Аглаонема, Львів

Аглаонема
Товар в наявності
+380 << показати телефон

Ціна: 130 грн.
Товар від надійного постачальника
  
<< Попередній товар Наступний товар >>

Контактна інформація

Постачальник.............. ГалСад (+ додати відгук)
Адрес...........................Пустомити, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Давидів, вул. Бандери, 88 (подивитись на карті міста)
Сайт............................ galsad.lvivmarket.net
Телефон..................... +380 << показати телефон
Email............................ Написати листа

Детальний опис Аглаонема

Аглаонема.

Діаметр горщика 21 см., висота рослини 60 см.

Українська назва Аглаонема
Латинська назва Aglaonema
Родина Ароїдні - Araceae
Батьківщина Східна Індія, Малайський архіпелаг
Легкість вирощування Для тих, хто має деякий досвід
Період декоративності Цілий рік

Аглаонема - це багаторічна декоративнолистяна рослина. Листя розміром від 12 до 15 см, подовгуваті або ланцетні, на коротких черешках, зелені або сріблясто-зелені смуги і різними плямами. Квіти мілкі, непоказні, зібрані в початок. Ягоди гарні, червоні. В кімнаті цвіте рідко.
Аглаонема мінлива - Aglaonema commutatum Schott.

Привертає до себе увагу червоними ягодами. Стебла прямостоячі, у старих рослин вилягаючі, 20-150 см завдовжки, 4-10 см вширшки. Вузька, довгасто-еліптична або ланцетова, цілокрая, загострена, гола, різноманітного забарвлення; черешки до 25 см завдовжки. Квітконосів часто по 3-6, які досягають 20 см. Квітки зібрані в тонкий циліндровий качан до 6 см завдовжки, з ясно-зеленим або білим покривалом в основі. Плоди - жовті, поступово червоніючі ягоди. В культурі більше 20 форм, що розрізняються головним чином забарвленням і формою листя: "Pseudobracteatum" - з білими або блідо-зеленими черешками і пластинкою з білими і жовтуватими плямами; "Malay Beauty" - з білими або плямистими черешками і жовто-зеленими білопятнистими пластинками; "Treubi" - з довгасто-ланцетним листям з узором з білих і блідо-зелених плям на темному фоні, а також природні різновиди var. commutatum - з темно-зеленими білопятнистими, хвилястими по краю листям і var. warburgii Nicolson - з білими плямами уздовж бічних жилок.

Аглаонема блискуча - Aglaonema nitidum Kunth.

Стебла прямостоячі, до 100 см довжиною, 0,5-5 см товщиною. Листя чергове, черешкове; листова пластинка темно-зелена від вузько-еліптичної до довгастої, до 45 см довжиною, 15-20 шириною. Квітконоси часто зібрані по 2-5, 10-17 см довжиною, покривало 3-8 см довжиною, качан 3-8 см довжиною. Плоди білі. В культурі відомий різновид var. nitidum f. curtisii Nicolson з сріблястими смужками уздовж бічних жилок. 

Аглаонема ребриста - Aglaonema costatum N. E. Br.

Відрізняється від всіх видів роду підземним стеблом, короткими черешками, овальними пластинками листя, часто напівсерцеподібними або округлими в основі, з білою або зеленою головною жилкою, і численними білими плямами з верхньої сторони, одиночними Квітконосами до 15 см висотою з більш коротким (до 3,5 см) качаном. Плоди невідомі. Розрізняють такі форми: Aglaonema costatum f. concolor - рослина з темно-зеленими, майже чорними листками без плям і яскраво-білою середньою жилкою; Aglaonema costatum f. virescens - білі плями покривають листок з двох сторін (у типової форми є лише зверху), середня жилка зелена

Аглаонема Тройба - Aglaonema treubii. (син. Aglaonemacommutatum `Treubii`)

Високо декоративна, сильно розгалужена рослина, 50-75 см висотою, з багатьма листками стебла Листки користі, подпвгасто-ланцетні, 14-25 см довжиною, 4-5 см шириною, в основі круглі, інколи не однобокі, на верхівці сильно загострені; темно-зелені, з голубим відтінком, з чітким попелясто-сірим або сріблястим малюнком біля бокових жилок. Середня жилка тонка, вдавлена, бокові - чіткі, 6-8 пар. Піхва і черешки з мармурово-зеленим малюнком, відповідно 6-10 см і 8-14 см довжиною.

Любить світле місце або півтінь, без прямого сонячного проміння, без протягів. Взимку температура повинна бути не нижчою 18°С. Вологість повітря висока. Рослина вимагає рясного поливу мякою водою і помірного взимку, регулярного обприскування. При сухому повітрі листя скручується, кінчики стають коричневими. Застою води аглаонема не виносить. Взимку поливи і обприскування зменшують. Росте вона поволі, потребує регулярного підживлення раз в 2 тижні із березня по вересень. Пересаджують її раз на 3 роки в низький горщик в суміш листової (2 частини), торфяної (1 частина), хвойної (1 частина) землі і перегною (1 частина). Можна додати товчене деревне вугілля. Рослини дуже тіневиносливі. Полив помірний з постійним обприскуванням. Теплолюбна Чудово росте і зимує в кімнатах з центральним опалюванням.

Розмножують весною стебловими живцями, розетками, рідше насінням. Живців укорінюють в теплому грунті. Все аглаонеми чудово живцюються, причому для видів, що мають вертикальне стебло, слід рекомендувати не звичайне живцювання верхівки, а відсікання більшої частини стебла майже на рівні грунту з подальшою посадкою у високий горщик. Із сплячих бруньок на стеблі активно формуються корені, а підземна частина маткової рослини дає нові пагони. Таким чином з підземної частини рослини зростає тільки один новий пагін. Поливати посадженого живця до повного вкорінення слід обережно, не допускаючи замокання. Субстрат повинен бути максимально рихлим. Висока ефективність насінного розмноження. Рясне плодоношення в кімнатних умовах не тільки дивне саме по собі і радує око крупними червоними односімяними ягодами, але і гарантує проростання насіння зрілих плодів (не збирайте ягоди завчасно: цілком зрілі плоди мають інтенсивне червоне забарвлення і при дотику залишаються в руці). Штучне запилення не потрібне.

Молоді рослини пересаджують щорічно в грунтову суміш (Земельна суміш №4.). Що складається з листової землі, перегною, торфу і піску, узятого в рівних частинах. В подальші роки дорослі рослини пересаджують раз в 5 років.

Ушкоджується мучнистим червцем і павутинним кліщем.

Застосовують для озеленення будь-якого приміщення.

Фото Аглаонема

Аглаонема фото 0

Товари схожі на Аглаонема

Гортензія луцьк
55 грн.
Продаж кімнатних рослин луцьк
Гіпеаструм d13, h35 луцьк
35 грн.
Декоративні рослини для дому луцьк
Квітково-декоративні рослини луцьк

Інші товари схожі на Аглаонема

Thuja occidentalis Smaragd луцьк
85 грн.
Thuja occidentalis Mirjam луцьк
95 грн.
Picea glauca Sanders Blue луцьк
120 грн.
Juniperus x pfitzeriana Pfitzeriana Aurea луцьк
125 грн.
Сotoneaster salicifolius Tom Thump луцьк
65 грн.
Про нас
lvivmarket.net
Торгова площадка Львова
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу