Аглаонема, Львів

Аглаонема
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 110 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ГалСад (+ додати відгук)
Адрес...........................Пустомити, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Давидів, вул. Бандери, 88 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ galsad.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Аглаонема

Аглаонема.

Даметр горщика 17 см., висота рослини 65 см.

Українська назва Аглаонема

Латинська назва Aglaonema
Родина Ароїдні - Araceae
Батьківщина Східна Індія, Малайський архіпелаг
Легкість вирощування Для тих, хто має деякий досвід
Період декоративності Цілий рік

Аглаонема - це багаторічна декоративнолистяна рослина. Листя розміром від 12 до 15 см, подовгуваті або ланцетні, на коротких черешках, зелені або сріблясто-зелені смуги і різними плямами. Квіти мілкі, непоказні, зібрані в початок. Ягоди гарні, червоні. В кімнаті цвіте рідко.
Аглаонема мінлива - Aglaonema commutatum Schott.

Привертає до себе увагу червоними ягодами. Стебла прямостоячі, у старих рослин вилягаючі, 20-150 см завдовжки, 4-10 см вширшки. Вузька, довгасто-еліптична або ланцетова, цілокрая, загострена, гола, різноманітного забарвлення; черешки до 25 см завдовжки. Квітконосів часто по 3-6, які досягають 20 см. Квітки зібрані в тонкий циліндровий качан до 6 см завдовжки, з ясно-зеленим або білим покривалом в основі. Плоди - жовті, поступово червоніючі ягоди. В культурі більше 20 форм, що розрізняються головним чином забарвленням і формою листя: "Pseudobracteatum" - з білими або блідо-зеленими черешками і пластинкою з білими і жовтуватими плямами; "Malay Beauty" - з білими або плямистими черешками і жовто-зеленими білопятнистими пластинками; "Treubi" - з довгасто-ланцетним листям з узором з білих і блідо-зелених плям на темному фоні, а також природні різновиди var. commutatum - з темно-зеленими білопятнистими, хвилястими по краю листям і var. warburgii Nicolson - з білими плямами уздовж бічних жилок.

Аглаонема блискуча - Aglaonema nitidum Kunth.

Стебла прямостоячі, до 100 см довжиною, 0,5-5 см товщиною. Листя чергове, черешкове; листова пластинка темно-зелена від вузько-еліптичної до довгастої, до 45 см довжиною, 15-20 шириною. Квітконоси часто зібрані по 2-5, 10-17 см довжиною, покривало 3-8 см довжиною, качан 3-8 см довжиною. Плоди білі. В культурі відомий різновид var. nitidum f. curtisii Nicolson з сріблястими смужками уздовж бічних жилок. 

Аглаонема ребриста - Aglaonema costatum N. E. Br.

Відрізняється від всіх видів роду підземним стеблом, короткими черешками, овальними пластинками листя, часто напівсерцеподібними або округлими в основі, з білою або зеленою головною жилкою, і численними білими плямами з верхньої сторони, одиночними Квітконосами до 15 см висотою з більш коротким (до 3,5 см) качаном. Плоди невідомі. Розрізняють такі форми: Aglaonema costatum f. concolor - рослина з темно-зеленими, майже чорними листками без плям і яскраво-білою середньою жилкою; Aglaonema costatum f. virescens - білі плями покривають листок з двох сторін (у типової форми є лише зверху), середня жилка зелена

Аглаонема Тройба - Aglaonema treubii. (син. Aglaonemacommutatum `Treubii`)

Високо декоративна, сильно розгалужена рослина, 50-75 см висотою, з багатьма листками стебла Листки користі, подпвгасто-ланцетні, 14-25 см довжиною, 4-5 см шириною, в основі круглі, інколи не однобокі, на верхівці сильно загострені; темно-зелені, з голубим відтінком, з чітким попелясто-сірим або сріблястим малюнком біля бокових жилок. Середня жилка тонка, вдавлена, бокові - чіткі, 6-8 пар. Піхва і черешки з мармурово-зеленим малюнком, відповідно 6-10 см і 8-14 см довжиною.

Любить світле місце або півтінь, без прямого сонячного проміння, без протягів. Взимку температура повинна бути не нижчою 18°С. Вологість повітря висока. Рослина вимагає рясного поливу мякою водою і помірного взимку, регулярного обприскування. При сухому повітрі листя скручується, кінчики стають коричневими. Застою води аглаонема не виносить. Взимку поливи і обприскування зменшують. Росте вона поволі, потребує регулярного підживлення раз в 2 тижні із березня по вересень. Пересаджують її раз на 3 роки в низький горщик в суміш листової (2 частини), торфяної (1 частина), хвойної (1 частина) землі і перегною (1 частина). Можна додати товчене деревне вугілля. Рослини дуже тіневиносливі. Полив помірний з постійним обприскуванням. Теплолюбна Чудово росте і зимує в кімнатах з центральним опалюванням.

Розмножують весною стебловими живцями, розетками, рідше насінням. Живців укорінюють в теплому грунті. Все аглаонеми чудово живцюються, причому для видів, що мають вертикальне стебло, слід рекомендувати не звичайне живцювання верхівки, а відсікання більшої частини стебла майже на рівні грунту з подальшою посадкою у високий горщик. Із сплячих бруньок на стеблі активно формуються корені, а підземна частина маткової рослини дає нові пагони. Таким чином з підземної частини рослини зростає тільки один новий пагін. Поливати посадженого живця до повного вкорінення слід обережно, не допускаючи замокання. Субстрат повинен бути максимально рихлим. Висока ефективність насінного розмноження. Рясне плодоношення в кімнатних умовах не тільки дивне саме по собі і радує око крупними червоними односімяними ягодами, але і гарантує проростання насіння зрілих плодів (не збирайте ягоди завчасно: цілком зрілі плоди мають інтенсивне червоне забарвлення і при дотику залишаються в руці). Штучне запилення не потрібне.

Молоді рослини пересаджують щорічно в грунтову суміш (Земельна суміш №4.). Що складається з листової землі, перегною, торфу і піску, узятого в рівних частинах. В подальші роки дорослі рослини пересаджують раз в 5 років.

Ушкоджується мучнистим червцем і павутинним кліщем.

Застосовують для озеленення будь-якого приміщення.

Фото Аглаонема

Аглаонема фото 0

Аглаонема фото 1

Товари схожі на Аглаонема

Гортензія луцьк
55 грн.
Продаж кімнатних рослин луцьк
Гіпеаструм d13, h35 луцьк
35 грн.
Декоративні рослини для дому луцьк
Квітково-декоративні рослини луцьк

Інші товари схожі на Аглаонема

Hydrangea macrophylla Red Baron луцьк
200 грн.
Picea pungens Iseli Fastigiata луцьк
500 грн.
Juniperus procumbens Nana луцьк
95 грн.
Hibiscus syriacus (в асорт.5 кольорів) луцьк
Thuja occidentalis Golden Smaragd луцьк
350 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу