додають новий субстрат.

Пошкоджують рослину щитівка, павутинний кліщ, тля.

Оскільки рослина отруйна слід розташовувати її так, щоб діти не змогли контактувати з рослиною.

Фото Алоказія

Алоказія фото 0

Товари схожі на Алоказія

Гортензія луцьк
55 грн.
Продаж кімнатних рослин луцьк
Гіпеаструм d13, h35 луцьк
35 грн.
Декоративні рослини для дому луцьк
Квітково-декоративні рослини луцьк

Інші товари схожі на Алоказія

Juniperus squamata Blue Star луцьк
120 грн.
Thuja occidentalis Golden Smaragd луцьк
350 грн.
Juniperus scopulorum Blue Arrow луцьк
65 грн.
Salix integra Hakuro-Nishiki луцьк
75 грн.
Рinus mugo Gnom луцьк
435 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу